Sport
15 zdjęć, które są niezbitym dowodem na to, że parkour jest bardzo niebezpieczny i bombowy
15 zdjęć, które są niezbitym dowodem na to, że parkour jest bardzo niebezpieczny i bombowy Parkour – forma aktywności fizycznej, której główną ideą jest pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób.
8 najbardziej kreatywnych zawodów na świecie
8 najbardziej kreatywnych zawodów na świecie Na świecie istnieje wiele zawodów, które nie wywołują zdumienia. Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania w telewizji meczów sportowych, igrzysk olimpijskich itd. Jednak nie wszyscy wiedzą, że na świecie istnieją zawody, które zasługują na miano najbardziej dziwacznych.
Najlepsza muzyka na rozciąganie
Wiadomo, że dowolne fizyczne ćwiczenia wykonują się o wiele lżej przy muzyce i więcej tego, efektywność takiego zajmowania rośnie w kilka razy. W tym artykule opowiemy o tym, pod którą muzykę najlepiej zajmować się rozciąganiem.
Jak jeździć na nartach zjazdowych – korzystna informacja
Przy podróży na narciarskie górskie kurorty najczęstsze pytanie – jak nauczyć się jeździć na górskich nartach? Najpierw warto wziąć instruktora dla przedstawienia techniki, albo odwołać się do ludzi z dużym doświadczeniem.
Jak wybrać prawidłowe buty do snowboardu?
Jeden z ważnych detali dla przygotowania do sezonu snowboardu jest dobór butów. Na rynku można spotkać ogromną liczbę modeli, co może tylko zagmatwać. Z artykułu dowiadujecie się jak zrobić wybór poprawnie.
Gry sportowe z piłką – skąd powstały gry i jakie są ich rodzaje?
Gry sportowe z piłką – skąd powstały gry i jakie są ich rodzaje?

Przygnębiająca część sportowych gier przeprowadza się za pomocą piłek. W tym artykule opowiemy o sportowych grach z piłką i zaproponujemy poznać ich klasyfikację.

Jak skorygować postawę?
Jak skorygować postawę?

Na dziś coraz większa i większa ilość ludzi (i na żal dzieci też) skarży się na regularne bóle w plecach - przy czym postawa większości z nich też zostaje życzyć lepszego. Co robić w takim wypadku? Czy jest szansa skorygować postawę i pozbyć się od bólów?

Jak nauczyć się jeździć na rolkach?
Jak nauczyć się jeździć na rolkach?

Nauka jazdy na rolkach, może wydawać się bardziej skomplikowana niż na zwyczajnych łyżwach. Zaznacza się strach przed upadaniem - jeśli upadliście na lód będzie maksimum siniak, tutaj nawet ekwipunek ochronny, może nie uratować od poważnych urazów.

Odzież narciarska – co wybrać kobiecie?
Odzież narciarska – co wybrać kobiecie?

Wybrać narciarską górską odzież nie jest prosto. Nie zważając na taki wybór w planie designerów decyzji, należy ze szczególną rzetelnością podejść do wyboru materiału kurtki i spodni. Z artykułu dowiadujecie się na co trzeba zwrócić uwagę.

Jak wybrać buty do biegania – główne kryteria
Jak wybrać buty do biegania – główne kryteria

Do biegu jest potrzebne szczególne obuwie. Ono musi mieć pewne jakości. Żeby poprawnie wybrać adidasy do biegu należy zwrócić uwagę na ich wygląd zewnętrzny i obowiązkowo je przymierzyć. Męskie i żeńskie adidasy do biegania są różne.

Muzyka motywująca do treningów, czyli odpowiednia muzyka na siłownię
Muzyka motywująca do treningów, czyli odpowiednia muzyka na siłownię

Motywacja jest ważna w wielu aspektach naszego życia i uprawianie sportu nie jest wyjątkiem. W tym artykule opowiemy o kryteriach wyboru muzyki do treningów. Czytamy i słuchamy zaproponowaną muzykę.

Sporty zimowe dla dzieci - narciarstwo, łyżwy czy snowboarding
Sporty zimowe dla dzieci - narciarstwo, łyżwy czy snowboarding

Uprawianie sportu w zimie dla dzieci - doskonały sposób przeprowadzić czas na świeżym powietrzu, hartując i rozwijając dziecko. Zwyczajnie dla zajmowania prawdziwymi sportowymi grami jest potrzebny odpowiedni ekwipunek i odzież. O tym, którymi rodzajami sportu można zająć dzieci - nasz artykuł.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty