Ten dzieciak parodiuje zdjęcia swego wujka

Dlaczego uwielbiamy Instagram? Dlatego, że w dzień i w nocy możemy podziwiać zdjęcia ładnych pejzaży, apetycznego jedzenia i umięśnionych modeli!
Ten dzieciak parodiuje zdjęcia swego wujka

Oprócz tego na Instagram możemy zobaczyć zdjęcia zabawnych dzieciaków. Jest jeden profil, który zasługuje na szczególną uwagę. W jednej rodzinie nowojorskiej przystojniak Aristotle Polites pracuje jako model. Ma siostrę Katinę Behm, a ona z kolei synka – Augiego.

dzieciak parodiuje zdjęcia swego wujka
"Pomysł kolaży zrodził się w dniu, w którym nie mogłam nakłonić swojego synka, by ten założył koszulę zapinaną pod szyję – opowiada Katina. Jego widok z rozpiętą pod szyją koszulą i obnażoną klatką piersiową wywołał u mnie salwę śmiechu, ponieważ młody wyglądał jak z okładki romansu. Zrobiłam mu zdjęcie i przypomniałam sobie, że mój brat Aris ma podobne fotki na profilu instagramowym. Fotografie zostały zestawione ze sobą, jedna obok drugiej. Wysłałam taką fotoszopkę po rodzinie z pytaniem, który "model" wygląda lepiej ".
dzieciak parodiuje
dzieciak

Od tej pory Augie i Aristotle mają własny profil na Instagram, na którym Katine publikuje fotografie 2-letniego synka parodiującego pozy wujka. Ten dzieciak jest bardzo uroczy, a na jego wujka można patrzeć bez przerwy.

parodiuje
Ten dzieciak parodiuje zdjęcia wujka
Ten dzieciak parodiuje zdjęcia
okulary
gitara
herbata
modny
sen
dzieciak parodiuje zdjęcia wujka
źródło:Lifebuzz
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty