Sposoby na doskonałą zabawę z chłopakiem – jak nauczyć się flirtować?

jak nauczyć się flirtować

Wydaje się, że wszystkie dziewczyny wiedzą, jak flirtować z chłopakiem, ale niektóre chcą nauczyć się robić to prawidłowo. Pojaśniają to tym, że przedstawiciele płci przeciwnej reagują na flirt nie tak jak im się chciałoby. Więc jak nauczyć się flirtować z chłopakiem? Może tę niewinną grę trzeba zacząć jakoś wyjątkowo? W rzeczywistości ścisłych zaleceń nie może dać nikt – wszyscy ludzie się różnią, a więc i reagują w różny sposób na nasze sztuczki. Otóż nie trzeba nikogo naśladować, bo każda kobieta jest interesująca właśnie swoją indywidualnością. Komu są potrzebne utarte schematy? Ale mimo to istnieje kilka sztuczek, które we wszystkich czasach pomagały kobietom wysłać mężczyźnie sygnał zainteresowania nim.

Jak nauczyć się flirtować z chłopakami?

  1. Wcześniej już mówiliśmy, że flirt to gra, która niekoniecznie musi zakończyć się seksem, wszystko zależy od tego, jaki cel stawiasz przed sobą. I zaczynając flirt z mężczyzną, trzeba jak można wyraźniej określić, czego chcesz z tego pojedynku spojrzeń – seksu czy flirt jest ci potrzebny, aby spędzić czas, naładować się pozytywnymi emocjami (zainteresowanie płci przeciwnej działa lepiej niż czekolada), itp. A po określeniu celu działamy odpowiednio. Jeśli nie chcesz wylądować w łóżku z kolejnym facetem, nie trzeba wysyłać mu aluzje seksualne, wystarczy jedynie lekkiego zainteresowania.
  2. Wszyscy wiemy, że dziewczynie nie przystoi zawierać znajomości. Chociaż nowoczesne panie, które chcą podkreślić swoją emancypację, już nie tak wstydzą się wykazywać inicjatywę we wszystkich dziedzinach życia, jednak nie warto tego robić, zaczynając flirt. Inaczej ryzykujesz pozbawić siebie ciekawej gry, więc nie warto się śpieszyć. Otóż co należy zrobić, aby pokazać mężczyźnie swoje zainteresowanie? To proste – trzeba zainteresować się tym mężczyzną i być całkowicie odprężoną – twoje zachowanie wszystko mówi za ciebie – za pomocą języka gestów potrafią porozumieć się wszyscy, nawet jeśli o tym nie wiedzą. Wszystko czego potrzebujesz, to para zainteresowanych spojrzeń (w żadnym wypadku nie świdrowanie obiektu zainteresowania oczami, jakby był ci winien pieniądze), szczery uśmiech, rozluźniona postawa. Bo w każdym przypadku chcesz uzyskać od flirtu przyjemność, więc nastaw się na cieszenie się grą już od jej pierwszych minut.
  3. Wreszcie dłuższe niż zwykle spojrzenie, uważność do obiektu miały powodzenie, nadchodzi niemniej ważna część tego flirtu – rozmowa. Co mówić nie jest ważne, najważniejsze jak to zrobić. Główna zasada – mniej mów, a więcej słuchaj. Mężczyźni lubią podbijać kobieyt swoją umiejętnością żartowania, więc dlaczego nie dać im takiej możliwości. A wszystkie komentarze, które będziesz dodawać, nie powinny być zjadliwe, ostre, ważne jest twoje szczere zainteresowanie, chęć do podtrzymania rozmowy. Strasząc rozmówcę ostrymi wypowiedziami, ryzykujesz wyjść z gry przed czasem. Jeśli w rozmowie nastąpiła pauza, to świetnym sposobem na kontynuowanie rozmowy będzie komplement mężczyźnie. Właśnie mężczyźnie, a nie jego wyglądowi zewnętrznemu. Na przykład chcesz pochwalić jego ubranie (akcesoria), co robić? Mówić jaki niezwykły (piękny, oryginalny) on wybrał krawat (telefon, deser, itp.). Czyli trzeba zwrócić uwagę nie na rzecz, a umiejętność mężczyzny jej wyboru. No i oczywiście podczas komunikowania mile widziane jest lekkie dotknięcie, aby podkreślić swoje zainteresowanie rozmową.
  4. Jak nauczyć się flirtować z mężczyzną? Wydaje się, że co robić już wiesz, robisz wszystko poprawnie, a i tak nic nie wychodzi. Znajoma sytuacja? Przyczyną może być niedostateczne odprężenie wewnętrzne, niepewność siebie lub niepozorny wygląd. Aby spojrzenie mężczyzny zatrzymało się właśnie na tobie, nie krępuj się w podkreślaniu i pokazywaniu zalet swojej figury. Tylko nie przesadzaj z ubraniami z odkrytymi częściami ciała, one raczej odepchną mężczyznę, albo będziesz postrzegana jako kobieta nieprzyzwoita.
 
Powiązane artykuły:
Zasady uwodzenia, czyli techniki psychologiczne pickupu
W tym artykule opowiemy o takiej technice szybkiego uwodzenia jak pickup, a także opowiemy o właściwościach i celach takiego rodzaju uwodzenia, które z reguły nie ma na myśli trwałych stosunków.
Moc niewerbalnych sygnałów w uwodzeniu – jak przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem?
O tym, żeby przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem nie marzą tylko te dziewczyny, które doskonale posiadają tą sztuką. A co robić tym, kto nawet boi się chłopaków? Uczyć się, uczyć się i jeszcze raz uczyć się!
Sztuka podrywania mężczyzn – jak flirtować z chłopakiem?
Wiele przedstawicielek płci pięknej, nie zważając na to, czy zajęto ich serce na dziś, czy jest wolne, nie odmówią sobie w zadowoleniu poflirtować z mężczyzną. Jednak są ci, komu sztuka flirtu daje się ciężej aniżeli logarytmiczne równania.
Szkoła uwodzenia dla kobiet – jak oczarować faceta?
Żeby pierwsze spotkanie z chłopcem twojego marzenia nie stało się w owym czasie i ostatnim, należy umieć nie tylko przejawiać się w całej piękności, ale i być ostatecznie śliczną. Lecz co się chowa za tym tajemniczym słowem?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty