Styl gwiazd
Ktoś w ciągu wielu lat nie może się zdecydować na zrobienie jednego tatuażu, dla innych natomiast wytatuowanie kolejnego arcydzieła na swoim ciele – to nic szczególnego.
Niewielu z nas ma okazję dostąpić zaszczytu osobistego spotkania z jednymi z najlepiej rozpoznawalnych na świecie celebrytów, a tym bardziej regularnie spędzać z nimi wolny czas. Robert Van Impe, znany także jako Average Rob, zdobył sławę właśnie dlatego, że jest w tej kwestii wyjątkiem.
Dziś, gdy do twojej dyspozycji Photoshop i inne programy graficzne to nadal twierdzisz, że jesteś niefotogeniczna? Czas o tym zapomnieć.
Niniejszy artykuł poświęciliśmy kreacjom Melinii Trump, a jeśli mówić dokładniej, to ich ewolucji. Do klasycznych, eleganckich i zachowawczych stylizacji, których wymaga nowa rola, Melania przeszła bardzo długą drogę od kiczowatych i mocno wydekoltowanych sukni wieczorowych, wytwornych futer i drogiej biżuterii.
Androgyniczny typ urody jest ostatnimi czasy coraz częściej spotykany w mediach. Wśród modelek i aktorek jest mnóstwo kobiet, które tak samo pięknie wyglądają, jak w męskich garniturach, tak i szykownych sukniach.
"Pozwolić komuś siebie sfotografować, to określony stopień zaufania i otwartości, czego mi właśnie brakuje. Przez dłuższy czas aparat fotograficzny był dla mnie środkiem na depresję i smutek" – pewnego razu powiedziała angielsko-francuska fotografka Kate Barry, córka znanej aktorki i piosenkarki Jane Birkin i kompozytora Johna Barry.
"Nagie" sukienki zdominowały czerwony dywan i raczej nie zamierzają odejść w zapomnienie. Dają możliwość zademonstrować zalety swego ciała, a również zwrócić na siebie uwagę. Właśnie dzięki takim kreacjom niektórym gwiazdom udało się zdobyć popularność.
Wśród gwiazd trudno odnaleźć tę, która by przynajmniej raz w życiu nie odwiedzała gabinetu chirurga plastycznego.
Ostatnio operacje plastyczne cieszą się ogromną popularnością. Na operację przede wszystkim decydują się młode dziewczyny, które dla urody gotowe są zaryzykować własnym zdrowiem. Czasami skutki są opłakane.
W końcu września w ramach królewskiego tournee po Kanadzie książę George i księżniczka Charlotte byli na przyjęciu w oficjalnej rezydencji gubernatora prowincji Kolumbia Brytyjska, która znajduje się w stolicy prowincji, mieście Victoria.
Nie zważając na współczesną popularność, operacje plastyczne są dosyć starym zabiegiem medycznym, który był stosowany w Starożytnych Indiach i Egipcie (2 tys. lat p.n.e.).
Każda nowa rola, impreza lub defilowanie czerwonym dywanem wymaga od celebrytek zmian w wyglądzie zewnętrznym.
Całkiem niedawno Jennifer Lopez umieściła w sieci społecznej nowe zdjęcie, które zdobyło ogromną popularność. Fani się przekonali, że 47-letnia piosenkarka wygląda wspaniale, a jej pupa warta 27 milionów dolarów jest w dobrej kondycji fizycznej.
No, co? Nadszedł czas, aby zajrzeć do garderoby gwiazd i dowiedzieć się, ile celebrytki zapłaciły za stroje, które założyły na uroczystość tylko raz.
Kate Middleton ma wiele fanek, nie tylko w Europie, ale również w Azji. Jedna z jej fanek mieszka w Indonezji.
Piżamowe garnitury, halki i płaszcze-szlafroki są w modnych kolekcjach wszystkich projektantów mody. Celebrytki doceniły zalety takiego typu ubrania i pojawiają się w nim na imprezach i przyjęciach.
Bielizna korygująca (wyszczuplająca) – wspaniały wynalazek dla tych, kto nie może pozbyć się zbędnych kilogramów na siłowni lub stosując dietę. Jednak najlepiej, aby to intymne akcesorium było niewidoczne.
Na początku Pamela Anderson była po prostu ładną dziewczyną, później przezmieniła się w silikonową lalkę z nadmuchanymi ustami, następnie była freakem, a dziś zmieniła się nie do poznania.
Już ponad pół wieku minęło od śmierci Marilyn Monroe, ale nią nie przestają się zachwycać. Monroe jest ikoną stylu i ideałem dla wielu kobiet, w tym słynnych aktorek i modelek.
Coś w tym świecie dzieje się nie tak – miejsce długonogich modelek o parametrach 90-60-90 na podium coraz częściej zajmują dziewczyny o rozmiarze "plus size".
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty