Szok! Catherine Elizabeth Middleton była księżną przed wyjściem za mąż

Całkiem niedawno się dowiedzieliśmy, że zanim ukochana księcia Wilhelma, która po ślubie uzyskała tytuł księżnej Cambridge została członkiem rodziny królewskiej, mieszkała jak prawdziwa księżniczka.
dom

Katarzyna urodziła się w hrabstwie Berkshire, Wielka Brytania. Mieszkała w dużym domu, który jest podobny do prawdziwego pałacu.

dom 2

Try lata przed urodzeniem córki, rodzice przyszłej księżniczki, Michael i Carole Middleton kupili ten skromny dom z czerwonej cegły z czterema sypialniami w stylu wiktoriańskim. Gdy Katarzyna skończyła dwa lata, rodzina przeniosła się do Amman w Jordanii, w którym jej ojciec pracował jako operator brytyjskich linii lotniczych.

dom 3

W 1986 rodzina Middleton wróciła do kraju ojczystego i dzięki udanej działalności ich firmy "Party Pieces" kupiła majątek Oak Acre (250 000 funtów szterlingów). Ten wspaniały dom z pięcioma sypialniami jest wykonany w stylu Tudorów.

droga

Jeszcze jeden dowód na to, że przed ślubem Katarzyna mieszkała jak księżniczka. Uczęszczała do prywatnej szkoły St. Andrew’s , w której poznała swego przyszłego męża, gdy on wraz z innymi uczniami z sąsiedniej szkoły Ludgrove przyjechał grać w hokeja.

W 1996 roku Katarzyna wraz ze swoją młodszą siostrą Pippą podjęła studia w Marlborough College. Dziś jest to najdroższa uczelnia Wielkiej Brytanii.

drzewo

A w 2012 roku jej rodzice kupili majątek w stylu georgiańskim Bucklebury Manor. Wraz z majątkiem kupili 18 ha ziemi, kort tenisowy i basen. Przed urodzeniem Jerzego Katarzyna i Wilhelm kilka miesięcy mieszkali w tym majątku, Właśnie tutaj, na podwórku w ogrodzie, został stworzony pierwszy portret młodej rodziny królewskiej.

Catherine Elizabeth Middleton

W tym wypadku bajka o Kopciuszku okazała się mitem!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty