To straszne: te 5 rodzajów biżuterii przyniosą ci nieszczęście

W dzisiejszych czasach praktycznie nie można znaleźć kobiety, która jest obojętna do biżuterii. I te miłe rzeczy trafiają do nas czasem w zupełnie niesamowity sposób – możemy dostać je w prezencie od ludzi, z którymi dawno nie rozmawialiśmy, kupić z drugiej ręki lub w lombardzie, tylko dlatego, że od dawna o tym marzyliśmy, lub nawet przypadkowo znaleźć na ulicy.
ozdoby

Ale... czy zauważyliście, że czasami ciepło wisiorka lub bransolety na nadgarstku przekazuje pozytywne emocje i dobry nastrój, a zdarzają się przypadki, gdy klejnot, któremu tak się cieszyliśmy, zaczyna kojarzyć się z kolejnym złym dniem, problemami, powodować rozdrażnienie lub nawet złe samopoczucie? I to nie bez powodu!

1. Znalezione ozdoby

Znalezione ozdoby

Już pisaliśmy, dlaczego nie należy podnosić cenne ozdoby z ziemi. Niestety, w większości przypadków biżuteria ze złota lub srebra celowo jest wyrzucana podczas rytuałów w celu nałożenia uroku lub zaklęcia. Ale jeśli znajdziesz się w gronie tych szczęśliwców, którym przypadły zgubione ozdoby, to tutaj też czeka "loteria", bo wszystko zależy od karmy poprzedniego właściciela. Tak, że z dobrodziejstwem można dostać jako bonus powodzenie lub duży kłopot!

2. Skradzione ozdoby

Skradzione ozdoby

Wiele wieków istnieje przekonanie, że człowiek, który kradnie biżuterię, zabiera u poprzedniego jej właściciela całe zło, w tym choroby. Czy warto wspominać, że takie rzeczy nie należy nosić lub kupować, jeśli znasz dokładnie historię ich powstania lub nawet jeśli tylko domyślać?

3. Ozdoby kupione w lombardzie

Ozdoby kupione

Od razu ustawimy wszystkie kropki nad "i" – ludzie niosą do lombardu rzeczy nie dlatego, że one już im nie potrzebne, ale dlatego, że w tej chwili potrzebują pieniędzy, co jest związane z najgorszymi życiowymi okolicznościami. I nawet jeśli po prostu nie możesz oderwać oczu od pierścionka z brylantem lub zobaczyłaś bransoletkę jak u ulubionej gwiazdy w "śmiesznej" cenie – dziesięć razy pomyśl, z jaką energią przejdą one do ciebie! To samo dotyczy rzeczy kupowanych z rąk, ponieważ w ten sposób mogą ci się dostać klejnoty rodowe, które "nie przebaczają" sprzedaży i mogą przynieść kłopoty tobie i temu, kto je sprzedał.

4. Ozdoby, podarowane przez ludzi, z którymi jesteś w złych stosunkach

Ozdoby podarowane

Niestety, tak bywa, że nie ze wszystkimi krewnymi mamy dobre relacje. Ile razy dziennie skarży ci się koleżanka na nieskończoną krytykę teściowej lub siostra na kłótnie z siostrzenicą męża? A przecież nie jest wykluczone, że na najbliższą rocznicę lub po prostu na imieniny właśnie tacy ludzie przyniosą ci piękną błahostkę! Tak więc, nawet jeśli podarowana ozdoba ci się spodobała, ezoteryści zalecają nie nosić jej – prezenty podarowane nie z czystego serca przyciągają problemy, niepowodzenie, a nawet choroby i mogą radykalnie zmienić życie człowieka na gorsze!

5. Biżuteria ze sztucznymi kamieniami

Biżuteria

Przystępna cena biżuterii pozwala nam kupować dużo różnych pięknych rzeczy. Wydawałoby się, w końcu można mówić tylko o solidnych plusach, ale nie... Wszyscy wiemy, że kamienie są wydobywane z ziemi (lub w wody), gdzie przez długi czas nagromadzały energię, a następnie dzielą się nią z nami. Natomiast sztuczne ozdoby, przy całej ich dostępności, energetycznie są puste i z czasem zaczynają napełniać się naszą energią, czyli – zabierać ją u nas!!! Psycholodzy i ezoterycy zalecają, aby ograniczyć czas noszenia takich rzeczy, i nigdy nie robić ze sztucznych kamieni talizmanów lub amuletów.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty