Sweter z koronką – modny trend

sweter z koronką

Damski sweter z koronką został modnym trendem we współczesnej modzie. Taki wybór oryginalnie łączy codzienność i elegancję. Dziś stylowe modele stają się coraz bardziej uniwersalnymi. Ponieważ wyrób jest wykonany w stylu casual, co daje możliwość zakładać go na co dzień, łącząc z garderobą ulicową. A delikatna koronka doda do looku uroczystości i niepowtarzalności. W taki więc sposób sweter można stylowo łączyć z odzieżą imprezową, jednak nie z eleganckim strojem wieczorowym.

Modne modele swetrów z koronką

Dziś istnieje ogromna ilość modnych modeli swetrów z koronką. Główne odmienności polegają nie tylko w samym fasonie i kroju, ale również w wariancie dekoru. Oprócz tego designerzy proponują jak ciepłe modele dla zimnego sezonu, tak i lekkie modele, które wspaniale pasują na ciepły okres. Zapoznajmy się z najbardziej popularnymi modelami swetrów z koronką.

Sweter z koronką brzegową

Najbardziej popularnym wyborem uważa się model z delikatną koronką brzegową. Takiego typu swetry mają jak standardową długość, tak i wydłużoną i skróconą. Najbardziej rozpowszechnionymi uważają się modele w delikatnych pastelowych lub naturalnych kolorach z białym wykończeniem.

swetry z koronką 1 swetry z koronką 2 swetry z koronką 3

Sweter z wstawką koronkową

Oryginalnym i niezwykłym wyborem będzie wybór wyrobu z ładnym wykończeniem na klatce piersiowej, wzdłuż dekoltu, na ramionach lub plecach. Dosyć często koronkowa ozdoba występuje nie w postaci wykończenia, a aplikacji, co również wygląda bardzo stylowo i modnie. Sweter z przeźroczystymi i ażurowymi elementami, zazwyczaj przedstawione są w jednym kolorze. Najbardziej popularnymi uważają się modele w czarnym kolorze.

swetry z koronką 4 swetry z koronką 5 swetry z koronką 6

Robione na drutach swetry z koronką

Unikalnymi i nawet wyjątkowymi można nazwać wyroby z delikatnej przędzy. Wykończenie koronkowe uzupełnia jak ciepłe, robione na drutach swetry, tak i delikatne ażurowe modele. Jednak najładniejszymi i najbardziej oryginalnymi uważają się modele wykonane w technice koronki irlandzkiej. Eleganckie kwiaty, liście i gałązki połączone ze sobą, wyglądają bardzo kobieco i elegancko.

swetry z koronką 7 swetry z koronką 8 swetry z koronką 9

Sukienka-sweter z koronką brzegową

Nie zważając na duży wybór stylowych modeli, które należą do przedmiotów górnej części garderoby, najbardziej kobiecymi i ładnymi uważają się wydłużone swetry, które zakłada się jak odrębną odzież. Wykończenie koronkowe zazwyczaj zdobi brzeg wyrobu, co dodaje przytulnemu codziennemu wizerunkowi nieco uroczystości, elegancji, delikatności.

swetry z koronką 10 swetry z koronką 11 swetry z koronką 12
 
Powiązane artykuły:
Niebieski sweter – stwórz delikatny i kobiecy wizerunek
Niebieski sweter – stylowy przedmiot żeńskiej garderoby, który zrobi dowolny obraz delikatnym, świeżym, romantycznym. We współczesnej modzie są uważane za najpopularniejsze wiązane wyroby, a także modele skróconego kroju.
Sweter na suwak – uniwersalność i wygoda
Taka rzecz jak sweter na suwak, poza wątpliwością stanie się udanym dopełnieniem dla dowolnej garderoby. Umiejętnie dobrawszy do niego pewne elementy odzieży, można stworzyć nieprawdopodobnie stylową postać. Przy czym komfort jest gwarantowany.
Długi sweter do legginsów – różnorodność modeli
Długi sweter do legginsów jest uważany za jedno z najbardziej aktualnych pojednań na każdy dzień, a zresztą nie tylko. W takim stroju dowolna kobieta będzie czuła się komfortowo i stylowo.
Sweter z rękawem raglan – ciepłe i stylowe ubranie
Sweter z rękawem raglan stał się popularnym wyrobem codziennej odzieży dla kobiet. Modne modele są prezentowane przez wiązane wyroby, przedłużony krój, w połączeniu z różnym gardłem, a także w fasonie z otwartymi plecami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty