Styl Katy Perry – stroje i fryzury piosenkarki

Katy Perry – to popularna piosenkarka, styl której naśladują jej fani. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jej image jest jaskrawy i indywidualny. Trudno jest nie zwrócić na niego uwagę. Zapoznajmy się ze stylem Katy Perry bardziej szczegółowo.

Makijaż Katy Perry

Makijaż piosenkarki – to zawsze jaskrawe kolory. Katy umiejętnie podkreśla jaskrawe usta na jasnym tle twarzy. Makijaż oczu, bardzo często z wykorzystaniem strzałek, robi spojrzenie Katy lalkowym i bajkowym. Tajemnica makijażu Katy – ton jej twarzy zawsze jest wyrównany, rzęsy są długie, a usta jaskrawe.

Do makijażu piosenkarka bardzo często używa błękitnych cieni, dzięki czemu jej spojrzenie staje się jeszcze bardziej figlarnym i wyraźnym.

styl Katy Perry 1 styl Katy Perry 2 styl Katy Perry 3

Fryzury Kety Perry

Piosenkarka uwielbia eksperymentować jeśli chodzi o fryzury, makijaż i stroje. Katy bardzo często zmienia kolor włosów w zależności od stylu. Perry już miała błękitny, różowy, czarny kolor włosów, dzięki niemu bardzo zadziwiła publiczność. Jeśli chodzi o naturalny kolor jej włosów – to blond. Fryzury Katy dosyć często wykonane są w stylu lat 20-tych. Warto powiedzieć, że włosy piosenkarki ulegają dosyć częstym zmianom. Ciemny kolor włosów lub blond, Katy uzupełnia różowymi lub niebieskimi pasemkami.

Otóż obraz Katy Perry – to zawsze nieordynarność, jaskrawość, kreatywność. Indywidualność – to zawsze na czasie.

styl Katy Perry 4 styl Katy Perry 5 styl Katy Perry 6

Stroje Katy Perry

Stroje Katy Perry są bardzo jaskrawe. Łączą w sobie od razu kilka stylów – vintage, rock, punk. W jej wizerunkach zawsze da się zauważyć glamour, który nie pozostawia obojętnym nikogo.

Suknie zawsze są zdobione różnymi wizerunkami, a modele przypominają bohaterów bajkowych. Przy tym wyglądają stylowo i na czasie. Suknie Katy Perry zawsze zadziwiają ekstrawagancją. Figura piosenkarki wspaniale wygląda, jak w czarnej sukience księżniczki, tak i w eleganckiej sukience do podłogi z pociągającym dekoltem.

Katy Perry jako jedna z pierwszych założyła sukienkę diodową, delikatny połysk której zachwycił jej fanów i krytyków mody.

styl Katy Perry 7 styl Katy Perry 8 styl Katy Perry 9
styl Katy Perry 10 styl Katy Perry 11 styl Katy Perry 12
 
Powiązane artykuły:
Styl Avril Lavigne – makijaż i fryzury gwiazdorki
Styl i obraz młodej, kanadyjskiej śpiewaczki Avril Lavigne - to wezwanie społeczeństwa, ogólnie przyjętym normom i standardom. Swoim wyglądem zewnętrznym Avril chce zwrócić uwagę na własną indywidualność, przewagi i nawet uczucia.
Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?
Wiele krytyków nazywają tatuaże Britney Spears niegustownymi i bezsensownymi. Lecz gwiazda absolutnie nie zwraca na to uwagi. Britney ozdabia swoje ciało nowymi tatuażami, nie zważając na to, że o niej mówi otoczenie.
Styl Miley Cyrus – ewolucja stylu gwiazdorki
Styl Miley Cyrus może wywoływać podziw, zachwyt i śmiech. Lecz on nikogo nie zostawi obojętnym. Ta aktorka umie ubierać się tak, że otoczenie obraca się jej do śladu, a preparowania pragną zrobić jak najwięcej foto z nią.
Styl Catherine Deneuve
Catherine Deneuve – francuska aktorka, co dawno wywalczyła nie tylko serca milionów zwolenników na całym świecie, ale i tytuł ikony stylu światowej sławy. Ona jest zawsze piękna, kobieca i gustowna, a do swoich 68 lat wygląda lepiej, aniżeli wiele osób w wieku 50 lat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty