Szeroki sweter – jak nosić stylowe oversize?

szeroki sweter

Wraz z powrotem mody lat 80-tych i 90-tych i stylu grunge, projektanci znów oferują objętościowe i szerokie w ramionach swetry. Ten styl – to rozluźniony obraz, wolnej objętości, rozmiary oversize i wielowarstwowość. Modny jesienny sweter – to trykotowy sweter z wysokim i szerokim kołnierzem. Wąski kołnierz-stójka aktualny tylko w podstawowym golfie. W sezonowej garderobie powinny być obecne nie tylko podstawowe swetry z cienkiej sierści, ale również długie i tekturowe, z obowiązkowym szerokim dekoltem.

Z czym nosić szeroki sweter?

Podczas tworzenia zestawów z przytulnym trykotem oversize zaleca się uwzględniać proporcje całego obrazu. To oznacza, że tylko jeden przedmiot powinien być objętościowy, a inni pozostają neutralnymi lub wąskimi. Styliści radzą z czym nosić modny szeroki sweter:

  • z wąskimi lub prostymi dżinsami;
  • z szerokimi spodniami do podłogi lub krótkimi spodniami culotte;
  • ze spódnicą ołówkową;
  • z szeroką spódnicą do podłogi.

Właściwość nowoczesnego stylu w ubraniach – nosić koszulę lub t-shirt pod swetrem tak, by one były widoczne. Wysoki kołnierz niekoniecznie musi akuratnie zawracać się na szyi, nawet bardziej aktualnie zostawić go stojącym z naturalnymi zagięciami.

Modny sweter damski

Jeśli chcecie zwiększyć kobiecość swojego zestawu, dodajcie akcesoria pięknych kolorów i form, które będą przyciągać do was wzrok. Dla dopełnienia modnego obrazu, do szerokiego trykotowego swetra można podebrać torebki szorstkich form. Wszelkie akcesoria i elementy z geometrycznymi liniami odwracają od stylu sportowego, ale podkreślają dyscyplinę i smukłość.

szeroki sweter damski 1 szeroki sweter damski 2 szeroki sweter damski 3
szeroki sweter damski 4 szeroki sweter damski 5 szeroki sweter damski 6
szeroki sweter damski 7 szeroki sweter damski 8 szeroki sweter damski 9
 
Powiązane artykuły:
Sweter nietoperz – bardzo wygodny krój
Sweter nietoperz wniesie różnorodność do garderoby i stanie się udanym dopełnieniem powszedniego obrazu. Mając taką rzecz, dowolna przedstawicielka płci pięknej może być pewna w tym, że wygląda stylowo.
Biały sweter – pasuje wszystkim
Taka prosta rzecz jak biały sweter koniecznie podaruje piękny obraz, gdzie byście nie byli - w pracy, na odpoczynku, czy na pierwszym spotkaniu. Dzięki swojemu kolorowi, on pasuje do bądź jakiej odzieży i pomoże zrobić look unikalnym.
Sweter z kołnierzem – trzy ideale warianty
Sweter z kołnierzem – modna i praktyczna odzież na zimę. Najpopularniejszymi dziś uważają się modele z kołnierzem, a także okrągłe wycięcie gardła w połączeniu z kołnierzem koszuli.
Sweter z rękawem raglan – ciepłe i stylowe ubranie
Sweter z rękawem raglan stał się popularnym wyrobem codziennej odzieży dla kobiet. Modne modele są prezentowane przez wiązane wyroby, przedłużony krój, w połączeniu z różnym gardłem, a także w fasonie z otwartymi plecami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty