Szok! Miejsce, gdzie giną skarpetki po praniu, naprawdę istnieje!

Chyba nie ma takiego człowieka, który przynajmniej raz po praniu w pralce nie straciłby skarpet. Jednym słowem, dawno się z tym pogodziliśmy, uważając stratę za ofiarę, złożoną bóstwom prania i prawie uwierzyliśmy w istnienie „trójkąta bermudzkiego" w pralce!

I pośpieszyliśmy, bo miejsce, gdzie giną skarpetki po praniu istnieje naprawdę, i już znaleźliśmy je!

pralka

I to odkrycie rozsławiło Katie Hinz. Okazuje się, że kobieta wraz z mężem zarządza kompleksem małego apartamentowca, w którym wynajmuje mieszkania.

Jak to zwykle takie miejsca zawsze wyposażone są w pralnie. Jednym słowem, można się domyślić, że jedna z pralek zepsuła się, a jednocześnie zdradziła sekret!

szkarpetki
"Dziś mój mąż po prostu był zmęczony naprawą jednej z zepsutych pralek, i postanowił ją rozebrać, począwszy od dolnego panelu. I wiesz, to, co zobaczył, zaskoczyło go. Przed naszymi oczami ukazały się skarpetki, bielizna, a nawet karty kredytowe!" – mówi Katie.
Miejsce gdzie giną skarpetki po praniu

Ale i to jeszcze nie wszystko – po tym, jak mężczyzna zdjął pompę wodną, odprowadzającą wodę, on zebrał prawie 7 dolarów drobnymi!

"Nie wiem, co powiedzieć! 25 lat zajmował się tym, naprawiał wszystkie urządzenia w domu, w tym pralki i suszarki, ale nigdy, nigdy czegoś takiego nie widział!"
gdzie giną skarpetki po praniu

Pamiętaj, że jeśli rzuciłeś pranie, a potem brakowało kilku przedmiotów, to nie obwiniaj o utratę siły pozaziemskie. Może twoja pralka była po prostu głodna?

skarpetki po praniu
źródło:Thesun
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty