Tatuażystka pomaga pacjentom onkologii, oferując bezpłatne tatuaże wykonane henną

Tatuażystka Sarah Walters w ciągu wielu lat robi tatuaże wykonane henną na rękach, nogach i nawet na brzuchach kobiet w ciąży. Robi tymczasowe tatuaże mehendi.

Po tym, gdy sama straciła ojczyma, który przegrał walkę z rakiem, Sarah postanowiła na swój sposób pomagać ludziom, którzy odważnie i z nadzieją walczą z tę ciężką i podstępną chorobą.

Tatuażystka pomaga pacjentom onkologii
"Po śmierci mego ojczyma, który miał raka krwi, odczuwałam jedynie bezradność – mówi Sarah. - Właśnie to pomogło mi zrozumieć, że chcę pomagać ludziom, którzy tego potrzebują".
Tatuażystka pomaga

Wiadomo, że skutkiem ubocznym chemioterapii jest wypadanie włosów. Właśnie dlatego dla Sary było tak istotne podarować ludziom możliwość znowu poczuć się atrakcyjnymi, ładnymi, unikatowymi.

malunek

Wszystko zaczęło się od chorego przyjaciela mamy, który w 2011 roku koroną z tatuażu chciał nieco przykryć wstydliwe efekty chemioterapii.

chora

Od tej pory Sarah stworzyła kilka designów idealnie nadających się do tego, aby zastąpiły kobietom, które chorują na raka fryzury.

kwiaty
"Wiecie, co powiedziała mi moja mama? – wspomina Sarah – Ona poprosiła zrobić nie tatuaż, lecz koronę na głowie jej przyjaciela, który walczy z rakiem. Z zadowoleniem zgodziłam się pomóc. I po tym wypadku uświadomiłam sobie, że chcę, aby takie korony były dostępne wszystkim pacjentom onkologicznym, którzy będą chcieli je założyć!"
tatuaże wykonane henną
tatuaże wykonane henną 2

Każde dzieło Sary Walters jest unikatowe i niepowtarzalne.

Tatuażystka

A dla jej klientek taka ozdoba jest inspiracją i częścią duchowej rehabilitacji w tym trudnym dla nich okresie.

pomóc
źródło:Aplus
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty