System reproduktywny
Cykl życia komórki jajowej jest niewielki i jeśli zapłodnienie nie zapada, ona ginie. Ile żyje żeńska płciowa komórka, jak i kiedy odbywa się jej zagłada? O tym dowiadujemy się dalej z naszego nowego artykułu.
Co piąta kobieta zdolna jest rozpoznać czas wyjścia komórki jajowej z pęcherzyka po charakterystycznych symptomach, które ona wypróbowuje. Lecz jeśli po zeszłym jajeczkowaniu obserwują się brunatne wydzielania na bieliźnie, to zmąci dowolną dziewczynę.
Narodziny nowego życia, aczkolwiek zbadano wzdłuż i wszerz, jednak zostają dużą tajemnicą dla każdego z nas. Ponieważ jak odbywa się dziwo? Rozlewamy światło na ten proces.
Dziewczyny nierzadko interesują się tym, jak pracuje ich system reproduktywny. Przecież od tego zależy ich miesięczny cykl, to znaczy i wiarygodność zajścia w ciążę, czy przeciwnie, nie zajść w ciążę.
Odcinek czasu życia, w ciągu którego kobieta zdolna mieć dzieci, nazywa się wiekiem rozrodczym. Dokładniej o tym, co to za okres, czytajcie dalej w naszym nowym artykule.
Poznawać swój organizm jest ciekawie dla każdej kobiety. Tym bardziej, jeśli w artykule opowiemy o owulacji. Czym ona różni się od miesięcznych? Co nazywają późną owulacją? Jak odbywa się jajeczkowanie w normie? Ile owulacji może przeżyć kobieta? - Szukajcie odpowiedzi na te pytania w naszym nowym materiale.
Na malutką wykrętną męską komórkę może zaważyć bardzo dużo, przedłużając jej życie. Dla intymnego życia, kobiecie całkiem nie przeszkodzi znać - czy może spermatozoid żyć poza zwykłym dla niego miejscem istnienia, jak na niego wpływa powietrze, temperatura, żywienie mężczyzny i nawet jego higiena.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty