Te fryzury to ściema: 15 gwiazd, które noszą peruki

Nie zważając na to, że gwiazdy mają do swojej dyspozycji najlepsze kosmetyczki i mega jakościowe kosmetyki, jak każdy zwykły człowiek mają trądzik, rozstępy, cellulit, zmarszczki, etc.

Ukrywają je pod grubą warstwą makijażu i charakteryzacji. Jednak wiadomość, którą mamy dla ciebie, na pewno wprawi cię w osłupienie i zszokuje. Niektóre z nich noszą peruki lub doczepiane włosy, więc ich fryzury to kompletna ściema.

W niniejszym artykule 15 gwiazd, które noszą peruki lub doczepiane włosy.

1. Naomi Campbell

Naomi Campbell

Od wielu lat mówi się o tym, że Czarna Pantera ma spore problemy z włosami. Jest częściowo łysa. Top modelka ciągle zalicza potężne wpadki. Jej sztuczne włosy ciągle się przesuwają, a obiektywy aparatów natychmiast wychwytają nieestetyczne zakola i prześwity. Naomi chce udowodnić, że to tylko tymczasowe problemy i ona sobie z nimi poradziła, ale znowu i znowu zalicza wpadki.

2. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Reese nigdy nie ukrywała tego, że natura obdarzyła ją cienkimi i rzadkimi włosami. Na jakieś ważne imprezy i przyjęcia zawsze upina włosy, więc nikt o niczym się nie domyśla, jednak jak tylko rozpuści swoje blond włosy, to natychmiast...

3. Ciara

Ciara

Trudno w to uwierzyć, ale królowa R&B również ma problemy z włosami. Czyż na występy i przyjęcia musi zakładać perukę?

4. Gwen Stefani

Gwen Stefani

Jeśli kobieta w ciągu wielu lat rozjaśnia włosy, to na pewno w końcu będzie miała problemy z włosami. Gwen Stefani jest jaskrawym dowodem na to – na co dzień piosenkarka upina kucyk, natomiast na ważne imprezy zakłada właśnie tę perukę (i czasami zalicza wpadki).

5. Beyoncé

Beyoncé

Ostatnio Beyoncé nazywają nie tylko królową sceny, ale również królową peruk. Okazuje się, że długie, błyszczące loki, warkocze, afro loki – to peruki Lace Wigs z włosów ludzkich na cienkiej siateczce, które się przykleja do głowy.

Beyoncé 2

Beyoncé nosi peruki na co dzień, a nie tylko na scenie.

6. Iggy Azalea

Iggy Azalea

To jest nie do wiary! Młoda raperka skończyła dopiero 27 lat, a częste układanie włosów i farbowanie sprawiły, że ma już problem z włosami. Dziś raperka podczas występów zakłada bejsbolówkę lub peruki, jednak czasami zalicza wpadki.

7. Tyra Banks

Tyra Banks

W odróżnieniu od Beyoncé i Naomi Campbell Tara Banks otwarcie opowiedziała o tym, że wypadają jej włosy. Przyznała się do tego, że jej fryzury – to peruki Lace Wigs.

8. Lady Gaga

Lady Gaga

Każdy z nas doskonale wie, że ta piosenkarka może 7 razy w tygodniu zmieniać kolor włosów i fryzury, więc doskonale rozumiemy, że naturalne włosy tego by nie wytrzymały.

Lady Gaga 2

Ostatnio Lady Gaga ciągle zalicza wpadki z przyklejonymi włosami.

9. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Niezdrowy tryb życia aktorki negatywnie wpłynął nie tylko na jej wygląd zewnętrzny, ale również na włosy. Dziś one są w okropnym stanie, dlatego Lindsay Lohan musi nosić peruki. Co prawda w nich wygląda jeszcze gorzej.

10. John Travolta

John Travolta

To jest logiczne, że mężczyzna po 60 łysieje, jednak John Travolta nie chce tego zaakceptować , więc nosi peruki.

John Travolta 2

Chociaż warto w tym miejscu podkreślić, że czas od czasu pokazuje się w różnych wizerunkach – z gęstą czupryną lub całkiem łysy.

11. Nicki Minaj

Nicki Minaj

Ona również ma przyklejone włosy. Trudno jednego dnia być "kleopatrą", a w następnym dniu już mieć na głowie długie różnokolorowe włosy.

12. Christina Aguilera

Christina Aguilera

Po Gwen Stefani o swoich problemach z włosami opowiedziała Christina Aguilera, która również bardzo często rozjaśniała włosy. Dziś piosenkarka na co dzień upina kucyk, a na różne przyjęcia i występy zakłada perukę Lace Wigs!

13. Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears nie zwraca żadnej uwagi na wpadki z przyklejonymi włosami. Ona może upiąć kucyk, demonstrując wszystkim dookoła, że ma przyklejone włosy, długo nie myć głowy, aby sztuczne włosy stały się jeszcze bardziej zauważalne albo pogubić je podczas występu.

14. Rihanna

Rihanna

Byliśmy zachwyceni, gdy urocza piosenkarka zmieniała każdego tygodnia wizerunki, nagrywając nowy teledysk i grając w reklamie. Jednak się okazało, że to wszystko kompletna ściema – piosenkarka po prostu zakładała różne peruki, raz czerwoną, raz żółtą, raz długie włosy, następnym już peruka z krótkimi włosami. Obiektyw aparatów jednak to wszystko wychwycił!

15. Mickey Rourke

Mickey Rourke

Musimy to przyznać, ale seks symbol lat 80 zmienił się nie do poznania. I chodzi nie tylko o operacje plastyczne. Oprócz tego, że ma oszpeconą twarz, zaczęły mu wypadać włosy. Niestety na razie nie udaje mu się tego ukrywać.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty