Styl feng shui
Feng shui jest popularny już kilka lat i taka popularność nie jest wypadkowa – wiele z tych, kto skorzystał się tymi poradami, odczuły przemiany w swoim życiu. Spróbujcie – dziś opowiemy, jak poprawnie zorganizować obszar według stref Feng Shui.
Jeśli wierzyć Feng Shui, kuchnia - to serce naszych mieszkań. Tu ważne wszystko - rozkład mebli, koloru, dobór detali. Spróbujemy zorientować się we wschodnim uczeniu odnośnie kuchni, a wam doradzamy wziąć to na notatkę.
Feng shui dawno zarekomendował siebie jak szczególny sposób życia, który pomaga przyciągać wszystkie dobra wszechświata, włączając miłość, bogactwo, szczęście i powodzenie. Na przykład, jeśli brakuje miłości, to należy wykonać cały szereg manipulacji.
Uczenie Feng Shui przynosi do życia harmonię i pomyślność. A ponieważ dla osiągnięcia ostatniego są potrzebne pieniądze, to dziś porozmawiamy o pieniężnym drzewie Feng Shui, za pomocą którego można łatwo przyciągnąć pieniądze do domu.
Dwa główne obwody dla samorealizacji człowieka to zapewne rodzina i praca. Każdy pragnie zwiększyć swoje szanse na fachowy sukces, wykorzystując przy tym nie tylko życiowe okoliczności i umysłowe zdolności, ale i przeróżne talizmany.
Każdy stara się zrobić wszystko dla swojego dobrobytu. Jednak jednym to udaje się bez wysiłków, a drudzy tracą lata na rozpaczliwe próby. Jak przyciągnąć pieniądze po Feng Shui? O tym opowie artykuł.
Na pewno każdemu należało spotykać ludzi, którzy chronicznie nie mają powodzenia. A może do takich odnosicie się? W artykule opowiemy jak można przyciągnąć powodzenie za pomocą symboli Feng Shui.
Jeśli wam chce się szybciej mieć rodzinę, a osobiste życie nie klapuje, warto odwołać się do uczenia Feng Shui. W artykule opowiemy o symbolice, która może pomóc wyjść za mąż, a także o jej prawidłowym użyciu.
Nasza finansowa pomyślność zależy od wielu czynników i z punktu widzenia Feng Shui jedną z najważniejszych przyczyn to forma i kolor portfela. Jaki powinien być portfel, który przyciąga bogactwo? O tym opowiemy w artykule.
Energia, która nas otacza wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia – na zdrowie, osobiste życie, humor, karierowiczy wzrost. Jak poprawnie skierować potoki energii w mieszkaniu po Feng Shui? O tym opowie artykuł.
Dla dołączenia pozytywnej energii do domu ważne wszystko - i kolor drzwi, i rozkład pokojów, i wnętrze, i gamma kolorowa, i nawet numer mieszkania. Którą energetykę przyciąga numer waszego mieszkania? O tym opowiemy w artykule.
Jednym z najważniejszych elementów Feng Shui w domu są wejściowe drzwi - przy prawidłowym wyborze koloru i rozkładu można zogniskować potoki życiowej energii. W tym wam na pewno pomoże nasz nowy artykuł.
Według uczenia Feng Shui, miejsce łóżka w pokoju bezpośrednio wpływa na pełnowartościowy odpoczynek i zdrowy sen. Jak musi rozmieszczać się łóżko w mieszkaniu po Feng Shui? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Feng shui jest zwłaszcza aktualny dla sypialni - to miejsce nie tylko snu i odpoczynku, ale i miłości. Tu przecieka wasze intymne życie, tu nabieracie sił. Toteż organizując obszar w sypialni, bardzo ważne jest posłuchać porad wschodnich mędrców.
Według feng shui, przez drzwi wejściowe do domu przenikają potoki energii, właśnie dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich rozmieszczenie i kolor. W tym pomoże nasz artykuł.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty