Spytaj u ginekologa
Pary często burzą się, czy może kobieta zajść w ciążę nie w okresie owulacji. Omówimy ten problem dokładniej i wyznaczymy, na który okres przypada największa wiarygodność poczęcia.
Młode dziewczyny, które boją się ciąży i nie mając dostatecznego doświadczenia seksualnego, mocno przeżywają nawet z powodu bezpiecznego seksu. Dalej zorientujemy się, czy istnieje chociaż najmniejsza szansa zajść w ciążę przez odzież.
Kobiety znając, że zajść w ciążę teoretycznie można tylko w czasie owulacji, interesują się, czy można w praktyce zajść w ciążę w drugim okresie, w 10 dniu cyklu. Omówimy to pytanie.
Według statystyki wiele par, korzystających przerywanym stosunkiem płciowym, w ciągu roku jednak zachodzą w ciążę. Dlaczego tak odbywa się i czy we wszystkich wypadkach ten sposób działa? Zorientujemy się dalej.
Wykorzystując w pieszczotach seks bez przenikania, młodych i seksualnie niedoświadczonych ludzi interesuje pytanie wiarygodności ciąży. Omówimy ten dylemat dokładnie i wyznaczymy, czy jest możliwa taka sytuacja.
Młode dziewczyny, które interesują się pytaniami antykoncepcji, mogą znaleźć na forach mnóstwo nieprawdziwej informacji. Tak, niektóre mówią, że jeśli uprawiać procedury higieniczne po seksie, to ciąży można uniknąć. Czy to naprawdę jest tak?
Kolor żeńskiego sutka jest zawsze jednorodny, lecz czasami kobieta zaznacza powstanie białych plamek na nim. Co może oznaczać takie zjawisko? Wyjaśnijmy możliwe przyczyny.
Krew z sutka kobiety może wskazywać na dosyć poważne patologiczne stany mlecznego gruczołu, toż taki symptom ignorować nie wolno. Rozpatrzymy główne przyczyny takiego zjawiska.
Kobiety rozumieją, że od tego jak obejmuje ich pochwa partnera, zależy ostrość odczuć od seksu. Toż jeśli pochwa jest dosyć szeroka, albo po porodach powstał taki problem, kobiety szukają sposobu, jak można zwęzić pochwę.
Dziś istnieją różne metody ujawnienia owulacji, zaczynając z kalendarzowego sposobu i zakańczając testami i badaniami. Wybór dużo w tym jest uwarunkowany regularnością cyklu i właściwie waszym pragnieniem.
Taka małoinwazywna manipulacja jak odmładzanie pochwy staje się coraz więcej pożądaną. Ta procedura ma niewielką listę przeciwwskazań i może przeprowadzać się kilkoma sposobami. Dokładniej o tym dalej.
Czasami kobiety przeżywają dyskomfortowe uczucia w czasie, czy bezpośrednio po seksie, wskazując na ból w pochwie. Dalej dokładnie rozbierzemy, dlaczego powstaje ból w tym miejscu i co w takim razie robić kobiecie.
Niezwykłe brodawki sutkowe mogą mocno niepokoić kobietę. Przecież to i estetyczny rodzaj piersi, to znaczy i jej samoocena, i możliwość załączania dziecku piersi, równoznaczny z kształtowaniem u okruszyny prawidłowego zgryzu. Czytamy dalej.
U kobiet, a nawet u młodych dziewczyn jest rozpowszechniona ginekologiczna diagnoza - zaburzenia hormonalne. Wywołać je może wiele czynników, włączając niezdrowy sposób życia, niedosypianie, błędy w żywieniu, stresy.
Wzrost włosów na piersi u kobiet dostawia estetyczne niewygody. Lecz oprócz tego takie zjawisko może świadczyć o problemach ze zdrowiem. Dlaczego zaczynają rosnąć włosy na piersi i jak kobiety mogą pozbyć się ich? Czytajcie w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty