Sweter z kołnierzem – trzy ideale warianty

sweter z kołnierzem

Sweter z kołnierzem jest prezentowany przez urozmaicone modele. Właśnie dopełnienie, zamknięte na szyi, i występuje główną różnicą wygodnej i praktycznej ciepłej odzieży. Oprócz swoich funkcjonalnych właściwości, kołnierz może również być stylową ozdobą. Poza tym, projektanci mody proponują fasony swetra z wyjątkowym wycięciem dekoltu, co pozwala oryginalnie wyprostować kołnierzyk ubrania, założonego pod niego. Ale co najważniejsze, jakość podobnych modeli – ochrona przed zimnem i niezawodność całego obrazu.

Modny sweter z kołnierzem

Jeśli główną uwagę przy wyborze swetra z kołnierzem wy zwracacie na jego ochronę przed mroźną pogodą, to warto zatrzymać się na modelach z sierści, akrylu, moheru, kaszmiru. Jeśli interesuje bardziej dekoracyjny wariant, to stylowym rozwiązaniem będzie fason z ażurowej dzianiny z bawełnianej, czy jedwabnej przędzy. Poza tym, projektanci oferują obcisłe modele po figurze z trykotażu. Ale zobaczmy, jakie swetry damskie z kołnierzem są najpopularniejsze dzisiaj.

Sweter z kołnierzem-szerokim golfem. Modnym trendem w ostatnich kilka sezonów stał się model z szerokim, nieco zwisającym akcesorium. Szeroki golf może być lakonicznie niewielkiego rozmiaru, a także objętościowym i dochodzić aż do strefy brzucha.

modny sweter z kołnierzem 1 modny sweter z kołnierzem 2 modny sweter z kołnierzem 3

Sweter z wysokim kołnierzem. Najbardziej standardowe jest uważane gardło pod postacią stojaka, co w całości zamyka szyję. Również projektanci oferują swetry z dużym i szerokim kołnierzem, wysokością do głowy, co wygląda bardzo stylowo i oryginalnie.

modny sweter z kołnierzem 4 modny sweter z kołnierzem 5 modny sweter z kołnierzem 6

Sweter z kołnierzem koszuli. Modnym rozwiązaniem dzisiaj uważają noszenie powszedniej ciepłej garderoby nad prostą bawełnianą koszulą. Taki wariant wygląda bardzo akuratnie i gustownie. Jednak warto wiedzieć, że na koszulę należy zakładać sweter z okrągłym dekoltem. Styliści proponują ozdabiać podobny wygląd zewnętrzny masywnym naszyjnikiem lub niedługim naszyjnikiem, który zwróci uwagę na szyi.

modny sweter z kołnierzem 7 modny sweter z kołnierzem 8 modny sweter z kołnierzem 9
 
Powiązane artykuły:
Biały sweter – pasuje wszystkim
Taka prosta rzecz jak biały sweter koniecznie podaruje piękny obraz, gdzie byście nie byli - w pracy, na odpoczynku, czy na pierwszym spotkaniu. Dzięki swojemu kolorowi, on pasuje do bądź jakiej odzieży i pomoże zrobić look unikalnym.
Sweter nietoperz – bardzo wygodny krój
Sweter nietoperz wniesie różnorodność do garderoby i stanie się udanym dopełnieniem powszedniego obrazu. Mając taką rzecz, dowolna przedstawicielka płci pięknej może być pewna w tym, że wygląda stylowo.
Szeroki sweter – jak nosić stylowe oversize?
W damskiej garderobie obowiązkowo powinien być szeroki sweter – to uniwersalna rzecz. Co dotyczy gammy kolorowej, oprócz zwykłego beżowego, szarego i czarnego koloru, teraz są aktualne skomplikowane odcienie winnego i fioletowego.
Sweter z rękawem raglan – ciepłe i stylowe ubranie
Sweter z rękawem raglan stał się popularnym wyrobem codziennej odzieży dla kobiet. Modne modele są prezentowane przez wiązane wyroby, przedłużony krój, w połączeniu z różnym gardłem, a także w fasonie z otwartymi plecami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty