Styl Avril Lavigne – makijaż i fryzury gwiazdorki

styl Avril Lavigne

Avril Lavigne – młoda piosenkarka kanadyjska, urodzona w roku 1984 w Belleville (Ontario). Od początku kariery styl piosenkarki stopniowo się zmieniał od dziewczyny-nastolatki do seksownej i pociągającej kobiety.

Avril Lavigne – makijaż i styl

Makijaż piosenkarki był i pozostaje rockerskim, z jaskrawymi, podkreślonymi oczami i jasnymi ustami. W ciągu ostatnich kilku lat styl piosenkarki stał się nieco delikatniejszy, pojawiło się w nim więcej kobiecych szczegółów, jednak styl makijażu istotnie się nie zmienił.

Natomiast jeśli chodzi o odzież, to zmiany były bardziej zauważalne – piosenkarka pokonała szlak od szałaputa w szerokich spodniach i krawacie, do młodej jaskrawej pani rocker (w wizerunku której między innymi da się zauważyć coraz więcej seksowności). W niektórych okresach Avril eksperymentowała z elementami emo-stylu i gotyku, w wyniku czego stworzyła własny styl, który łączy wszystkie wyżej wymienione style.

Fryzura Avril Lavigne

Dziś kolor włosów Avril to "jasny blond", naturalny kolor włosów – ciemny blond. Odrębne pasemka włosów dziewczyna farbuje w jaskrawe kolory – zazwyczaj to malinowy, czarny, zielony. Po raz pierwszy piosenkarka postanowiła rozjaśnić włosy w roku 2005 i trafiła w cel – jej wizerunek stał się jeszcze bardziej jaskrawy i pociągający. Stopniowe odejście od stylu rockerskiego Avril wytłumaczyła w ten sposób, że wyrosła ze stylu sportowego i nie chce wyglądać tak jak wyglądała wcześniej. Jednak duch buntownika nie zgasł w jej duszy i kolorowe pasemka zjawiły się po raz kolejny. A latem roku 2012 Avril Lavigne pokazała się w nowej fryzurze – całkowicie wygolony lewy bok. Jednak warto podkreślić, że nawet owe posunięcie nie zepsuło wyglądu zewnętrznego piosenkarki – Avril nadal wygląda wspaniale i więcej nie jest podobna do nastolatki w trampkach, szerokich spodniach i koszuli, którą była niegdyś.

Tatuaże Avril Lavigne

Tatuaże Avril były zrobione w różnym czasie, znajdują się na różnych częściach ciała i zazwyczaj były zrobione na znak przyjaźni.

Nabardziej znane tatuaże Avril Lavigne:

  • gwiazda na lewej ręce (na nadgarstku);
  • łacińska litera D w różowym serduszku na prawym nadgarstku;
  • błyskawica i cyfra "30" ręce (nadgarstku);
  • słowo "fuck" na żebrach;
  • napis "Abbey Dawn" na lewej ręce (przedramię)
  • XXV z gwiazdą na prawej ręce (przedramię);
  • imię "Brody" pod piersią (po prawej stronie);
  • napis "La vie en rose" na lewej ręce (wzdłuż przedramienia).
styl odzieży Avril Lavigne 1 styl odzieży Avril Lavigne 2 styl odzieży Avril Lavigne 3
styl odzieży Avril Lavigne 4 styl odzieży Avril Lavigne 5 styl odzieży Avril Lavigne 6
styl odzieży Avril Lavigne 7 styl odzieży Avril Lavigne 8 styl odzieży Avril Lavigne 9
 
Powiązane artykuły:
Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?
Wiele krytyków nazywają tatuaże Britney Spears niegustownymi i bezsensownymi. Lecz gwiazda absolutnie nie zwraca na to uwagi. Britney ozdabia swoje ciało nowymi tatuażami, nie zważając na to, że o niej mówi otoczenie.
Styl Katy Perry – stroje i fryzury piosenkarki
Amerykańska śpiewaczka Katy Perry nie wyobraża sobie swojego życia bez eksperymentów w odzieży i wyglądzie zewnętrznym. Zwolennicy śpiewaczki mogli obserwować swoją ulubienicę ubraną w niewyobrażalne stroje.
Styl Miley Cyrus – ewolucja stylu gwiazdorki
Styl Miley Cyrus może wywoływać podziw, zachwyt i śmiech. Lecz on nikogo nie zostawi obojętnym. Ta aktorka umie ubierać się tak, że otoczenie obraca się jej do śladu, a preparowania pragną zrobić jak najwięcej foto z nią.
Styl Catherine Deneuve
Catherine Deneuve – francuska aktorka, co dawno wywalczyła nie tylko serca milionów zwolenników na całym świecie, ale i tytuł ikony stylu światowej sławy. Ona jest zawsze piękna, kobieca i gustowna, a do swoich 68 lat wygląda lepiej, aniżeli wiele osób w wieku 50 lat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty