Stroje kąpielowe Oryades – unikalność modeli

stroje kąpielowe Oryades

Oryades – to francuska marka, która stwarza stroje kąpielowe, gorsety i bieliznę na co dzień. Dziewczyny wiedzą o tej marce przede wszystkim dzięki temu, że są stwarzane z oddychających ekologicznych materiałów. Oczywiście Francuzi wszystko wiedzą o szczegółach odzieży damskiej: szycie każdego modelu kostiumu kąpielowego odbywa się zgodnie z opracowanymi technologiami i z uwzględnieniem modnych trendów.

Barwne stroje kąpielowe firmy Oryades

Owa kompania w porównaniu z pozostałymi modnymi gigantami jest dosyć młoda (została założona w roku 1995), jednak światową popularność zdobyła dzięki zamówieniu Rogera Zeilera, który w roku 1999 był prezesem francuskiego "Komitetu Elegancji". Właśnie on zamówił trzydzieści strojów kąpielowych dla modelek, które brały udział w konkursie "Miss Europe". Po tym wydarzeniu każda dziewczyna chciała mieć w swojej garderobie odzież marki Oryades.

Warto podkreślić, że zaletą marki jest nie tylko demokratyczna cena, ale również kwiatowe wzory i różnorodna paleta kolorów, która spodoba się każdej dziewczynie. Również należy zauważyć, że niektóre kolekcje zostały stworzone na podstawie unikalnych rysunków z wykorzystaniem naturalnych farb.

Również francuska marka zaoferowała modnym dziewczynom różnorodne fasony: to są modele w stylu retro, seksowne kostiumy kąpielowe, kobiece monokini, oryginalne tankini. Każdego roku wraz z linią strojów kąpielowych, marka produkuje plażowe pareo, tuniki, narzuty.

Kontynuując temat unikalności każdego modelu francuskich strojów kąpielowych, koniecznie należy podkreślić ten fakt, że owa odzież nie płowieje na słońcu, dlatego posłuży w ciągu wielu sezonów.

stroje kąpielowe firmy Oryades 1 stroje kąpielowe firmy Oryades 2 stroje kąpielowe firmy Oryades 3
stroje kąpielowe firmy Oryades 4 stroje kąpielowe firmy Oryades 5 stroje kąpielowe firmy Oryades 6
stroje kąpielowe firmy Oryades 7 stroje kąpielowe firmy Oryades 8 stroje kąpielowe firmy Oryades 9
 
Powiązane artykuły:
Stroje kąpielowe Infinity – towary znanej marki
Po to, żeby pojawić się na plaży w piękności trzeba podbierać modele opalaczy, które zdolne zamaskować godność i schować drobne usterki. Bardzo jakościowe i stylowe wyroby wyrabia słynny francuski znak firmowy Infiniti.
Spódnica plażowa – popularne modele
Różnorodność fasonów plażowych spódnic daje możliwość usatysfakcjonować każdy smak i dobrać model, jak najlepiej odpowiedni dla każdej kobiety. Uzupełniwszy plażowy strój takim elementem garderoby, dowolna dziewczyna będzie pewna w swoim powabie.
Stroje kąpielowe Palmetta – zalety słynnej rosyjskiej marki
Istnieje mnóstwo różnych producentów żeńskiej bielizny i strojów kąpielowych. Jedna z marek rosyjskich to Palmetta. Jej wyroby są jaskrawe i doskonale siadają na figurze.
Sukienka nad morze – jak się ubrać na wakacje?
Wyruszając nad morze przemyślcie stroje dla dowolnego wyjścia: od elementarnej przechadzki, do wytwornej kolacji. Wszystko musi być lekkie i takie, co nie skuwa ruchu. W tym artykule opowiemy, której sukni oddać przewagę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty