Styl gwiazd
Dnia 10 września obchodził swoje 85.urodziny znany projektant mody Karl Lagerfeld. Nie zważając na sędziwy wiek, nadal stwarza niepowtarzalne kolekcje i udowadnia, że jest prawdziwym geniuszem.
Makijaż ma za zadanie podkreślać to, co w nas najpiękniejsze, a ukryć to, czego pokazać nie chcemy. Makijaż jest sztuką, która nie tylko podkreśla i upiększa, ale także koryguje niedoskonałości urody.
Smukłe i wysportowane gwiazdy dla nas są wzorem do naśladowania. Mają swoje sposoby, za pomocą których walczą ze zbędnymi kilogramami i zyskują dobre samopoczucie.
Są piękne i szczupłe. Ale zdobycie wymarzonej figury okupują dietami, zdrowym odżywianiem i uprawianiem sportu. Przeglądamy sekrety gwiazd, które kochają zdrowie na talerzu.
11 lipca Giorgio Armani skończył 84 lata. To wielki dzień w świecie mody, w końcu Armani to jeden z najważniejszych prekursorów włoskiego krawiectwa. Zrezygnował z życia prywatnego dla wybiegu. Warto było?
Jest wiele teorii na temat tego, w jaki sposób ludzie dobierają sobie partnerów. Mówi się, że często wybieramy partnerów na podobieństwo swoich rodziców. Trudno jednak powiedzieć, ile w tym prawdy.
Oprócz miłości fanów i dużych zarobków, popularność ma również drugą stronę medalu – paparazzi. Nieustanne życie na celowniku aparatów dziennikarzy może być męczące. Jednak tego nie da się uniknąć.
W tym roku legendarne siostrzyczki skończą 32 lata. I dla uczczenia tego doniosłego wydarzenia postanowiliśmy podzielić się 32 ciekawymi faktami o dziewczynach, które wierni fani z pewnością powinny wiedzieć o swoich idolach.
Jeśli uważasz, że mistrzowie photoshopa zupełnie zapomnieli o naszych gwiazdach lub boją się z nich żartować, to mylisz się – oni po prostu przygotowywali ogromną niespodziankę. Słowem, teraz zrozumiesz, komu teraz możesz krzyczeć – "rudy, rudy, piegowaty"!
Zgódź się, bardzo nudno po raz setny oglądać nawet najbardziej ulubione kreskówki Disneya, z góry wiedząc, czym to się skończy. I jest zupełnie inna sprawa, jeśli znane postacie nagle trafiają do nowej historii...
"Chcę mówić światu, że każdy jest piękny!"– motto życiowe 26-letniej Ilki Brühl.
Tylko nie mów, że nigdy nie zastanawialiście się nad tym, czym zajmuje się cały dzień Kate Middleton, kiedy u niej w harmonogramie nie ma kolacji lub odwiedzenia jakiegoś wydarzenia?
Ktoś w ciągu wielu lat nie może się zdecydować na zrobienie jednego tatuażu, dla innych natomiast wytatuowanie kolejnego arcydzieła na swoim ciele – to nic szczególnego.
Niewielu z nas ma okazję dostąpić zaszczytu osobistego spotkania z jednymi z najlepiej rozpoznawalnych na świecie celebrytów, a tym bardziej regularnie spędzać z nimi wolny czas. Robert Van Impe, znany także jako Average Rob, zdobył sławę właśnie dlatego, że jest w tej kwestii wyjątkiem.
Dziś, gdy do twojej dyspozycji Photoshop i inne programy graficzne to nadal twierdzisz, że jesteś niefotogeniczna? Czas o tym zapomnieć.
Niniejszy artykuł poświęciliśmy kreacjom Melinii Trump, a jeśli mówić dokładniej, to ich ewolucji. Do klasycznych, eleganckich i zachowawczych stylizacji, których wymaga nowa rola, Melania przeszła bardzo długą drogę od kiczowatych i mocno wydekoltowanych sukni wieczorowych, wytwornych futer i drogiej biżuterii.
Androgyniczny typ urody jest ostatnimi czasy coraz częściej spotykany w mediach. Wśród modelek i aktorek jest mnóstwo kobiet, które tak samo pięknie wyglądają, jak w męskich garniturach, tak i szykownych sukniach.
"Pozwolić komuś siebie sfotografować, to określony stopień zaufania i otwartości, czego mi właśnie brakuje. Przez dłuższy czas aparat fotograficzny był dla mnie środkiem na depresję i smutek" – pewnego razu powiedziała angielsko-francuska fotografka Kate Barry, córka znanej aktorki i piosenkarki Jane Birkin i kompozytora Johna Barry.
"Nagie" sukienki zdominowały czerwony dywan i raczej nie zamierzają odejść w zapomnienie. Dają możliwość zademonstrować zalety swego ciała, a również zwrócić na siebie uwagę. Właśnie dzięki takim kreacjom niektórym gwiazdom udało się zdobyć popularność.
Wśród gwiazd trudno odnaleźć tę, która by przynajmniej raz w życiu nie odwiedzała gabinetu chirurga plastycznego.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty