Synowie Boba Marleya – ile ich jest i kim oni są?

synowie Boba Marleya

Wiadomy na cały świat i niezwykle utalentowany pisarz i wykonawca stylu reggae Bob Marley, bez wątpienia zasługuje, żebyśmy o nim rozmawiali i rozmawiali. Przecież pamięć o tym kreatywnym i niezwykłym człowieku jest wieczna, chociaż już przeszło 35 lat od dnia jego śmierci. Nie zważając na swoje liczne osiągnięcia w branży muzycznej, jamajski muzyk słynął się również ciekawymi faktami z osobistego życia. W tym artykule mowa pójdzie o synach Boba Marleya.

Jak nazywają się synowie Boba Marleya?

Jak mówi wiele osób o Bobie Marleyu, on był niewiarogodny we wszystkim. I ta jego cecha wyraźnie śledzi się w relacjach rodzinnych muzyka. Przecież jak wiadomo u jamajskiej gwiazdy reggae jest siedmioro synów. Wszyscy jego potomkowie również zostali znanymi osobistościami. Czyżby im udzielił się gen sławy od ojca? Na ten temat jest bardzo dużo orzeczeń. Ale zapoznajmy się z każdym osobno.

Imię pierwszego syna Boba Marleya – David Nesta. A w świecie show-biznesu on jest znany jako "Ziggy". On urodził się 17 października 1968 roku. Młody człowiek stał się sławny w 1988 roku, kiedy pomyślnie stanął przedłużać tradycję ojca w kierunku reggae.

Stephen Marley – tak ma na imię drugi syn muzyka. On urodził się 20 kwietnia 1972 roku i już do 7 lat przejawił swój talent do muzyki. Również jest wykonawcą i autorem piosenek reggae.

Trzeci syn Boba Marleya Robert jest urodzony w 1972 roku od drugiej żony muzyka. Robbie również lubi muzykę ojca, ale preferuje znajdować się daleko od aparatów fotograficznych i różnych imprez.

Rohan Marley urodził się w 1972 roku od trzeciej żony Boba. Dziś jest znanym muzykiem, ale wcześniej budował dość udaną karierę piłkarza.

Piąte dziecko Boba Marleya ma na imię Julian. On urodził się w 1975 roku i też przedłuża "dzieło" ojca. Julian stale jeździ z koncertami ze swoimi gwiaździstymi braćmi.

Ky-Mani urodził się w 1976 roku od mistrzyni w tenisie stołowym Antiy Belnavis. Szósty syn muzyka też jest wykonawcą stylu reggae i dancehall. Od 2003 roku próbuje siebie w aktorskiej działalności.

Imię najmłodszego syna Boba Marleya – Damian. On urodził się w 1978 roku od byłej Miss Świata. Damian znany autor i wykonawca piosenek reggae. Ale w odróżnieniu od swoich braci oddaje przewagę karierze solowej.

ziggi robbert i roen Marley devid nesta pierwszy syn Boba Marleya robert trzeci syn Boba Marleya
stive ziggi i dzhulian Marley stiven drugi syn Boba Marleya roen czwarty syn Boba Marleya
dzulian piąty syn Boba Marleya kay szósty syn Boba Marleya damian siódmy syn Boba Marleya
 
Powiązane artykuły:
Córka Cher – co wiemy o jej życiu?
Córka znanej śpiewaczki Cher od dzieciństwa marzyła zostać mężczyzną i zmieniła pleć, jak tylko u niej pojawiła się taka możliwość. On zrzucił wagę, zyskał miłości z nową dziewczyną i rozkoszuje się życiem w męskim ciele.
Dzieci Julii Roberts – rodzina słynnej aktorki
Aktorka Julia Roberts miała ciężkie dzieciństwo, toż swoje dzieci ona otoczyła niewiarogodną troską i miłością. Dziś w rodzinie gwiazdy i jej męża podrastają syn i córka, i troskliwa mama po maksimum broni ich od zbędnej uwagi.
Syn Jackie Chana – historia jego życia
Syn Jackie Chana, w odróżnieniu od wielu drugich dzieci gwiaz ojców, rósł zwyczajnym chłopcem – jego ojciec nie chcąc zbędnej uwagi mówił, żeby ich pokrewieństwo trzymało się w tajemnicy.
Benedict Cumberbatch i jego syn – o czym dowiedzieli się paparazzi?
Syn Benedicta Cumberbatcha pojawił się na świecie trochę więcej roku temu. Aktor i jego żona dosyć długo ukrywali od społeczeństwa imię i wygląd zewnętrzny okruszyny, lecz dziś maluszka można dosyć często obserwować na wspólnych spacerach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty