Subtelność na granicy intymności

Kobieca postać dla malarza jest całym światem i nieskończonym źródłem inspiracji. Nasza redakcja uważa, że kobieca uroda nie ma ścisłych kanonów, dlatego wszystkie próby, aby przenieść ją na płótno są niepowtarzalne.

Ilekroć będziemy pisać o twórczości malarzy, zakochanych w kobietach, nieustannie będziemy odkrywać dla siebie coś nowego.

Victor Bauer

subtelność na granicy intymności 1
subtelność na granicy intymności 2
subtelność na granicy intymności 3

Malarz Victor Bauer urodził się w 1969 roku w Nowym Jorku i uważa siebie za samouka, chociaż jego dzieła dawno zajmują poczesne miejsca w prywatnych kolekcjach na całym świecie. Nie mogliśmy nie zwrócić uwagi na jego obrazy. Ulubione motywy artysty – to morze, kobiety i wino, a one bez wątpienia są piękne.

Alex Chernigin

subtelność na granicy intymności 4
subtelność na granicy intymności 5
subtelność na granicy intymności 6

Obrazy malarza z Niżnego Nowogrodu Alexa Chernigina wyróżniają się szczególnym ciepłem. Niepowtarzalne, delikatne i bardzo zmysłowe, one przyciągają wzrok. Szczególne miejsce w jego twórczości zajmują uczuciowe i fascynujące obrazy, wzbudzające wyobraźnię, które są poświęcone kobiecie.

Steve Hanks

subtelność na granicy intymności 7
subtelność na granicy intymności 8
subtelność na granicy intymności 9

Steve Hanks urodził się w San Diego (Kalifornia, USA) w 1949 roku. Dużo eksperymentował z różnymi technikami i stopniowo rozwinął swój własny styl. Jego dzieła – to nie tylko portrety, a zawiłe kompozycje, w których szczegóły odgrywają ważną rolę.

Vidan

subtelność na granicy intymności 10
subtelność na granicy intymności 11
subtelność na granicy intymności 12

Vidan (Vittorio Dangelico) jest włoskim malarzem, który urodził się w malowniczym mieście Perugia, niedaleko od Rzymu. On maluje obrazy w studiu swojego wuja, stwarzając piękne krajobrazy i portrety uroczych zmysłowych kobiet.

Rob Hefferan

subtelność na granicy intymności 13
subtelność na granicy intymności 14
subtelność na granicy intymności 15

Jeśli spojrzeć na te obrazy szybko, nie zatrzymując spojrzenia na szczegółach, można nie zauważyć śladów pędzla. Wyglądają po prostu jak zdjęcia! Malarz Rob Hefferan niewątpliwie tworzy prawdziwe arcydzieła.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty