Środki naturalne
Wiele osób uważa, że jedyny efekt od pokrzywy to szkoda pod postacią poparzeń. Ją aktywnie wykorzystuje i ludowa i tradycyjna medycyna. W czym korzyść ekstraktu z pokrzywy? O tym dowiadujecie się z artykułu.
Kurkuma z mlekiem to nie tylko bardzo smaczny, ale i nieprawdopodobnie pożyteczny napój. Taki środek stosują w walce przeciw chorobom, artretyzmowi, bólom różnego pochodzenia i przy innych problemach ze zdrowiem.
Mniszek nie tylko ogłasza o nadejściu ciepła. Ta roślina jest bardzo poważana przez ludową i tradycyjną medycynę. Jego wykorzystują dla profilaktyki i leczenia różnych chorób. Dokładniej o stosowaniu kwiatu czytajcie w artykule.
Kwiatowa woda – naturalny środek, pożyteczne właściwości którego są znane jeszcze z dawnych czasów. Jego otrzymują z różnych roślin – róży, jaśminu, lawendy, herbatego drzewa, bławatka i tak dalej.
Słonecznik jest nie tylko pięknym kwiatem, ale i bardzo cennym surowcem dla różnych branż przemysłu. Szczególną uprzejmość trzeba okazać jego medycznym właściwościom. O tym potraficie przeczytać w materiale.
Olejek eteryczny paczulowy aktywnie stosuje się w leczeniu różnych skórnych chorób. Ono doskonale usuwa podorywkę skóry, ponawia formę piersi, leczy lupę. Dokładniej o olejku eterycznym paczulowym czytajcie w naszym materiale.
Przedstawicielki płci pięknej od dawna stosują różne rodzaje gliny do opieki za obliczem. A żeby efekt stosowania tego środka zakasował wszystkie wasze oczekiwania, należy posiadać wiedzę o tym w jakim celu stosuje się tę czy inną odmianę gliny.
Błota lecznicze - te naturalne lekarstwa, które tworzą się w wyniku działania naturalnych, trwałych procesów zachodzących w środowisku przyrodniczym. Dokładniej o odmianach, leczniczych właściwościach, zastosowaniach i przeciwwskazaniach błota leczniczego, możecie poznać z artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty