Tata potrafi wszystko: zobaczcie, jakie fryzury tata robi swojej córce

Myślisz, że ojciec nie kocha dzieci tak jak matka? Nie masz racji. Spójrz na tego mężczyznę i zrozumiesz, jak bardzo kocha swoją córeczkę. Zrobi wszystko, aby była szczęśliwą.

Podobnie jak każdy rodzić nie chce, aby jego córeczka Izzy czuła się nieszczęśliwą, dlatego samotny tata Greg Wickherst z Kolorado chce zastąpić córeczce mamę, która każdego dnia robi wspaniałe fryzury swojej córeczce.

Tata potrafi wszystko

Pewnego dnia Izzy powiedziała tacie, że chciałaby mieć ładną fryzurę, więc on postanowił podszkolić się z zakresu układania fryzur. Nauczył się układać takie fryzury jak: kok, warkocz, czy kucyk.

warkocz
warkocz 2
warkocz 3
warkocz 4

Greg mówi, że to jest jeszcze jedna wspaniała możliwość, aby być bliżej córki. Jeśli kiedyś nie miał zielonego pojęcia o tym, jak zrobić kucyk, to dziś chętnie dzieli się swoją wiedzą na Facebooku.

księżniczką

Następnie tata zaczął eksperymentować z bardziej skomplikowanymi fryzurami. Zaczynał od prostego warkocza, a dziś głowę jego czteroletniej córki Izzy zdobią wymyślne warkocze, kucyki etc. Dla wielu matek jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Oprócz tego Greg doskonale wie, jakie powinien stwarzać fryzury, aby jego córeczka czuła się prawdziwą księżniczką.

księżniczką 2

Wichherst uważa, że warkocze, kucyki, urocze muszelki mogą z łatwością zrobić również mężczyźni.

dziewczynka
choinka
choinka 2

Warto wspomnieć o niesamowitych fryzurach w klimacie świątecznym, które bardzo się podobają Izzy i jej tacie. Wykonanie fryzury trwa około godziny. W tym czasie Izzy i tata słuchają kolęd, piją smaczną gorącą czekoladę.

kwiaty
kolory
włosy

Być może w przyszłości Greg Wickherst zostanie znanym dziecięcym fryzjerem na wizytę, do którego trzeba będzie się umawiać?

przyroda
źródło:Lifebuzz
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty