Szkodliwe przyzwyczajenia
Alkoholizm – niebezpieczna choroba, z którą sprawić się jednemu udaje się nie zawsze. Dość często trzeba wsparcia. Na pomoc przyjdzie ten artykuł, który opowiada, jak żonie pomóc sprawić się z problemem swojego małżonka, żeby zachować rodzinę.
W tym nowym artykule porozmawiamy o zaburzeniu odżywiania, które może stać się przyczyną pojawienia takich chorób jak anoreksja i bulimia. Czytamy uważnie i bierzemy na notatkę.
Przeklinanie fest umocowało się w mowie wielu osób. I kobiety, na żal, dziś przeklinają niemniej niż mężczyżni. W artykule rozpatrzymy pytanie- czy można przeklinać dziewczynom, i które wrażenie o sobie zostawia pani, zażywająca mocne słówko?
Jeśli człowiek często używa alkoholu to mówi się o zależności i nieważnie czy mocne, czy słabe te napoje są. W tym artykule porozmawiamy o tym co warto robić, jeśli mąż codziennie pije piwo.
Na żal liczba mężczyzn, co wpadają w ciąg alkoholowy nieubłaganie rośnie, a żony nieskończenie szukają metody na walkę z taką zależnością u mężów. Ten artykuł opowie o tym, co można zrobić w takiej trudnej sytuacji.
W nasze stulecie wysoko rozwiniętych informacyjnych technologii i wolnego dostępu do internetu pojawiły się nowe rodzaje zależności. Ten artykuł opowie o zależności od komputerowych gier i metodach pozbawienia od nich.
Alkoholizm stoi na jednym poziomie z narkomanią i pozbyć się od tego fatalnego zwyczaju nieprosto. I najgorsze jest to, że od alkoholizmu cierpi i rodzina chorego. Co robić, jeśli mamy męża alkoholika? O tym możemy się dowiedzieć z tego artykułu.
Rozpoznać narkomana na ostatniej fazie jest dość prosto, ponieważ wszystkie skutki użytku narkotyków w obecności. Lecz jak poznać, czy używa człowiek narkotyczne substancje, jeśli on znajduje się na początkowej fazie ich użytku?
Codzienne wypijanie małżonka nie przypadną do duszy żadnej normalnej kobiecie. Toż pytanie, co robić w takiej sytuacji nie tylko zrozumiałe, ale i prawidłowe. W tym artykule opowiemy o tym, co z tego powodu doradzają psycholodzy.
Szkoda, ale wiele osób ma taką zależność, której nie jest wcale prosto się pozbyć. Ten artykuł opowie o zależności kobiety od mężczyzny i o tym, jak się jej pozbyć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty