Sweter z rękawem raglan – ciepłe i stylowe ubranie

sweter z rękawem raglan

Sweter-raglan – popularny wybór dla tych, kto chce być praktyczny, pewny i wyrafinowany, ale i przy tym różnić się na tle innych. Takie modele mają krój rękawa, linia którego jest przedłużona do strefy gardła i zamyka plecy. Przy czym przednia część wyrobu i pleców pięknie zwężają się do szyi, stwarzając ukośny szew pod pachami.

Kobiecy sweter-raglan – bardzo wygodny przedmiot garderoby, który również odnosi się do uniwersalnej odzieży. Ze względu na dużą różnorodność stylowych modeli, podobny fason oryginalnie uzupełni i powszedni wygląd zewnętrzny, i niesurowy obraz biznesowy, i ansamble w stylu sport i romantyk. Jednak przy wszystkich swoich zaletach główną właściwością swetra zostaje jego komfort. Podobna odzież zawsze zabezpieczy wam pewny obraz. A ze względu na to, że stylowe modele cieszą się dużą popularnością, zawsze będziecie w trendzie i podkreślicie swoje uczucie stylu, uzupełniwszy podstawowy arsenał modnym raglanem.

Modny kobiecy sweter z rękawem raglan

Sweter z raglanem – to nie tylko praktyczny wybór dla kobiet, to również możliwość zostawać oryginalnym i indywidualistycznym w swoich obrazach na każdy dzień. Przecież projektanci stylowo eksperymentują z krojem, obróbką i materiałem dla takiej odzieży. Zobaczmy, jakie kobiece swetry-raglany są najpopularniejsze dzisiaj.

Sweter z dzianiny z rękawem raglan. Najczęstszym wyborem są uważane wyroby z przędzy. Takie modele są prezentowane w kształcie hafty, grubych szwów, a także z pięknymi wzorami z dzianiny – warkoczami, plecionkami, przekrojowymi wzorami z narzutami i inne.

sweter raglan 1 sweter raglan 2 sweter raglan 3

Sweter-raglan z gardłem. Najbardziej praktyczny będzie wybór fasonu, uzupełnionego ochronnym akcesorium dla szyi. Takie swetry są przedstawione z objętościowym gardłem, obcisłym stojakiem, szerokim golfem i nawet odczepnym elementem, który w samodzielnym wyglądzie przekształca się na modny szarf.

sweter raglan 4 sweter raglan 5 sweter raglan 6

Sweter raglan z otwartymi plecami. Jeśli chcecie dodać do obrazu nutkę powabu i podkreślić swoją kobiecość i elegancję, to warto zatrzymać wybór na modelach z szerokim krojem u gardła. Takie swetry mogą odkrywać jak jedno, tak i oba ramiona. Przy czym linia przekątna rękawa-raglanu zostaje jawną, co i występuje oryginalną rzeczą wyrobu.

sweter raglan 7 sweter raglan 8 sweter raglan 9

Przedłużony sweter z rękawem raglan. Modnym trendem ostatnich sezonów stały się modele przedłużonego kroju. Takie swetry są nie tylko z dzianiny, ale i z miękkiej bawełny, ocieplonego polaru, czy w postaci pojedynczej warstwy. Piękną obróbką przedłużonych raglanów został krótki rękaw koronkowy lub gipiurowy.

sweter raglan 10 sweter raglan 11 sweter raglan 12
 
Powiązane artykuły:
Sweter z kołnierzem – trzy ideale warianty
Sweter z kołnierzem – modna i praktyczna odzież na zimę. Najpopularniejszymi dziś uważają się modele z kołnierzem, a także okrągłe wycięcie gardła w połączeniu z kołnierzem koszuli.
Biały sweter – pasuje wszystkim
Taka prosta rzecz jak biały sweter koniecznie podaruje piękny obraz, gdzie byście nie byli - w pracy, na odpoczynku, czy na pierwszym spotkaniu. Dzięki swojemu kolorowi, on pasuje do bądź jakiej odzieży i pomoże zrobić look unikalnym.
Sweter nietoperz – bardzo wygodny krój
Sweter nietoperz wniesie różnorodność do garderoby i stanie się udanym dopełnieniem powszedniego obrazu. Mając taką rzecz, dowolna przedstawicielka płci pięknej może być pewna w tym, że wygląda stylowo.
Szeroki sweter – jak nosić stylowe oversize?
W damskiej garderobie obowiązkowo powinien być szeroki sweter – to uniwersalna rzecz. Co dotyczy gammy kolorowej, oprócz zwykłego beżowego, szarego i czarnego koloru, teraz są aktualne skomplikowane odcienie winnego i fioletowego.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty