Ta wzruszająca historia niesamowitej miłości brata do siostry sprawi, że będziesz płakać!

Jednym z głównych bohaterów tej historii jest 13-letni chłopiec Anthony cierpiący na depresję. Gdy choroba psychiczna bierze górę, biedny chłopak nie ma najłatwiejszego życia... Ciężko jest mu stale być wesołym i uśmiechniętym.

Nadszedł czas, aby powiedzieć o drugim głównym bohaterze, raczej bohaterce. Ma na imię Bella, właściwie to Anabell, ale dziewczynka lubi, gdy do niej zwracają się imieniem ukochanej księżniczki. Ma 5 lat i jest siostrą Antoniego. Ona jest prawdziwym słoneczkiem, ciągle chce gdzieś biec, ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu. To dziewczyna uśmiech, promień słońca. Ona tak przyciąga do siebie ludzi, że gdziekolwiek przyjdzie, wszędzie znajdzie przyjaciół. Jednak najlepszym przyjacielem dla niej jest właśnie Anthony. Między nimi jest taka ścisła więź, że choć jak jest mu źle, jej pogodne usposobienie zawsze odpędzi ciemność, która czasami zawłada jego zmysłami.

Ta wzruszająca historia niesamowitej miłości brata do siostry

Anthony i Bella mają jeszcze pięciu braci i sióstr. Ale ci dwaj i dnia nie mogą żyć bez siebie. On ogląda z nią filmy. Jeździ razem z nią na deskorolce, a wieczorem układa ją spać. Oni mają swój mały rytuał, który pomaga odpędzić zły sen. Anthony każdy wieczór posypuje głowę Belle magicznym pyłkiem.

Oboje wierzą, że to chroni przed koszmarami.

wzruszająca historia

Pomysł, aby stworzyć tak niezwykłą sesję zdjęciową, pojawił się u matki Antoniego i Belli po urodzeniu jej 7-go dziecka. Jak zauważa sama kobieta, ona uwielbia bajki disneyowskie, dlatego chciała przypatrzeć dla siebie elegancką sukienkę, w ten sposób motywując siebie do odchudzania. Wtedy na witrynie internetowej Anthony zobaczył garnitur księcia. Od tego dnia żył myślą, jak plan zrealizować. "Zapytał, czy może kupić dla niego garnitur księcia.

Powiedział, że chce urządzić dla Belle fantastyczną sesję zdjęciową" – z uśmiechem przypomina mama Anthony’ego.

wzruszająca historia niesamowitej miłości brata do siostry

Wkrótce został zebrany cały świąteczny garnitur księcia aż do białych rękawiczek i czarnych butów. Następnie została kupiona urocza sukienka dla małej księżniczki. "Nie uwierzycie, jakie było jej zdziwienie, gdy do pokoju wszedł nie prosto Anthony, a książę z ulubionej bajki Disneya, i podarował swojej Królewnie Śnieżce przeuroczą sukienkę. Wyjaśniłam córeczce, że to nasz prezent na jej urodziny. Szybko przebraliśmy się i udaliśmy się na sesję zdjęciową do lokalnego parku" – chętnie dzieli się wspomnieniami ich mama.

Ta wzruszająca historia niesamowitej miłości

Dodała, że ta sesja zdjęciowa podarowała im morze niesamowitych emocji, niezapomnianych chwil i najmilszych wspomnień. Anthony podczas zmiany miejsc nosił siostrę na rękach, aby nie potknęła się o własny strój. Dziewczynka czuła się jak prawdziwa księżniczka i trudno sobie wyobrazić, jak szczęśliwi byli ci dwaj.

Ta wzruszająca historia miłości brata do siostry

Anthony stale krążył siostrę. Sama Belle później powiedziała, że to był najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostała. "Pod koniec sesji zdjęciowej na moich oczach były łzy szczęścia, łzy radości. Jestem tak dumna z mojego syna, cieszę się, że ma tak szlachetne serce. Jestem dumna z tego, że on nie pozwala depresji odebrać mu chwili radości i szczęścia" – mówi mama dzieci.

źródło:Boredpanda
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty