Szara spódnica ołówkowa – uniwersalny element garderoby

szara spódnica ołówkowa

Szara spódnica ołówkowa jest uniwersalnym przedmiotem garderoby, który można wykorzystać do stworzenia różnych wizerunków. Można ją łączyć z różnymi stylami i kolorami. Dlatego taka rzecz w potrzebnej chwili może pomóc, a gdy trzeba uzupełnić look.

Z czym nosić szarą spódnicę ołówkową?

Odpowiednio dobierając element garderoby i paletę kolorów, można stworzyć stylowy look z szarą dzianinową spódnicą ołówkową. Przy tym spódnica może występować jako element kluczowy. Niezaprzeczalną zaletą tego elementu garderoby jest to, że on pasuje do dowolnych typów figury kobiecej.

Z szarą spódnicą ołówkową można stwarzać następujące wizerunki:

  1. Klasyczny wariant do biura – w postaci góry jest wykorzystywana czarna lub biała bluzka.
  2. Codzienny strój – do niego można dobierać praktycznie dowolne bluzki i koszule. Mogą być jak w spokojnych, pastelowych kolorach, tak i jaskrawych. W wypadku wykorzystania bardzo jaskrawych, wyzywających kolorów, szara spódnica ołówkowa da możliwość zrównoważyć wizerunek. W postaci materiałów spódnicowych na co dzień, z reguły jest wykorzystywana dzianina, denim lub bawełna.
  3. Wizerunek świąteczny. Do jego stworzenia pasują spódnice i uzupełniające ich bluzki z jedwabiu, atłasu.

Rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze

Wyroby różnią się w zależności od fasonu lub tkaniny, wykorzystanej do wykonania spódnicy. Można wyróżnić następujące najpopularniejsze modele spódnic:

  1. Szara spódnica ołówkowa z zawyżoną talią. Ona pomoże ukryć zbędne centymetry i podkreślić cienką talię.
  2. Szara spódnica ołówkowa z dzianiny. Jeśli chodzi o dany model, to dobierać go należy bardzo ostrożnie, ponieważ dzianina obciąga figurę i w wypadku jeśli masz zbędne centymetry, zwróci uwagę na nie. Puszystym dziewczynom można poradzić dobierać spódnice z grubej dzianiny.
  3. Spódnica z draperią – będzie wspaniale wyglądać na wysmukłych, chudych dziewczynach i doda uroku linii bioder.
  4. Spódnica z puszystą górą i wąskim dołem – pomaga osiągnąć bilansu między górną i dolną częścią.
rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 1 rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 2 rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 3
rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 4 rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 5 rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 6
rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 7 rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 8 rodzaje spódnic ołówkowych w szarym kolorze 9
 
Powiązane artykuły:
Granatowa spódnica ołówkowa – z czym ją łączyć?
Dokonane z różnych tkanek – od całkiem nieważkich do szczelnych ciepłych, niebieskie spódnice ołówkowe podejdą jak do letniej, tak i do zimowej garderoby. One wygranie wyglądają na dowolnej figurze, poza tym z nimi łatwo tworzyć rozmaite zespoły.
Puszysta czarna spódnica – stylowy element wizerunku
Puszysta czarna spódnica – modny trend tej jesieni. Jej zakładają z cienkimi topami czy wiązanymi dżemperami. W jakimkolwiek wypadku ona stwarza obraz delikatnej i figlarnej dziewczyny. Długość podbiera każdy pod właściwości figury, a akcesoria pod humor.
Spódnica-tulipan – oryginalne ubranie dla pań
Spódnica-tulipan to modny fason, przedstawiony różnymi wariacjami design i wyboru tkanki. Lecz warto ostrożnie podchodzić do nabycia podobnego modelu, ponieważ ten wariant podchodzi tylko smukłym i szczupłym dziewczynom.
Spódnica z rozcięciem z przodu – co proponują projektanci?
Spódnica z rozcięciem z przodu – modny przedmiot garderoby stylowej, współczesnej kobiety. Są uważane za najpopularniejsze modele fasony do podłogi, a także dżinsowe wyroby.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty