Spódnica z rozcięciem z przodu – co proponują projektanci?

spódnica z przekrojem z przodu

Dzisiaj jedną z najważniejszych cech w obrazie jest kobiecość, seksualność i elegancja. Podobne cechy oczywiście pomogą podkreślić garderobę. I najpopularniejszym wyborem dzisiaj, w pełni spełniającym aktualne trendy mody jest spódnica z rozcięciem z przodu. Podobne modele doskonale podkreślają romantyczność i delikatność. W tym czasie oryginalny krój skupi uwagę na waszej osobowości i pokaże smukłe nóżki.

Modne spódnice z przekrojem z przodu

Najmodniejsze spódnice z przekrojem z przodu są prezentowane przez długość maxi i midi. Właśnie podobny wybór wygląda pięknie i kobieco. W fasonach mini obróbka kroju po prostu zrobi wasz look wulgarnym i prostackim. A umiarkowana długość i fasony do podłogi wyglądają lakonicznie i atrakcyjnie. Zobaczmy, jakie spódnice z przekrojem z przodu są najpopularniejsze w dzisiejszej modzie.

Spódnica ołówkowa z rozcięciem z przodu. Stylowy i modny wybór to wąski biznesowy fason z seksualną obróbką. Często przekrój nieco przesuwa się na bok lub ma skośną linię, co robi spódnicę jeszcze bardziej oryginalną.

modne spódnice z przekrojem z przodu 1 modne spódnice z przekrojem z przodu 2 modne spódnice z przekrojem z przodu 3

Długa spódnica z rozcięciem z przodu. Najbardziej uniwersalne są modele do podłogi. Takie spódnice są prezentowane w codziennym, romantycznym i wieczorowym stylu. Rozcięcie może być jak prostym i szerokim, tak ukształtowanym, skoszonym, pół-zamkniętym. Popularnymi modelami w podobnym fasonie są długie spódnice z zapachem. Również rozcięcie z przodu pięknie wygląda na modelach z wysoką talią.

modne spódnice z przekrojem z przodu 4 modne spódnice z przekrojem z przodu 5 modne spódnice z przekrojem z przodu 6

Dżinsowa spódnica z rozcięciem z przodu. Bardzo często projektanci uzupełniają modele denim atrakcyjną obróbką. Dżinsowe spódnice są przedstawione długością do podłogi, a także umiarkowanymi fasonami prostego kroju. Oryginalnym rozwiązaniem jest model z guzikami z przodu, które można zapiąć w całości lub częściowo, co zrobi stylowe rozcięcie.

modne spódnice z przekrojem z przodu 7 modne spódnice z przekrojem z przodu 8 modne spódnice z przekrojem z przodu 9
 
Powiązane artykuły:
Spódnica-tulipan – oryginalne ubranie dla pań
Spódnica-tulipan to modny fason, przedstawiony różnymi wariacjami design i wyboru tkanki. Lecz warto ostrożnie podchodzić do nabycia podobnego modelu, ponieważ ten wariant podchodzi tylko smukłym i szczupłym dziewczynom.
Puszysta czarna spódnica – stylowy element wizerunku
Puszysta czarna spódnica – modny trend tej jesieni. Jej zakładają z cienkimi topami czy wiązanymi dżemperami. W jakimkolwiek wypadku ona stwarza obraz delikatnej i figlarnej dziewczyny. Długość podbiera każdy pod właściwości figury, a akcesoria pod humor.
Granatowa spódnica ołówkowa – z czym ją łączyć?
Dokonane z różnych tkanek – od całkiem nieważkich do szczelnych ciepłych, niebieskie spódnice ołówkowe podejdą jak do letniej, tak i do zimowej garderoby. One wygranie wyglądają na dowolnej figurze, poza tym z nimi łatwo tworzyć rozmaite zespoły.
Szara spódnica ołówkowa – uniwersalny element garderoby
Szara spódnica ołówkowa pozwoli stwarzać dziwne stylowe obrazy i stanie się prawdziwym znaleziskem w garderobie dowolnej kobiety. To objaśnia się jej zdolnością idealnie harmonizować praktycznie z dowolnymi rzeczami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty