Styl domu
Retro styl we wnętrzu zawsze zostaje aktualnym. Przecież tylko z jego pomocą w domu można utworzyć przytulną rodzinną atmosferę i stworzyć maksymalny komfort. Główne przy takim załatwieniu pomieszczenia nie mieszać elementy charakterystyczne dla różnych epok i okresów.
Ciekawy kolonialny styl we wnętrzu wciągnął w siebie zachodnie i wschodnie cechy, przeplótł ich luksus i egzotykę, zjednoczył niezgodne i na wyjściu wydał coś absolutnie unikalnego i niepowtarzalnego.
Wnętrze domu w stylu angielskim świadczy o tym, że jest wybudowany na zawsze i może na długo zachować historię rodzinną. W nim bardzo przytulnie spędzać czas, odpoczywać, spędzać czas z rodziną.
W czasy kryzysu utalentowani ludzie nierzadko szukają natchnienie nie w szarej teraźniejszości, a zbierając mozaikę z lepszych fragmentów epok. Tak był stworzony dziwny styl art deco we wnętrzu, gdzie sąsiaduje elegancja, egzotyka, luksus i śmiałość form.
Etno styl we wnętrzu jest uważany za faworyta designerów. On jest ciekawy, bez trwałych przelotów przenosi do najdalszych i egzotycznych zakątków naszej planety, zapoznajmy się z tradycjami, kulturą i historią.
Na dziś mało kto może pochlubić się tym, że on jest właścicielem dużego i jasnego mieszkania (koniecznie na samej górze albo nawet strychu) które można byłoby urządzić formalnie w stylu loft. Nie przeszkodzi jednak widzieć co ukrywa się za tym cudzoziemskim słowem.
U większości ludzi styl high-tech asocjuje się z wyraźnymi liniami prostymi, przedmiotami wnętrza z metalu i szkła i szarym kolorem. I to rzeczywiście są główne cechy tego modnego, zapożyczonego jak gdyby z przyszłości stylu.
Shabby chic - wniesie do waszego domu lekką, delikatną i zwiewną atmosferę. Co trzeba wiedzieć, żeby stworzyć wnętrze w tym stylu, opowiemy w artykule.
Współczesne wnętrze - to wysoka funkcjonalność i oryginalny rozmaity design. O rodzajach we współczesnych, stylowych aranżacjach wnętrz opowiemy w artykule.
Dziś wiele mieszkańców megapolisów, pragnie wnieść do swoich domów cząsteczkę wiejskiej przytulności. Dom czy mieszkanie w stylu prowans - to najmodniejsza decyzja. Sprawdzić się, w urządzeniu takiego wnętrza pomogą główne cechy szczególne, które wyznaczają ten styl.
Stylowym i twórczym osobom, spodoba się design w stylu loft, który pozwala zrealizować dowolną twórczą ideę. Jak stworzyć wnętrze w stylu loft, czytamy dalej.
Styl prowans - to duża ilość słonecznego światła, lekkość, nadzwyczajny komfort i domowa przytulność. Jak można stworzyć wystrój domu w stylu prowansalskim, opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty