Styl gwiazd
20 zdjęć, które są niezbitym dowodem na to, że gwiazdy też mogą wyjść niekorzystnie na zdjęciach
20 zdjęć, które są niezbitym dowodem na to, że gwiazdy też mogą wyjść niekorzystnie na zdjęciachNiektórzy z nas nie lubią pozować do zdjęć, bo są święcie przekonani, że są niefotogeniczni. Koniec z kompleksami! Okazuje się, że znani i lubiani też nie zawsze wychodzą dobrze na zdjęciach.
Celebrytki z małym biustem, które cieszą się dużą sławą
Celebrytki z małym biustem, które cieszą się dużą sławąSą sławne, mają miliony fanów na całym świecie, którzy je uwielbiają. Są to znane panie, które na własnym przykładzie pokazują, jak trzeba walczyć z kompleksami. Mają małe piersi, ale dużą sławę! Kim są te odważne celebrytki?
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Tatuaże Seleny Gomez
Tatuaże Seleny Gomez

Do radości zwolenników, i żalu innych, Selena Gomez nie stała się wyjątkiem w zachwycie gwiazd ozdabiać swoje ciało tatuowaniami. Lecz w odróżnieniu od wielu innych, każde jej tatu niesie pewny głęboki sens.

Shakira w stroju kąpielowym
Shakira w stroju kąpielowym

Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.

Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?
Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?

Wiele krytyków nazywają tatuaże Britney Spears niegustownymi i bezsensownymi. Lecz gwiazda absolutnie nie zwraca na to uwagi. Britney ozdabia swoje ciało nowymi tatuażami, nie zważając na to, że o niej mówi otoczenie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty