Sukienki Jennifer Lopez – elegancja i seksowność

sukienki Jennifer Lopez

Trudno sobie wyobrazić bardziej kobiecą, elegancką i jednocześnie bardzo powściągliwą kobietę, jeśli chodzi o gusty, aniżeli Jennifer Lopez. Nigdy nie zakłada dziwnych i ekstrawaganckich suknia. Poczucie stylu i gust pomogły jej zdobyć tytuł uznanej ikony stylu.

Eksperymenty ze stylem

Od samego początku swojej gwiezdnej kariery i do dnia dzisiejszego J.Lo regularnie eksperymentuje z własnym stylem. Jednak jedno pozostaje niezmiennym – jej łacino-amerykański charakter i jaskrawe rysy twarzy oddziałują na wybór strojów. Być może właśnie z tego powodu w każdym nowym strojom gwiazdorka wygląda seksownie i kobieco.

Nieoczekiwane dekolty i nagość najładniejszych części ciała świadczą o "zuchwałym" charakterze tej łacino-amerykańskiej dziewczyny. Być może nawet tańcząca przeszłość Jennifer Lopez oddziałuje na jej styl. Dosyć często można zobaczyć J.Lo w sukienkach z odkrytymi plecami lub z pociągająco nagim brzuszkiem. Bez wątpienia jej pasują takiego typu stroje, biorąc pod uwagę ten fakt, że Jennifer Lopez jest posiadaczką wspaniałej figury i ma co pokazać! Przypomnij sobie wspaniałą zieloną sukienkę Jennifer Lopez, w której pojawiła się na wręczeniu ”Grammy” w roku 2000. Ekskluzywna sukienka od Versace była bardzo podobna do pareo i ledwie przykrywała ciało piosenkarki. Strój J.Lo był aktywnie krytykowany, ponieważ był prawie przeźroczysty i miał duży dekolt, jednak wizerunek był rzeczywiście jaskrawym i zapamiętującym się.

Wspaniale wygląda Jennifer Lopez w ultra krótkich mini. Bez żadnych wyrzutów sumienia demonstruje swoje wspaniałe długie nogi. Jednak w długich sukienkach do podłogi J.Lo wygląda naprawdę elegancko i wyrafinowanie. Bardzo udaną była sukienka od Marchesa, w której ona defilowała na czerwonym dywanie – wykonana w stylu greckim wspaniale podkreślała figurę piosenkarki.

Najbardziej ekstremalnym strojem Jennifer Lopez można nazwać przeźroczysty kombinezon, w całości pokryty kamyczkami. Założyła go na noworoczny koncert w Time Square. Publiczność była w zachwycie!

Kryształy, pajetki, kamyczki i inne drobiazgi dekoracyjne są uwielbiane przez piosenkarkę. Wystarczy przypomnieć oryginalną sukienkę od Roberto Cavalli roku 2004 – zadziwiający złoty połysk z piórami u dołu sukienki.

Jennifer Lopez zawsze bardzo odpowiedzialne dobiera stroje dla czerwonego dywanu. W okazji wręczenia 84 nagrody "Oscar" J.Lo zadziwiła wszystkich oszałamiającym białym strojem. Łączył w sobie ulubione szczegóły piosenkarki – przeźroczystość, dekolt, długość do podłogi.

Codzienne wizerunki Jennifer Lopez

Jasna sprawa, że nie spotkasz na co dzień piosenkarki w piórach i szyfonie. Styl J.Lo jest indywidualny. Jednak nawet do własnych casual-wizerunków ona dodaje modnych akcesoriów – okulary, uwielbiane przez nią nakrycia głowy, bransoletki.

Bez wątpienia niektóre stroje i wizerunki Jennifer Lopez dosyć niejednoznacznie są traktowane przez krytyków. Jednak nie zważając na mnóstwo krytyki może pozwolić sobie na wiele rzeczy, ponieważ jaskrawy wygląd zewnętrzny nie można schować pod ubraniem.

lepsze sukienki Jennifer Lopez 1 lepsze sukienki Jennifer Lopez 2 lepsze sukienki Jennifer Lopez 3
lepsze sukienki Jennifer Lopez 4 lepsze sukienki Jennifer Lopez 5 lepsze sukienki Jennifer Lopez 6
lepsze sukienki Jennifer Lopez 7 lepsze sukienki Jennifer Lopez 8 lepsze sukienki Jennifer Lopez 9
 
Powiązane artykuły:
Olivia Palermo – styl
Oliwii Palermo udało się wywalczyć tytuł najmodniejszej w świecie dziewczyny, dzięki swojej umiejętności stylowo ubierać się. Idealny smak, którym obdarzyła ją przyroda, pozwala Oliwii czynić dowolne rzeczy modnymi.
Styl Catherine Deneuve
Catherine Deneuve – francuska aktorka, co dawno wywalczyła nie tylko serca milionów zwolenników na całym świecie, ale i tytuł ikony stylu światowej sławy. Ona jest zawsze piękna, kobieca i gustowna, a do swoich 68 lat wygląda lepiej, aniżeli wiele osób w wieku 50 lat.
Styl Miley Cyrus – ewolucja stylu gwiazdorki
Styl Miley Cyrus może wywoływać podziw, zachwyt i śmiech. Lecz on nikogo nie zostawi obojętnym. Ta aktorka umie ubierać się tak, że otoczenie obraca się jej do śladu, a preparowania pragną zrobić jak najwięcej foto z nią.
Styl Katy Perry – stroje i fryzury piosenkarki
Amerykańska śpiewaczka Katy Perry nie wyobraża sobie swojego życia bez eksperymentów w odzieży i wyglądzie zewnętrznym. Zwolennicy śpiewaczki mogli obserwować swoją ulubienicę ubraną w niewyobrażalne stroje.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty