Sposoby na wyszczuplanie ud – jak schudnąć z nóg w ciągu tygodnia?

jak schudnąć z nóg w ciągu tygodnia

Trudno znaleźć dziewczynę, która nie chce stać się właścicielką zgrabnych nóg. Niestety, ale pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała najtrudniej. Duża ilość kobiet zastanawia się, jak szybko schudnąć z nóg w ciągu tygodnia. Warto powiedzieć o tym, że trzeba się przygotować do zwiększonych wysiłków i kompleksowej pracy, bez tego liczyć na dobry wynik nie warto.

Jak schudnąć z nóg w ciągu tygodnia?

Jak już było wspomniano pracować należy w kilku kierunkach i w pierwszej kolejności odnosi się to do odżywiania i uprawiania sportu. Ponadto zalecane są różne zabiegi kosmetyczne, na przykład okłady, masaże, itp.

Rozważając o tym, jak szybko schudnąć z nóg, na początek warto porozmawiać o żywieniu. Zaleca się zmniejszenie kaloryczności o 30%, do tego wystarczy zrezygnować ze słodyczy, pieczywa, tłustych, smażonych potraw i napojów gazowanych. Ważne jest, aby kaloryczność diety nie była poniżej 100 kcal. Wybieraj produkty, które pobudzają przepływ krwi. Przy budowaniu swojego menu należy opierać się na podstawy prawidłowego odżywiania.

Kontynuując rozważanie o tym, jak schudnąć z nóg za tydzień, zwróćmy uwagę na ćwiczenia:

  1. Przysiady z ciężarem. Należy przygotować niewielkie wzniesienie, na przykład mogą to być obciążenia do sztangi, które należy umieścić tak, aby nogi były na szerokości ramion. Na nich trzeba stać piętami, a palce stóp postawić na podłodze. Do rąk weź hantle. Wdech wykonuj podczas ruchu do dołu, przenosząc ciężar ciała na pięty i kierując miednicę do tyłu. Kontroluj to, aby kolana nie wychodziły poza linię palców stóp. Wykonaj przysiad, biodra powinny być w pozycji równoległej do podłogi. Z wydechem wróć do pozycji początkowej.
  2. jak schudnąć z nóg pilnie 1
  3. Wymachy nóg. Stań na czworaka, umieszczając ręce na szerokość ramion. Jedną nogę unieś do góry, uginając je pod kątem prostym. Ważne jest, aby pięta była skierowana dokładnie ku górze. Zadanie – podnieść nogę do góry, prostując ją. To samo należy powtórzyć i na drugą nogę.
  4. jak schudnąć z nóg pilnie 2
 
Powiązane artykuły:
Jak budować brazylijskie pośladki w domu? Trening na zaokrągloną i odstającą pupę
Piękne i prężne pośladki – marzenie wielu przedstawicielek płci pięknej, które jest możliwe. W tym artykule potraficie znaleźć informację o tym, jak budować brazylijskie pośladki w domu.
Najlepsze ćwiczenia na pośladki. Czyli jak kształtować seksowną pupę?
Chcecie mieć piękne i prężne pośladki, wtedy należy przygotować się do uprawiania sportu. W tym artykule potraficie znaleźć opis głównych reguł treningu, a także przykład efektywnych ćwiczeń.
Chodzenie na pośladkach – uniwersalne ćwiczenie antycellulitowe
Ćwiczenie "chód na pośladkach" jest pożyteczne jak kobietom, tak i mężczyznom, ponieważ obniża ryzyko powstania wielu chorób moczopłciowego zakresu. Wskutek takiego treningu zwyżkuje aktywność mięśni, usuwa się cellulit.
Ćwiczenia fizyczne na modelowanie okrągłych kształtów – jak powiększyć pośladki?
Piękne, okrągłe pośladki - marzenie wielu dziewczyn. Żeby dosięgnąć takiego wyniku, należy regularnie uprawiać sport. W tym artykule znajdziecie efektywne ćwiczenia, które pozwolą zwiększyć objętość pośladków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty