Święta
Jak w niezwykły i magiczny sposób powitać rok Świni Ziemi 2019? Już właściwa pora na to, aby zaplanować świąteczne menu, zrobić listę zaproszonych na Sylwestra i kupić prezenty.
Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra już niedługo! W niniejszym artykule kilka skutecznych porad, jak wybrać choinkę i jak poprawnie ją pielęgnować, by przetrwała święta, jak najdłużej darowała wyśmienity nastrój twoim bliskim i utrzymała pachnąca magię świąt.
Wielu z nas ma kilka sprawdzonych lifehacków sylwestrowych, które wykorzystujemy podczas przyrządzania potraw świątecznych, stwarzania ozdób choinkowych, etc. Fajnie, że ludzie lubią się dzielić swoimi pomysłami.
Polacy lubią hucznie i wesoło spędzać Sylwestra. Jednak tak naprawdę mało kto z nas zna historię obchodów Sylwestra i obyczaje sylwestrowe. W niniejszym zestawieniu kilka ciekawostek na temat Nowego Roku.
Uważasz, że temat kotów i choinek jest już zamknięty? Nic z tego. Futrzane tygryski po raz kolejny popisali się kreatywnością, więc zaczynamy wszystko od nowa...
Już niebawem święta, a to z kolei oznacza, że w sklepach, centrach handlowych, kawiarniach i oczywiście naszych domach pojawią się choinki – najbardziej lubiany przez dzieci i dorosłych symbol świąt.
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Ale niektórzy z nas czemuś nie czekają na nie z niecierpliwością. Chcemy zatrzymać czas i nie chcemy poddawać się zbiorowemu szaleństwu przedświątecznemu.
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na magiczne i bajkowe święta. Oczywiście każdy kraj ma własne tradycje świętowania Sylwestra. W niniejszym zestawieniu 25 najciekawszych tradycji sylwestrowych z całego świata, które być może pomogą ci urozmaicić imprezę sylwestrową.
Ludzie dają się ponieść świątecznej atmosferze, odczuwają ogromny entuzjazm, tymczasem ich pupile nie mogą zrozumieć, o co chodzi i wcale nie cieszą się ze świąt.
Na początku grudnia wszystkich Polaków dopada przedświąteczna gorączka. Jednak nie wszyscy mają ochotę na to, aby nerwowo biegać po zatłoczonej galerii handlowej, kupując prezenty, planować świąteczne menu, kupować choinkę i ozdoby choinkowe.
Wygląda na to, że pytanie "lubią koty choinki czy nie" niebawem będzie tak samo odwieczne, jak pytanie "jajko czy kura". W tym czasie, kiedy właściciele futrzanych tygrysków toczą zażarte spory na ten temat, znaleźliśmy kilka ciekawostek.
Początki Halloween sięgają czasów starożytnych, kiedy to Celtowie wierzyli, że w noc poprzedzającą Uroczystości Wszystkich Świętych, granice pomiędzy światem żywych i umarłych zacierają się i duchy zmarłych powracają na ziemię.
Imprezy poświęcone Halloween, zawsze są niesamowicie ciekawe. Zamiast zwykłych kanapek i innych przekąsek w tym dniu na stole można zobaczyć wykłute oczy, odcięte palce, krew i wiele innych strasznych, ale pysznych smakołyków.
Zając wielkanocny – jeden ze świeckich symboli Wielkiej Nocy, ważnego święta chrześcijan. Zwyczaj obdarowywania przez zająca zyskał popularność w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych.
Wierzysz w duchy? Halloween – noc, kiedy przydarzają się mistyczne i czasami bardzo tragiczne zdarzenia. Aby się w tym przekonać, wystarczy przeczytać kilka tragicznych historii, które miały miejsce w wieczór 31 października.
Mamy już za sobą Halloween. Na pewno w swoim mieście widziałeś grupy duchów i kościotrupów przemierzające ulice i pukające do drzwi, by zdobyć słodycze.
Kiedyś z dyni najczęściej robiono jedynie lampiony, które miały różne kształty i wzory. Dziś natomiast wycinanie dyni zmieniło się w prawdziwą sztukę. Artyści tworzą niesamowite rzeźby z tego pomarańczowego warzywa, które budzą zachwyt.
Najlepszy prezent – to niezapomniane emocje! Mamy dla ciebie siedem oryginalnych prezentów dla osób o mocnych nerwach, które podarują potężną dawkę adrenaliny i niepowtarzalnych przeżyć!
Firma Pantone Inc. jest światowym specjalistą w zakresie kolorów. Prowadzi ich systematykę, udziela różnych firmom wsparcia w zakresie komunikacji marketingowej, a także wykorzystania barw do budowania identyfikacji wizualnej.
Zdjęcia zrobione na kolejkach górskich czasami zachwycają i sprawiają niezapomniane wrażenie. Być może ktoś z naszych czytelników, kto przynajmniej raz w życiu był na kolejce górskiej ma zdjęcie, które zszokuje jego matkę i ojca.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty