Tatuaże Britney Spears – co oznaczają rysunki na jej ciele?

tatuaże Britney Spears

Od uczennicy z zawiązaną koszulą do policjantki – Britney Spears nie raz zadziwiała cały świat swoimi niezwykłymi wizerunkami. W ciągu 10 lat jej kariery upodobania pop gwiazdorki kardynalnie się zmieniły. Wraz ze zmianą stylu piosenkarki mogliśmy obserwować również zmiany upodobań piosenkarki. Nieraz gwiazdorka znajdowała się na szczycie rankingów najbardziej bezgustownych gwiazdorów. Jedną z przyczyn, dlaczego piosenkarka znajdowała się w tym rankingu, były jej tatuaże.

Tatuaże Britney Spears

Pierwszy tatuaż Britney Spears – bajkowa wróżka, była zwykłą zachcianką młodej gwiazdorki. Jednak później piosenkarka niejednokrotnie wykorzystywała ją do okładki płyt.

Drugi tatuaż Britney Spears – motylek, latający nad wstążką z kwiatów. Owy rysunek symbolizuje swobodę i zdobi prawą nogę Spears. Kwiatek na pamiątkę o Europie – jeszcze jedna zachcianka Britney. Wraz z koleżanką piosenkarka zrobiła tatuaż u drugiego palca prawej nogi. Następny tatuaż Britney Spears zrobiła w postaci rumianka, w centrum którego w języku chińskim znajduje się napis "dziwna". Owy rysunek był zrobiony pod wpływem aktorki, z którą Spears zagrała razem w filmie "Crossroads".

Piąty tatuaż piosenkarki znajduje się na tylnej stronie szyi. Owy napis oznacza w języku hebrajskim "nowa era". Jednak fachowiec, który robił tatuaż popełnił błąd w pisowni. Dziś owy napis nic nie oznacza.

Tatuaż w postaci kości do gry piosenkarka zrobiła wraz ze swoim byłym mężem. Różnią się tylko pod względem koloru – u Kevina kości są w kolorze niebieskim. Byli małżonkowie zdobili nadgarstki prawej ręki.

Ostanie dwa tatuaże piosenkarka zrobiła w roku 2007. To czerwony krzyż u dołu brzucha i czerwone usta na nadgarstku prawej ręki.

Styl Britney Spears zmienia się tak samo szybko jak tatuaże na ciele. Często mówią, że jeśli zrobisz jeden tatuaż, to nie możesz już więcej się zatrzymać. Właśnie to samo można powiedzieć o amerykańskiej piosenkarce. Nie może się zatrzymać, nie zważając nawet na to, jak tatuaże wpływają na jej wygląd zewnętrzny.

tatuaże Britney 1 tatuaże Britney 2 tatuaże Britney 3
tatuaże Britney 4 tatuaże Britney 5 tatuaże Britney 6
tatuaże Britney 7 tatuaże Britney 8 tatuaże Britney 9
 
Powiązane artykuły:
Styl Avril Lavigne – makijaż i fryzury gwiazdorki
Styl i obraz młodej, kanadyjskiej śpiewaczki Avril Lavigne - to wezwanie społeczeństwa, ogólnie przyjętym normom i standardom. Swoim wyglądem zewnętrznym Avril chce zwrócić uwagę na własną indywidualność, przewagi i nawet uczucia.
Styl Katy Perry – stroje i fryzury piosenkarki
Amerykańska śpiewaczka Katy Perry nie wyobraża sobie swojego życia bez eksperymentów w odzieży i wyglądzie zewnętrznym. Zwolennicy śpiewaczki mogli obserwować swoją ulubienicę ubraną w niewyobrażalne stroje.
Styl Miley Cyrus – ewolucja stylu gwiazdorki
Styl Miley Cyrus może wywoływać podziw, zachwyt i śmiech. Lecz on nikogo nie zostawi obojętnym. Ta aktorka umie ubierać się tak, że otoczenie obraca się jej do śladu, a preparowania pragną zrobić jak najwięcej foto z nią.
Styl Catherine Deneuve
Catherine Deneuve – francuska aktorka, co dawno wywalczyła nie tylko serca milionów zwolenników na całym świecie, ale i tytuł ikony stylu światowej sławy. Ona jest zawsze piękna, kobieca i gustowna, a do swoich 68 lat wygląda lepiej, aniżeli wiele osób w wieku 50 lat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty