Sweter lalo – popularny element garderoby damskiej

sweter lalo

Popularne w zeszłym sezonie kardigany lalo, po prostu nie mogły odejść na tylny plan w nowym modnym sezonie. Bez wątpienia, popularność owych oryginalnych i ładnych wyrobów z czasem zanika, jednak nie można zaprzeczać unikalności i nieordynarności design. Eleganckie objętościowe warkocze w stylu lalo były podstawą do eksperymentów we współczesnej modzie. I dziś najbardziej popularnym elementem garderoby damskiej jest sweter lalo.

Damski sweter w stylu lalo

Designerzy proponują różnorodne modele stylowych modnych damskich swetrów lalo. Bez wątpienia w jednym kolorze jaskrawe wyroby zawsze podkreślą oryginalność i indywidualność swojej posiadaczki. Jednak bardziej modnymi modelami są modele z kontrastowym gradientem. W połączeniu z objętościowym warkoczem lalo ombre wygląda po prostu niesamowicie. Standardowym wyborem są wyroby o długości nieco poniżej talii. Przy tym za rachunek objętościowego wzoru, sweter można zaliczyć do fasonu oversize. Również designerzy proponują ładne wydłużone modele. Taki wariant ładnie wygląda z nagimi ramionami, dekoltem, asymetrycznym dołem. Oprócz tego miłośniczki robótek ręcznych wykorzystują modny wzór do wyrobów, nie odpowiadających stylowi lalo. Na przykład popularnymi stały się swetry ażurowe z wyciągniętymi pętlami.

Z czym łączyć sweter lalo?

Wiele modnych pań podczas zakupu swetra lalo, dosyć często interesuje pytanie, z czym go można łączyć. Zgodnie z opinią stylistów, oryginalność i unikalność wyrobów jest na tyle oczywista, że owy przedmiot garderoby idealnie pasuje do przytulnego wizerunku na co dzień, do luźnego looku biznesowego, a również do strojów okazyjnych. Biorąc pod uwagę objętość wyrobu, należy dobierać odzież obcisłą – legginsy, dżinsy skiny, spódnice ołówkowe. Również do wizerunku ze swetrem w stylu lalo idealnie pasuje kapelusz, wysokie buty botforty i masywna biżuteria.

sweter w stylu lalo 1 sweter w stylu lalo 2 sweter w stylu lalo 3
sweter w stylu lalo 4 sweter w stylu lalo 5 sweter w stylu lalo 6
sweter w stylu lalo 7 sweter w stylu lalo 8 sweter w stylu lalo 9
 
Powiązane artykuły:
Sweter z koronką – modny trend
Sweter z koronką – modny wybór dziewczyn, które chcą zawsze być oryginalne, piękne i wyrafinowane. Dziś są w modzie modele z obróbką na dole, ażurowymi wstawkami, ansambl wiązanych wyrobów i powietrznego decorumu.
Niebieski sweter – stwórz delikatny i kobiecy wizerunek
Niebieski sweter – stylowy przedmiot żeńskiej garderoby, który zrobi dowolny obraz delikatnym, świeżym, romantycznym. We współczesnej modzie są uważane za najpopularniejsze wiązane wyroby, a także modele skróconego kroju.
Sweter na suwak – uniwersalność i wygoda
Taka rzecz jak sweter na suwak, poza wątpliwością stanie się udanym dopełnieniem dla dowolnej garderoby. Umiejętnie dobrawszy do niego pewne elementy odzieży, można stworzyć nieprawdopodobnie stylową postać. Przy czym komfort jest gwarantowany.
Długi sweter do legginsów – różnorodność modeli
Długi sweter do legginsów jest uważany za jedno z najbardziej aktualnych pojednań na każdy dzień, a zresztą nie tylko. W takim stroju dowolna kobieta będzie czuła się komfortowo i stylowo.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty