Sztuczne karmienie
Mieszane karmienie – kompromisowy wariant między piersiowym mlekiem i sztuczną mieszanką. O tej porze u kobiety jeszcze jest szansa nawiązać normalne piersiowe wykarmianie.
Nie wolno z mostu jednorazowo zamienić piersiowe mleko na mieszankę: to niebezpiecznie dla zdrowia bobasa, może wywołać alergię, rozbrat jelita i stres. Jak poprawnie przestawiać dziecko na karmienie sztuczne? O tym czytajcie nasze rady.
Są wypadki kiedy bardzo ważne we właściwym czasie przejść na pełnowartościową zamianę piersiowego matczynego mleka. Ważne nie tylko poprawnie dobrać mieszankę, ale i nauczyć się poprawnie karmić dziecko.
Jesteście pewne, że z pierwszego razu potraficie zorientować się w tej różnorodności dziecięcych mieszanek, które są w sklepie? Nie wolno kupić tej, co pierwsza się trafiła i karmić nią nowonarodzonego dziecka.
Czasami karmiącej kobiecie brakuje mleka, żeby pełnowartościowo nakarmić bobasa. W takich wypadkach, żeby w całości nie przechodzić na sztuczne wykarmianie i walczyć za karmienie piersiami, przechodzimy na karmienie mieszane.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty