Swoimi rękami
Tkanina
Dawno przeszły czasy, kiedy odzież szyła się z jednakowej tkanki. Dziś istnieją setki wariantów. I czasami zatrzyma się na pewnym materiale bardzo skomplikowano. Opis tkanki "diving", jej charakterystyki i skład możecie poznać z naszego artykułu.
Haft matematyczny dla początkujących – pomysły na pasje artystyczne
Haft matematyczny – bardzo ciekawa, niezwykła technika. Wielu zdaje się, że stworzyć w tej technice pełnowartościowy obraz bardzo jest skomplikowano, jednak to całkiem nie tak.
Jak haftować ściegiem atłaskowym? Techniki rękodzieła artystycznego
Haft atłaskowy – zostaje aktualnym i dziś. Ten sposób zrobić rzecz niepowtarzalną nie ma sobie równych. Przecież za pomocą haftu atłaskowego można stwarzać całe obrazy! Spróbujemy nauczyć się głównym przyjęciom tej techniki.
Jak uszyć baldachim na łóżeczko? Sposoby na upiększenie pokoju malucha
Jak uszyć baldachim na łóżeczko? Sposoby na upiększenie pokoju malucha

Baldachim na łóżeczko broni dziecko od słońca i komarów, a także nadaje dokonały wygląd. Możecie opanować umiętność szycia baldachimu na łóżeczko, jeżeli macie minimalne przyzwyczajenia szycia.

Haft monochromatyczny – tajemnice rękodzieła
Haft monochromatyczny – tajemnice rękodzieła

Na pewno nie wszystkim wiadomo, co to takiego haft monochromatyczny. Przecież ten rodzaj rękodzielnictwa jest jednym z bardzo ciekawych rodzajów haftu! Natomiast ci, którzy spróbowali tego stylu haftu, mogą nazwać się prawdziwymi mistrzyniami.

Jak suszyć pomarańcze do dekoracji?
Jak suszyć pomarańcze do dekoracji?

Decorum z naturalnych materiałów - to pięknie, ekologicznie i bardzo stylowo. To prawdziwy trend. Jeśli też chcecie nauczyć się robić taki decorum - nasz majster klasa o tym, jak wysuszyć pomarańcze dla decorumu - dla was.

Bukiet z cukierków wykonany własnoręcznie – pomysł na słodki prezent
Bukiet z cukierków  wykonany własnoręcznie – pomysł na słodki prezent

Bukiet z cukierków – to nie tylko doskonały prezent dla łakomczuchów, ale i kreatywny wyrób, który bądźcie pewne, podejmie humor każdemu. Robić go nie jest skomplikowane. Przekonajcie się w tym razem z nami.

Abażur do lampy stołowej własnymi rękami
Abażur do lampy stołowej własnymi rękami

Przedmioty decorumu zrobione swoimi rękami są zawsze w cenie. Na życzenie ręcznie można zrobić praktycznie dowolną rzecz. Majster class do stworzenia abażuru dla lampy swoimi rękami znajdziecie w artykule.

Co można zrobić z pudełka?
Co można zrobić z pudełka?

Kartonowe pudełko – absolutnie powszedni przedmiot, który łatwo odnajdzie się prawie w każdym domu. Lecz ta powszedniość i bez oblicza ma i drugą stronę – wariantową. Co można zrobić z pudełka? O tym czytajcie w artykule.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty