Ta para nowożeńców kiedyś wywołała burzę w Internecie, a dzisiaj o nich znowu głośno

Nieprzypadkowo mówi się, że trzeba urodzić się szczęśliwym, a nie pięknym! A szczęścia nie przynoszą ani uroda, ani pieniądze.
para nowożeńców

W tym artykule opowiemy o jednym małżeństwie, o którym w Internecie nie dyskutował tylko leniwy. Oni udowodnili, że miłość jest najważniejsza w życiu człowieka.

wesele

Kiedy kilka lat temu w sieci znalazły się te zdjęcia ślubne, one trafiły po forów i sieci społecznościowych, kopiowano je przez Bluetooth i MMS. I nikt nie mógł uwierzyć, że to prawdziwi ludzie, a nie Photoshop, inscenizacja lub jakiś żart. Potem pojawiły się wersje, że ślub był konsekwencją sporu, to jednak było nieprawdą.

mama
rodzina

To prawdziwi ludzie, a pobrali się oni z miłości, w wyniku której urodziło się im wspaniałe i piękne dziecko.

miłość
woda

Patrząc na zdjęcia widać, jak nowożeńcy świecą od szczęścia i oni nie są podobni do wszystkich, ale wielu innych nie doświadczyli szczęścia, w którym żyją ci niezwykli małżonkowie.

samochód

Oczywiście, musieli przeżyć wiele kpin, szyderstw i obelg pod swoim adresem, ale miłość okazała się mocniejsza od złych języków, i oni są szczęśliwi na przekór wszystkiemu.

pocałunek

Nie pozostawia ich internetowa publiczność i teraz, wielu zastanawia się, jak potoczyły się losy tych nowożeńców. A u nich, jak widzimy, wszystko jest w porządku, dlatego chcemy im życzyć tylko dalszego szczęścia.

razem
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty