Syn Jackie Chana – historia jego życia

syn Jackie Chana

Syn bardzo popularnego bohatera filmów akcji Jackie Chana, Jaycee Chan, pojawił się na świecie w Los Angelesie w 1982 roku. Przez przypadek to wydarzenie stało się od razu następnego dnia po tym, jak młoda para oficjalnie uprawomocniła swój związek. Tak i zaczęła się historia tego "gwiaździstego" dziecka, które w przyszłości długie lata było wymuszone ukrywać, kim naprawdę jest jego ojciec.

Niedoskonały ojciec

Cała rzecz w tym, że Jackie Chan dość długo nie mieszkał z żoną i synem, całkiem poświęciwszy siebie aktorskiej karierze. O swojej rodzinie ulubiony aktor milionów ludzi wspominał bardzo rzadko, tylko niedługo pojawiając się w życiu malutkiego Jayceea. Aby schronić swoją rodzinę od natrętnych i wszechobecnych paparazzi, Jackie powiedział nikomu z domowych nie rozprzestrzeniać się o ich pokrewieństwie z supergwiazdą. Oczywiście, Jaycee Chan nieraz poddawał się pokusie opowiedzieć o tym, że on – syn Jackie Chana, idola swoich przyjaciół-nastolatków, jednak długi czas nie decydował się zrobić tego kroku. Ale nawet kiedy on nie powstrzymał się opowiedziawszy prawdę, to tylko posłużyło powodem dla nowych żartów, przecież nikt z jego znajomych tak jemu i nie uwierzył.

Kto wie, być może właśnie deficyt rodzicielskiej uwagi stał się przyczyną tego, że przez pewien czas syn Jackie Chana był aresztowany przez bardzo bezstronne oskarżenie – użytek narkotyków, ale o tym wszystkim po kolei...

Nie można powiedzieć, że starszy Chan nie użyczał swojemu synowi czasu w ogóle, przecież Jaycee uczył się w prestiżowej szkole, a potem na elitarnej uczelni. Później on brał lekcje aktorstwa u słynnej Debbie Allen, uczył się grze na gitarze akustycznej i elektrycznej, a następnie znalazł się pod ochroną dobrodusznego wesołka Jonathana Lee. Oczywiście nie bez pomocy ojca świat zobaczył muzyczny album młodego darowania Jaycee w 2004 roku, który zresztą okazał się niepowodzeniem. Jaycee po raz pierwszy pojawił się na ekranach razem z ojcem w filmie Twins Effect 2, który chociaż i okazał się niepowodzeniem dla obu aktorów, ale zabezpieczył początkującemu aktorowi uwagę z boku widzów.

Pierwszym sukcesem chłopaka był dramat 2 Young nakręcony w 2005 roku, gdzie Jaycee zagrał nastolatka, który dla swojej ukochanej dziewczyny w ciąży porzucił dom rodzinny, żeby samodzielnie stanąć na własne nogi. Po premierze tego filmu sceptycy i krytycy nawet na jakiś czas zapomnieli o zeszłych niepowodzeniach Chana młodszego i wtedy chłopiec po raz pierwszy cieszył się laurami udanego aktora.

Problemy z prawem

Kto wie, być może pragnienie Jaycee rozsiać stereotyp, że on wszystkim jest zobowiązany swojemu ojcu i popchnęło go do wątpliwych związków, które później wylewały się do gazetowych tytułów, które trąbiły o tym, że synowi Jackie Chana zagraża kara śmierci! Temu przyczyną posłużyło policyjne przeszukanie mieszkania Jaycee, podczas którego były ujawnione blisko stu gramów marihuany. Surowe przepisy Chin, w razie dowodu winy chłopca w rozpowszechnieniu narkotyków, rzeczywiście mogły doprowadzić młodego człowieka w 2014 roku do śmierci, jednak syn Jackie Chana wyszedł na wolność już po sześciu miesiącach. Zdarzyło się mu spłacić grzywnę, wysokość której nie przekroczyła czterysta dolarów. Dla sprawiedliwości należy odznaczyć, że w ten raz szczęśliwemu pozbawieniu od zasłużonego ukarania Jaycee był zobowiązany całkiem nie swojemu ojcowi, ponieważ Jackie Chan dowiedziawszy się o tym wydarzeniu, stanowczo zrezygnował jakimkolwiek sposobem pomagać synowi wydostać się z tej sytuacji.

Na dziś hałas wokół tej historii ucichł, a sam Jaycee, jeśli wierzyć plotkom, zawiązał z zabronionymi substancjami. Na daną chwilę trzydziedo trzyletni chłopiec planuje zapisać drugi album. Zostaje się tylko życzyć Chanu młodszemu, twórczych sukcesów!

Dzheysi Chan Dzheysi z ojcem syn Dzheki Chana
aresztowanie Dzheysi Dzheysi Chana i narkotyki Dzheysi Chan wyznał prowinę
zdrowy syn Jackie Chana Dzheysi Chan i muzyka Dzheysi Chan i sport
 
Powiązane artykuły:
Benedict Cumberbatch i jego syn – o czym dowiedzieli się paparazzi?
Syn Benedicta Cumberbatcha pojawił się na świecie trochę więcej roku temu. Aktor i jego żona dosyć długo ukrywali od społeczeństwa imię i wygląd zewnętrzny okruszyny, lecz dziś maluszka można dosyć często obserwować na wspólnych spacerach.
Dzieci Julii Roberts – rodzina słynnej aktorki
Aktorka Julia Roberts miała ciężkie dzieciństwo, toż swoje dzieci ona otoczyła niewiarogodną troską i miłością. Dziś w rodzinie gwiazdy i jej męża podrastają syn i córka, i troskliwa mama po maksimum broni ich od zbędnej uwagi.
Córka Cher – co wiemy o jej życiu?
Córka znanej śpiewaczki Cher od dzieciństwa marzyła zostać mężczyzną i zmieniła pleć, jak tylko u niej pojawiła się taka możliwość. On zrzucił wagę, zyskał miłości z nową dziewczyną i rozkoszuje się życiem w męskim ciele.
Synowie Boba Marleya – ile ich jest i kim oni są?
Wiadomy na cały świat i niezwykle utalentowany pisarz i wykonawca stylu reggae Bob Marley, bez wątpienia zasługuje, żeby o nim rozmawiać jak o wielodzietnym ojcu. Dziś siedmioro synów muzyka pomyślnie przedłużają muzyczną tradycję.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty