Święta
25 pomysłów na dekoracje urodzinowe dla dzieci
25 pomysłów na dekoracje urodzinowe dla dzieciUrodziny – ulubione święto każdego dzieciaka. Cały czas pytają rodziców, kiedy w końcu już nastąpi ten długo oczekiwany dzień. Jeśli przyjęcie urodzinowe nie będzie odpowiadać jego spodziewaniom i oczekiwaniom, to na pewno będzie zawiedzione i smutne. W niniejszym zestawieniu mnóstwo pomysłów na to, jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dla ukochanej pociechy, by zrealizować jej marzenia.
7 prezentów, których lepiej nie dawać obcokrajowcom
7 prezentów, których lepiej nie dawać obcokrajowcomWybór prezentu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o obcokrajowca. W Polsce lepiej nie dawać facetowi w prezencie skarpetek czy szamponu przeciwłupieżowego, a kobiecie – zestawu kosmetyków z Rossmanna czy karnetu na fitness. W każdym kraju istnieje własna lista tzw. zakazanych prezentów.
Prezenty na Sylwestra
Sylwester – najgłówniejsze święto w roku, na które czeka każde dziecko. Każde dziecko czeka prezentu od ulubionego Mikołaja. Czym ucieszyć dziecka, żeby noworoczny prezent nie rozczarował bobasa?
Gdzie mieszka Święty Mikołaj?
Czy wiesz gdzie mieszka Święty Mikołaj? Jasna rzecz dużo z nas słyszało o tym, że wioska Świętego Mikołaja znajduje się w Laponii. Jednak gdzie znajduje się owa Laponia?
Zdobimy okna z okazji Sylwestra
Ozdoba okien z okazji Sylwestra – bardzo ważny element święta. Przecież noworoczny nastrój – to śnieżynki i girlandy na oknach mieszkania. Opowiemy jak ozdobić okna z okazji Sylwestra.
Nowy Rok w Rosji – tradycje
Nowy Rok w Rosji – tradycje

To jedno z najbardziej światłych i radosnych świąt, które wesoło obchodzą we wszystkich państwach świata. W artykule opowiemy o tradycjach festynu Nowego Roku w Rosji.

Gdzie pojechać na Boże Narodzenie?
Gdzie pojechać na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie – doskonały powód po to, żeby wszystkim razem powędrować do podróży. Jeśli pojedziecie do Europy, to podróż lepiej wiązać w czasie do Bożego Narodzenia katolickiego, a jeśli chcecie odznaczyć prawosławne święto, wyruszajcie do Karpat.

Jak świętować Walentynki? Czyli sposoby na spędzenie niezapomnianego Święta Zakochanych
Jak świętować Walentynki? Czyli sposoby na spędzenie niezapomnianego Święta Zakochanych

Walentynki zdolne podarować przyjemne momenty. Jak przeprowadzić to ciekawe święto ze swoją ulubioną połówką, wzmacniając swoje uczucia i rozkoszować atmosferą miłości i romantyki? O tym czytamy w artykule.

Jak świętować Halloween w domu?
Jak świętować Halloween w domu?

Coraz więcej popularnym w naszym kraju staje się święto Halloween, co przyszło z zachodu i co stało się powodem dla wesołości i festynu. Jak można uczcić Halloween w domu? O tym opowiemy w artykule.

Urządzenie pokoju na urodziny – ciekawe pomysły
Urządzenie pokoju na urodziny – ciekawe pomysły

Stworzyć odświętny humor solenizantowi i gościom w dzień urodzenia pomoże szczególne załatwienie pokoju. Jak i czym można załatwić formalnie pokój na urodziny? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.

Światowy Dzień Miłości i Pocałunku – kalendarz świąt nietypowych
Światowy Dzień Miłości i Pocałunku – kalendarz świąt nietypowych

Najważniejsza składowa życia każdego człowieka to miłość: do siebie, do bliskiego człowieka, do rodziców, do dzieci. W artykule opowiemy, kiedy i jak odznacza się Światowy Dzień Miłości.

Jak w oryginalny sposób dać w prezencie kobiecie pieniądze?
Jak w oryginalny sposób dać w prezencie kobiecie pieniądze?

Dla wielu z nas lepszym prezentem są pieniądze, jednak koperta z banknotami wygląda zbyt banalnie. W artykule podpowiemy, jak można oryginalnie podarować pieniądze na jubileusz kobiecie.

Prezent chłopakowi-nastolatkowi w wieku 14 lat
Prezent chłopakowi-nastolatkowi w wieku 14 lat

W tym wieku wszystkie zabawki już utraciły swoją aktualność, jednak i dorosłe prezenty jak długo nie będą ocenione we właściwy sposób. Co podarować 14-letniemu chłopakowi? O tym opowiemy w artykule.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty