Styl gwiazd
Oprócz miłości fanów i dużych zarobków, popularność ma również drugą stronę medalu – paparazzi. Nieustanne życie na celowniku aparatów dziennikarzy może być męczące. Jednak tego nie da się uniknąć.
W tym roku legendarne siostrzyczki skończą 32 lata. I dla uczczenia tego doniosłego wydarzenia postanowiliśmy podzielić się 32 ciekawymi faktami o dziewczynach, które wierni fani z pewnością powinny wiedzieć o swoich idolach.
Jeśli uważasz, że mistrzowie photoshopa zupełnie zapomnieli o naszych gwiazdach lub boją się z nich żartować, to mylisz się – oni po prostu przygotowywali ogromną niespodziankę. Słowem, teraz zrozumiesz, komu teraz możesz krzyczeć – "rudy, rudy, piegowaty"!
Zgódź się, bardzo nudno po raz setny oglądać nawet najbardziej ulubione kreskówki Disneya, z góry wiedząc, czym to się skończy. I jest zupełnie inna sprawa, jeśli znane postacie nagle trafiają do nowej historii...
"Chcę mówić światu, że każdy jest piękny!"– motto życiowe 26-letniej Ilki Brühl.
Tylko nie mów, że nigdy nie zastanawialiście się nad tym, czym zajmuje się cały dzień Kate Middleton, kiedy u niej w harmonogramie nie ma kolacji lub odwiedzenia jakiegoś wydarzenia?
Ktoś w ciągu wielu lat nie może się zdecydować na zrobienie jednego tatuażu, dla innych natomiast wytatuowanie kolejnego arcydzieła na swoim ciele – to nic szczególnego.
Niewielu z nas ma okazję dostąpić zaszczytu osobistego spotkania z jednymi z najlepiej rozpoznawalnych na świecie celebrytów, a tym bardziej regularnie spędzać z nimi wolny czas. Robert Van Impe, znany także jako Average Rob, zdobył sławę właśnie dlatego, że jest w tej kwestii wyjątkiem.
Dziś, gdy do twojej dyspozycji Photoshop i inne programy graficzne to nadal twierdzisz, że jesteś niefotogeniczna? Czas o tym zapomnieć.
Niniejszy artykuł poświęciliśmy kreacjom Melinii Trump, a jeśli mówić dokładniej, to ich ewolucji. Do klasycznych, eleganckich i zachowawczych stylizacji, których wymaga nowa rola, Melania przeszła bardzo długą drogę od kiczowatych i mocno wydekoltowanych sukni wieczorowych, wytwornych futer i drogiej biżuterii.
Androgyniczny typ urody jest ostatnimi czasy coraz częściej spotykany w mediach. Wśród modelek i aktorek jest mnóstwo kobiet, które tak samo pięknie wyglądają, jak w męskich garniturach, tak i szykownych sukniach.
"Pozwolić komuś siebie sfotografować, to określony stopień zaufania i otwartości, czego mi właśnie brakuje. Przez dłuższy czas aparat fotograficzny był dla mnie środkiem na depresję i smutek" – pewnego razu powiedziała angielsko-francuska fotografka Kate Barry, córka znanej aktorki i piosenkarki Jane Birkin i kompozytora Johna Barry.
"Nagie" sukienki zdominowały czerwony dywan i raczej nie zamierzają odejść w zapomnienie. Dają możliwość zademonstrować zalety swego ciała, a również zwrócić na siebie uwagę. Właśnie dzięki takim kreacjom niektórym gwiazdom udało się zdobyć popularność.
Wśród gwiazd trudno odnaleźć tę, która by przynajmniej raz w życiu nie odwiedzała gabinetu chirurga plastycznego.
Ostatnio operacje plastyczne cieszą się ogromną popularnością. Na operację przede wszystkim decydują się młode dziewczyny, które dla urody gotowe są zaryzykować własnym zdrowiem. Czasami skutki są opłakane.
W końcu września w ramach królewskiego tournee po Kanadzie książę George i księżniczka Charlotte byli na przyjęciu w oficjalnej rezydencji gubernatora prowincji Kolumbia Brytyjska, która znajduje się w stolicy prowincji, mieście Victoria.
Nie zważając na współczesną popularność, operacje plastyczne są dosyć starym zabiegiem medycznym, który był stosowany w Starożytnych Indiach i Egipcie (2 tys. lat p.n.e.).
Każda nowa rola, impreza lub defilowanie czerwonym dywanem wymaga od celebrytek zmian w wyglądzie zewnętrznym.
Całkiem niedawno Jennifer Lopez umieściła w sieci społecznej nowe zdjęcie, które zdobyło ogromną popularność. Fani się przekonali, że 47-letnia piosenkarka wygląda wspaniale, a jej pupa warta 27 milionów dolarów jest w dobrej kondycji fizycznej.
No, co? Nadszedł czas, aby zajrzeć do garderoby gwiazd i dowiedzieć się, ile celebrytki zapłaciły za stroje, które założyły na uroczystość tylko raz.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty