Striptiz w domu – pięć podstawowych zasad podniecającego tańca

striptiz w domu

Każde stosunki wcześniej lub później stają się szare pod wpływem codziennych problemów, to również dotyczy stosunków seksualnych między kobietą i mężczyzną. Jeśli partner nie demonstruje byłego zainteresowania i odczuwa się chandra, to właśnie czas na to, aby udać się do skutecznych działań, które umożliwią przywrócić byłą radość. Do takiego typu metod należy domowy striptiz.

Przedstawicielkom płci pięknej, które chcą znaleźć kursy lub video dotyczące tego jak nauczyć się prawidłowo tańczyć striptiz w domu, nie warto się martwić, jeśli na początku nie udaje się powtórzyć podstawowe ruchy. Nauczyć się striptizu można nawet w domu, najgłówniejsze – czas, chęć i cierpliwość.

Uczymy się tańczyć striptiz

Pierwsze pytanie, które powstają u każdej kobiety, która chce urozmaicić własne życie seksualne – "Jak nauczyć się tańczyć striptiz w domu?" Nauczyć się tego może praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej. Podstawowe ruchy i triki striptizu można zobaczyć na dowolnych lekcjach video na temat "Jak tańczyć striptiz" . Również można pójść na kursy streap-dance, na których pod kierownictwem doświadczonego instruktora można wyuczyć wszystkie ruchy. Jednak większość kobiet woli ćwiczyć w domu aniżeli w grupie. To daje możliwość trenować wtedy, kiedy kobieta ma czas, również ona nie odczuwa skrępowania.

Pierwsze czego musisz się nauczyć – to ładne, pełne wdzięku ruchy z muzyką do striptizu. Następny krok – nauczyć się ładnie rozbierać w czasie tańcu.

Podstawowe zasady jak nauczyć się tańczyć striptiz w domu:

  1. Musisz czuć się pewna siebie. Najważniejsze uświadomić, że jesteś seksowna i pociągająca. Każda kobieta powinna wiedzieć, że jest najładniejszą i najbardziej pociągającą dla swojego mężczyzny. Owa pewność siebie daje możliwość poczuć się nieskrępowanie i to wywołuje podziw i zachwyt partnera.
  2. Odzież. Na kobiecie, która tańczy striptiz, powinno być minimum odzieży. Mężczyzn pociągają odkryte części ciała – głęboki dekolt, odkryte ramiona, nagie nogi. Odzież powinna zdejmować się dosyć szybko, więc nie warto zakładać sukienkę z guzikami lub spodnie. Nawet doświadczonym striptizerkom nie zawsze udaje się szybko zdjąć takiego typu odzieży. Szczególną uwagą należy poświęcić bieliźnie – powinna być ładną. Kup nowy komplet. Również wspaniale będą wyglądać pończochy.
  3. Obuwie. Bardzo efektownie podczas tańczenia wygląda kobieta na obcasach. Jednak podczas doboru obuwia nie warto dobierać zbyt wysoki obcas. Najważniejsze, aby w wybranym obuwiu było łatwo tańczyć. W innym wypadku może dojść do nieprzyjemnych sytuacji albo możesz doznać urazów. Jeśli w czasie tańcu będziesz musiała zdjąć pończochy, to buty powinny łatwo się rozpinać.
  4. Muzyka. Muzyka do striptizu – to albo powolny taniec, albo szybka piosenka. Można wybrać popularne piosenki z filmów, podczas których tańczono striptiz. Najgłówniejsze, aby muzyka się podobała – wtedy ruchy są bardziej pociągające, plastyczne i naturalne. A to jest możliwe tylko wtedy, gdy brzmi ulubiona muzyka. Jaką muzykę do striptizu dobrać – o tym musi decydować wyłącznie tancerka. Dobra muzyka – gwarancja udanego striptizu w domu!
  5. Wygląd zewnętrzny. Gdy przygotowujesz się do striptizu, musisz zadbać nie tylko o odzież, obuwie, ale również o manicure, pedicure, makijaż, fryzurę. Podczas tańcu efektownie wyglądają długie, jaskrawe paznokcie, wieczorowy makijaż, rozpuszczone włosy.

Striptiz w domu daje możliwość przywrócić stosunkom byłą jaskrawość, dodać im czegoś nowego i niezwykłego. Twój facet na długo zapamięta romantyczny wieczór ze striptizem, który pozostawi w jego pamięci niezapomniane wrażenia.

 
Powiązane artykuły:
Żel smarujący – rodzaje żelów intymnych
Na dziś, kiedy temat seksu omawia się na każdym rogu, u trochę wstydliwych ludzi wciąż zostają pytania, które oni po jakichś przyczynowym nie mogą zadać lekarzowi czy sprzedawcy konsultantowi w sklepie. I jedna w takich sprawach dotyka żelu smarującego.
Afrodyzjaki w warunkach domowych – olejki eteryczne i produkty afrodyzjaki
Wiele osób słyszało o takich dziwnych substancjach, jak afrodyzjaki i znają, że właśnie z ich pomocą można zwiększyć seksualne pobudzenie i urozmaicać swoje seksualne życie. Czy to naprawdę tak, dowiadujecie się w tym materiale.
Co to jest frygidność, w jaki sposób leczyć owe schorzenie?
Seksualne rozbraty u kobiet nie przyjęto wynosić na otwarte omawiania. I to bardzo na próżno, ponieważ według danych statystyki, 40% kobiet cierpią seksualne rozbraty. I najbardziej częsta z nich jest żeńska frygidność.
10 sposobów, jak urozmaicić życie seksualne – korzystne porady
W poszukiwaniu świeżych seksualnych odczuć całkiem nieobowiązkowo zmieniać seksualnych partnerów jak rękawiczki. Dość często znaleźć utraconą iskrę można nawet w rodzinnym łożu – którymi właśnie sposobami można i należy urozmaicać seksualne stosunki.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty