Styl gwiazd
10 kobiet, które są tak samo piękne, jak w męskim, tak i kobiecym wizerunku
10 kobiet, które są tak samo piękne, jak w męskim, tak i kobiecym wizerunku Androgyniczny typ urody jest ostatnimi czasy coraz częściej spotykany w mediach. Wśród modelek i aktorek jest mnóstwo kobiet, które tak samo pięknie wyglądają, jak w męskich garniturach, tak i szykownych sukniach.
Czarno-białe zdjęcia gwiazd, które sprawią na tobie ogromne wrażenie
Czarno-białe zdjęcia gwiazd, które sprawią na tobie ogromne wrażenie"Pozwolić komuś siebie sfotografować, to określony stopień zaufania i otwartości, czego mi właśnie brakuje. Przez dłuższy czas aparat fotograficzny był dla mnie środkiem na depresję i smutek" – pewnego razu powiedziała angielsko-francuska fotografka Kate Barry, córka znanej aktorki i piosenkarki Jane Birkin i kompozytora Johna Barry.
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Tatuaże Seleny Gomez
Tatuaże Seleny Gomez

Do radości zwolenników, i żalu innych, Selena Gomez nie stała się wyjątkiem w zachwycie gwiazd ozdabiać swoje ciało tatuowaniami. Lecz w odróżnieniu od wielu innych, każde jej tatu niesie pewny głęboki sens.

Shakira w stroju kąpielowym
Shakira w stroju kąpielowym

Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.

Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?
Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?

Wiele krytyków nazywają tatuaże Britney Spears niegustownymi i bezsensownymi. Lecz gwiazda absolutnie nie zwraca na to uwagi. Britney ozdabia swoje ciało nowymi tatuażami, nie zważając na to, że o niej mówi otoczenie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty