Talia – jak ją uzyskać?

talia jak uzyskać

Ładna i wąska talia osy – cel każdej dziewczyny, która jest gotowa na wszystko, zaczynając od noszenia ciasnych gorsetów i kończąc operacją. Najprostszy i najszybszy sposób na uzyskanie wąskiej talii – regularne uprawianie sportu. Istnieje wiele ćwiczeń, które można wykonywać jak w domu, tak i na siłowni.

Jak uzyskać wąską talię?

Aby otrzymać wymarzone wyniki musisz przede wszystkim obciążać skośne mięśnie brzucha. Najlepiej łączyć siłowe i cardio obciążenia. Bardzo dobrych wyników można osiągnąć wykonując regularne ćwiczenia po kolei. Wybierz trzy-cztery ćwiczenia, wykonując je regularne, jedno po drugim, przerwa między nimi powinna wynosić około 30 sekund.

Ćwiczenia na wymodelowanie wąskiej talii w warunkach domowych:

  1. ”Spinacz”. Połóż się na plecach, przy tym podnieś ręce i nogi do góry, aby znajdowały się pod katem prostym, jednocześnie unosząc głowę i barki. Twoje zadanie – rozkładać ręce i nogi na boki pod kątem 45 stopni.
  2. wąska talia szybko 1
  3. Plank, czyli deska z unoszeniem nóg. Owe ćwiczenie do wąskiej talii cieszy się ogromną popularnością. Oprzyj ciało na zgiętych rękach i wyprostowanych stopach. Sprawdź czy masz dłonie pod ramionami. Napnij brzuch. Unoś raz jedną, raz drugą nogę. Pilnuj tego, żeby przy tym ruchu nie skręcać bioder.
  4. wąska talia szybko 2
  5. Skręty z klaskaniem. Usiądź na podłodze, wyciągnij nogi, czubki palców stóp powinny być napięte. Przechyl się do tyłu w taki sposób, aby między twoim tułowiem a podłogą powstał kąt o 45 stopniach. Rozłóż ręce na boki. Zadanie – rób skręty na jedną stronę, łącząc ręce i klaskaj. Następnie powtórz to samo ćwiczenie na inną stronę.
  6. wąska talia szybko 3
  7. Skłony tułowia ze skrętem. Stoisz prosto, ręce założone za głową. Skłaniasz się do przodu, plecy powinny być wyprostowane. Zadanie – skłoń tułów na początku w jedną stronę, zatrzymaj się na kilku sekund, następnie skłoń tułów w inną stronę.
  8. wąska talia szybko 4
 
Powiązane artykuły:
Ćwiczenia na mięśnie brzucha z piłką fitball
Jeśli chcecie ćwiczyć w domu, wtedy nabądźcie piłkę fitball, którą można wykorzystać dla pompowania różnych części ciała. W tym artykule potraficie znaleźć przykład ćwiczeń na prasę, które wykonują się na piłce fitball.
Joga sposobem na płaski brzuch
Żeby pozbyć się od zbędnej wagi jest potrzebny wysiłek fizyczny. W tym artykule potraficie znaleźć informację, odnoszącą się do korzyści i reguł wykonania ćwiczeń z jogi, a także przykład efektywnych asan.
Jak szybko pozbyć się boczków?
Brzydkie boki zmuszają wiele dziewczyn zmienić swoje przyzwyczajenia w życiu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, odnoszącą się do tego, jak szybko posprzątać boki dzięki prawidłowemu odżywianiu i fizycznym ćwiczeniom.
Jak prawidłowo robić brzuszki, aby pozbyć się brzucha?
Nawet niewielki brzuch trudno nazwać ozdobą żeńskiego ciała, toż należy go pozbywać się. W tym artykule potraficie znaleźć główne reguły, a także opis efektywnych ćwiczeń, które pomogą napompować piękną prasę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty