Styl gwiazd
Wydaje nam się, że gwiazdy najbardziej by chciały, aby ich zdjęcia z lat 90 nie ujrzały światła dziennego. Dlaczego? Zaraz to zrozumiesz.
Nie zważając na to, że Jennifer Lopez jest posiadaczką fantastycznej figury i niesamowitego wyczucia stylu, jest również mistrzynią modowych wpadek. Jej imię można zobaczyć w rankingach gwiazd, którym najczęściej zdarzają się stylizacyjne potknięcia.
Za każdym razem kiedy patrzymy na zdjęcia gwiazd, nawet nie zważając na to, że doskonale wiemy, że nad lookiem sławnych i pięknych pracują całe sztaby ludzi – fryzjerów, makijażystów, stylistów, speców od wizerunku, zaczynamy się porównywać z nimi, nabawiamy się kompleksów, ponieważ one są piękniejsze i lepsze od nas. Nadszedł czas, by obalać mity!
Powitajcie Immę, nową gwiazdę Instagram. Różowo włosa dziewczyna może się pochwalić całą rzeszą fanów, chociaż tak naprawdę nie istnieje. Wirtualna modelka, która została stworzona przez japońskie studio Modeling Cafe, wygląda jak prawdziwa kobieta.
Dnia 10 września obchodził swoje 85.urodziny znany projektant mody Karl Lagerfeld. Nie zważając na sędziwy wiek, nadal stwarza niepowtarzalne kolekcje i udowadnia, że jest prawdziwym geniuszem.
Makijaż ma za zadanie podkreślać to, co w nas najpiękniejsze, a ukryć to, czego pokazać nie chcemy. Makijaż jest sztuką, która nie tylko podkreśla i upiększa, ale także koryguje niedoskonałości urody.
Smukłe i wysportowane gwiazdy dla nas są wzorem do naśladowania. Mają swoje sposoby, za pomocą których walczą ze zbędnymi kilogramami i zyskują dobre samopoczucie.
Są piękne i szczupłe. Ale zdobycie wymarzonej figury okupują dietami, zdrowym odżywianiem i uprawianiem sportu. Przeglądamy sekrety gwiazd, które kochają zdrowie na talerzu.
11 lipca Giorgio Armani skończył 84 lata. To wielki dzień w świecie mody, w końcu Armani to jeden z najważniejszych prekursorów włoskiego krawiectwa. Zrezygnował z życia prywatnego dla wybiegu. Warto było?
Jest wiele teorii na temat tego, w jaki sposób ludzie dobierają sobie partnerów. Mówi się, że często wybieramy partnerów na podobieństwo swoich rodziców. Trudno jednak powiedzieć, ile w tym prawdy.
Oprócz miłości fanów i dużych zarobków, popularność ma również drugą stronę medalu – paparazzi. Nieustanne życie na celowniku aparatów dziennikarzy może być męczące. Jednak tego nie da się uniknąć.
W tym roku legendarne siostrzyczki skończą 32 lata. I dla uczczenia tego doniosłego wydarzenia postanowiliśmy podzielić się 32 ciekawymi faktami o dziewczynach, które wierni fani z pewnością powinny wiedzieć o swoich idolach.
Jeśli uważasz, że mistrzowie photoshopa zupełnie zapomnieli o naszych gwiazdach lub boją się z nich żartować, to mylisz się – oni po prostu przygotowywali ogromną niespodziankę. Słowem, teraz zrozumiesz, komu teraz możesz krzyczeć – "rudy, rudy, piegowaty"!
Zgódź się, bardzo nudno po raz setny oglądać nawet najbardziej ulubione kreskówki Disneya, z góry wiedząc, czym to się skończy. I jest zupełnie inna sprawa, jeśli znane postacie nagle trafiają do nowej historii...
"Chcę mówić światu, że każdy jest piękny!"– motto życiowe 26-letniej Ilki Brühl.
Tylko nie mów, że nigdy nie zastanawialiście się nad tym, czym zajmuje się cały dzień Kate Middleton, kiedy u niej w harmonogramie nie ma kolacji lub odwiedzenia jakiegoś wydarzenia?
Ktoś w ciągu wielu lat nie może się zdecydować na zrobienie jednego tatuażu, dla innych natomiast wytatuowanie kolejnego arcydzieła na swoim ciele – to nic szczególnego.
Niewielu z nas ma okazję dostąpić zaszczytu osobistego spotkania z jednymi z najlepiej rozpoznawalnych na świecie celebrytów, a tym bardziej regularnie spędzać z nimi wolny czas. Robert Van Impe, znany także jako Average Rob, zdobył sławę właśnie dlatego, że jest w tej kwestii wyjątkiem.
Dziś, gdy do twojej dyspozycji Photoshop i inne programy graficzne to nadal twierdzisz, że jesteś niefotogeniczna? Czas o tym zapomnieć.
Niniejszy artykuł poświęciliśmy kreacjom Melinii Trump, a jeśli mówić dokładniej, to ich ewolucji. Do klasycznych, eleganckich i zachowawczych stylizacji, których wymaga nowa rola, Melania przeszła bardzo długą drogę od kiczowatych i mocno wydekoltowanych sukni wieczorowych, wytwornych futer i drogiej biżuterii.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty