Styl gwiazd
30 cytatów słynnych Francuzek, które zawsze mogą się przydać
30 cytatów słynnych Francuzek, które zawsze mogą się przydać Mężczyźni szaleją za Francuzkami. Są eleganckie, piękne, nigdy nie stosują diety, szyk i subtelność są ich głównymi atutami. Na dodatek Francuzki to kobiety wyzwolone, które wiedzą, czym jest prawdziwa miłość, potrafią połączyć nonszalancję z praktycznością i stworzyć prawdziwe dzieło kulinarne z tego, co mają pod ręką. Kobiety mają czego się od nich nauczyć.
10 zdobywczyń męskich serc o przeciętnej urodzie
10 zdobywczyń męskich serc o przeciętnej urodzieIstnieje przekonanie, że mężczyźni przepadają jedynie za pięknościami. Nic bardziej mylnego. Historia zna przykłady, kiedy to kobiety o przeciętnej urodzie uwodziły mężczyzn jeden po drugim.
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Tatuaże Seleny Gomez
Tatuaże Seleny Gomez

Do radości zwolenników, i żalu innych, Selena Gomez nie stała się wyjątkiem w zachwycie gwiazd ozdabiać swoje ciało tatuowaniami. Lecz w odróżnieniu od wielu innych, każde jej tatu niesie pewny głęboki sens.

Shakira w stroju kąpielowym
Shakira w stroju kąpielowym

Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.

Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?
Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?

Wiele krytyków nazywają tatuaże Britney Spears niegustownymi i bezsensownymi. Lecz gwiazda absolutnie nie zwraca na to uwagi. Britney ozdabia swoje ciało nowymi tatuażami, nie zważając na to, że o niej mówi otoczenie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty