Te czworonogi odpoczywają w Starbucks lepiej od ciebie!

Ten post wywoła u ciebie uśmiech przez łzy, ale i przekona, że w tym świecie nie wszystko jest stracone...

Życie psów w schronisku, nawet w najlepszym i komfortowym, zawsze jest smutne i przygnębiające. Monotonne 24 godziny 7 dni w tygodniu sprowadzają się do tego, żeby dostać swoją porcję karmy i dach nad głową. Ale... wolontariuszka Molly Clark ze schroniska Kitsap Humane Society w Vashigtonie znalazła wyjście – ona umówiła się z kawiarnią Starbucks o smacznych wtorkach dla swoich czworonogich zwierzaków!

Czworonogi z niecierpliwością oczekują na wesołą podróż do Starbucks.

Starbucks
Starbucks 2

Nie uwierzysz, ale ten dzień był najszczęśliwszy nie tylko dla psów, ale i dla wolontariuszki. W każdy wtorek Molly usadowia włochatych przyjaciół w samochodzie i wiezie do Starbucksa, gdzie czeka na nich porcja Puppuccino – kubek słodkiej bitej śmietany!

pies

Tylko zajrzyj w te szczęśliwe oczy! Okazuje się, że psy bardzo lubią ten przysmak, ale poza tym, dla mieszkańców schroniska "pyszne wtorki" – to długo oczekiwany powód, by choć na chwilę zmienić zasady życia, dobrze się bawić i jeździć samochodem!

Wygląda na to, że jęzorek nie zostawi w kubku nawet kropelki.

kropelki

A pyszczyk jeszcze długo będzie pachnieć aromatycznym napojem.

pyszczyk

Taki szlachetny uczynek Molly Clark nie pozostał bez rozgłosu i uwagi. Już teraz lokalne kawiarnie Starbucks ogłosiły taki "dzień psa" na swoim terytorium, a nawet umieściły promocyjne znaki.

Eksperyment Molly okazał się nie tylko dobrym, ale i korzystnym dla wspólnej sprawy.

dla wspólnej sprawy

A urocze zdjęcia psów, które zlizują piankę Puppuccino, pomagają zwierzętom szukać gospodarzy nawet w sieciach społecznościowych!

urocze zdjęcia

No, a wszyscy odwiedzający w tym momencie mogą nie tylko obserwować, jak szczęśliwe psy cieszą się Puppuccino, a wybrać zwierzaka dla siebie. Pogódż się, a przecież taki sposób, aby znaleźć porzuconemu zwierzakowi gospodarza jest znacznie lepszy niż wędrówki do schroniska!

No jak nie weźmiesz sobie tego słodkiego psiaka!?

odwiedzający

On przecież tak liczy na twój like!

odwiedzający 2
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty