Stało się wiadomo, czym się zajmują w ciągu dnia członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej!

Tylko nie mów, że nigdy nie zastanawialiście się nad tym, czym zajmuje się cały dzień Kate Middleton, kiedy u niej w harmonogramie nie ma kolacji lub odwiedzenia jakiegoś wydarzenia?

Lub na przykład co lubi robić w wolnym czasie Jej Wysokość królowa Elżbieta II? Niedawno przedstawiciele dworu królewskiego podzielili się ważną informacją, którą dowiesz się jako pierwszy.

1. Królowa Elżbieta

Królowa Elżbieta

Elżbieta Aleksandra Maria (to pełne imię Królowej Wielkiej Brytanii), jak dla człowieka, który w kwietniu tego roku skończy 94 lata, pracuje jak pszczółka. Jej dzień rozpisany co do minuty. Budzi się o 7.30. I wiesz, jaki ma budzik? Nie, nie metalowe urządzenie na stoliku nocnym. Okazuje się, że codziennie rano w tym samym czasie pod jej oknem kilku muzyków zaczyna grać na dudach.

Królowa Elżbieta 2

Dalej Jej Wysokość zajmuje się papierkową robotą. Przegląda pocztę, odpowiada na listy i inne. Codziennie królowa organizuje spotkania z dyplomatami, biskupami, sędziami, wojskowymi. Elżbieta jest bardzo zorganizowanym człowiekiem, który zna cenę czasu, dlatego te spotkania trwają nie dłużej niż 20 minut.

Królowa Elżbieta 3

Po papierowej rutynie i spotkaniach z wpływowymi osobowościami królowa idzie na spacer ze swoimi zwierzętami. Wszyscy wiedzą, że uwielbia urocze korgi, które mają dużo przywilejów w królewskim pałacu.

Królowa Elżbieta 4

W godzinach wieczornych zapoznaje się z raportami z rozpraw parlamentarnych. Jeśli chodzi o hobby, to Jej Wysokość w czasie wolnym interesują się fotografią.

2. Książę Karol

Książę Karol

Książę Walii, syn królowej Wielkiej Brytanii, aktywnie zajmuje się działalnością charytatywną, należy do mnóstwa wspólnot, a także patronuje około 400 struktur. I to wszystko w wieku 69 lat.

Książę Karol 2

Wiadomo, że książę Karol lubi ogrodnictwo. Jest autorem wielu książek o architekturze, malarstwie, ogrodnictwie. Charles napisał także kilka scenariuszy do filmów dokumentalnych o ekologii. W wolnym czasie zajmuje się malarstwem akwarelowym, łowi ryby.

3. Książę William

Książę William

Książę Cambridge jeszcze z dziecięciu lat uwielbia narty, jazdę konną, rafting, tenis, żeglarstwo i strzelanie. Poza tym uwielbia motocykle. Kibicuje drużynie z Birmingham "Aston Villa".

Książę William 2

4. Księżna Cambridge

Księżna Cambridge

Zarówno jak królowa Elżbieta, Kate Middleton jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Fotografów. W wolnym czasie zajmuje się wychowaniem trzech uroczych dzieci.

Księżna Cambridge 2

A nie tak dawno temu okazało się, że księżna lubi malować kolorowanki dla dorosłych pod tytułem "Tajemniczy ogród" autorstwa Joanny Basford. Do tego małżonka księcia Williama interesuje Wimbledonem. Mało tego, Catherine woli sama gotować sobie i swojej rodzinie, a jeszcze para królewska odmówiła zatrudnienia opiekunki dla dzieci na cały dzień.

źródło:Mirror
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty