Tatuaże Seleny Gomez

tatuaże Seleny Gomez

Moda na tatuaże rozpowszechniła się wśród gwiazdorów o wiele szybciej aniżeli choroba infekcyjna w horrorach o zombi. Dziś trudno jest odnaleźć gwiazdora, który nie zdobiłby własnego ciała chociażby maleńkim tatuażem.

Nie jest wyjątkiem popularna piosenkarka Selena Gomez. W niniejszym artykule opowiemy o jej tatuażach.

Tatuaż Seleny Gomez na ręce

Po raz pierwszy plotki o tatuażu Seleny Gomez pojawiły się jeszcze w roku 2010. Wtedy podczas jednej z konferencji prasowych zauważono na nadgarstku gwiazdorki tatuaż w postaci krzyża. Selena wytłumaczyła owy tatuaż szczególnym stosunkiem do religii.

Jesienią roku następnego piosenkarka demonstruje całemu światowi rysunek zrobiony za pomocą henny na ramieniu – napis Sel, bo tak nazywają ją jej bliscy i kilka gwiazdek.

Zimą 2012 roku fani zauważyli na lewym nadgarstku gwiazdorki tatuaż w postaci znaku nieskończoności. Jednak piosenkarka w żaden sposób nie wytłumaczyła jego znaczenia. Tymczasowy tatuaż zdobił rękę piosenkarki nie na długo i już zimą Selena zrobiła tatuaż na stałe.

Pierwszym prawdziwym tatuażem na ciele Seleny Gomez został tatuaż w postaci nuty na prawym nadgarstku. Jego sens zrozumieć jest dosyć łatwo – nuta oznacza muzykę, która odgrywa kluczową rolę w życiu piosenkarki. W taki sposób postanowiła podziękować swojej Muzie.

Tatuaże Seleny Gomez na biodrze

Na początku jesieni roku 2013 Selena odpoczywała we Florydzie. Dziewczyna demonstrowała nie tylko wspaniałą figurę i ładny strój kąpielowy, ale również tatuaż na prawym biodrze w postaci napisu "God strengthens me". Nie udało się dowiedzieć kiedy dokładnie dziewczyna zrobiła owy tatuaż, ponieważ w życiu codziennym owa część ciała zazwyczaj jest schowana pod ubraniem.

Całkiem niedawno piosenkarka zrobiła nowy tatuaż, jej kark jest zdobiony dwoma cyframi "76". Na początku fani nie mogli zrozumieć znaczenie owych cyfr, ale później zrozumieli, że to część daty urodzenia matki piosenkarki (1976 rok). W taki sposób młoda gwiazdorka postanowiła podkreślić po raz kolejny swoją miłość do matki.

Wszystkie tatuaże piosenkarki, chociaż nie wyróżniają się dużymi rozmiarami, jednak każdy z nich coś oznacza dla ich właścicielki.

tatu Seleny Gomez 1 tatu Seleny Gomez 2 tatu Seleny Gomez 3
tatu Seleny Gomez 4 tatu Seleny Gomez 5 tatu Seleny Gomez 6
tatu Seleny Gomez 7 tatu Seleny Gomez 8 tatu Seleny Gomez 9
 
Powiązane artykuły:
Fryzury gwiazdorek – klasyczne i futurystyczne fryzury
Fryzury gwiazd – to w niektórym rodzaju latarnie morskie, na które orientują się nie tylko zwolennicy, ale i wiele stylistów czerpią idee dla przyszłego modnego sezonu. Zwyczajnie, wśród nich znajdują się nieprawdopodobnie piękne, jak i nieudane.
Kolorystyczny typ urody ”wiosna” – gwiazdy
Wszystkie kobiety, które odniosły sukces, zawsze dosłuchują się porad stylistów, ponieważ don ich jest zawsze przykuta uwaga armii zwolenników. Właśnie dlatego dla nich zwłaszcza, ważne jest ubierać się odpowiednio do swojego typu urody.
Tatuaże Miley Cyrus
Liczna ilość tatuaży, co ozdabia ciało Miley Cyrus, wywołuje podniosły interes u zwolenników. Miley Cyrus z zadowoleniem komentuje swoje stroiki, pewne z których ona zrobiła dla piękności, a drugie - obdarzone głębokim sensem.
Tatuaże Victorii Beckham
Każde tatuowanie na ciele ikony stylu Viktorii Beckham ma głęboki sens. Dziewczyna lubi ozdabiać się tatuażem, lecz podchodzi do tego z dużą odpowiedzialnością, toż żadnych lekkomyślnych obrazków na ciele Viktorii nie ma.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty