Ten efektowny nierealny makijaż sprawi niesamowite wrażenie na każdym!

Wizażyści, którzy uwielbiają swój zawód, zawsze tworzą coś niezwykłego. Poznają nowe technologie naniesienia makijażu, stwarzają coś fantastycznego.

Dzieła wizażystki z Tokio Zhao Yanga mogą jednocześnie zainspirować i sprawić niezwykłe wrażenie.

Dzieła wizażystki z Tokio Zhao Yanga

Dziewczyna stwarza bardzo ładny makijaż, przemieniając ludzi w wilkołaki. Potrafi stwarzać na tyle fantastyczne optyczne iluzje, że czasami się wydaje, że używa Photoshop. Spójrzcie na make-up wilkołaka! To coś niesamowitego!

Gdy patrzysz na dzieła Zhao, wydaje się, że jesteś w jakimś równoległym wszechświecie. Jak jej się udaje stwarzać na tyle realistyczną iluzję? Przyznaj się, na początku ci się wydawało, że to prawdziwe oko?

oko

Dziewczyna ukończyła w 2016 roku szkołę artystyczną Mushashino Art University. Od tej pory dąży do tego, aby stwarzać coś niesamowitego, unikalnego, nowego. Jej to się udaje. Dostajesz ciarek, gdy patrzysz na te zdjęcia.

kwiat

Dziewczyna mówi, że bardzo się cieszy wtedy, gdy może stworzyć coś nowego, coś, co może doprowadzić człowieka do szału. "Niezwykłość i cud zawsze towarzyszą realności" – z uśmiechem mówi wizażystka.

gwiazdy

Jeśli kontynuować temat niezwykłego makijażu, to warto wspomnieć o dziełach wizażystki z Vancouver Mimi Choi. Talent plus kosmetyki – to tajemnica sukcesu tej dziewczyny. Tylko spójrzcie, w co może przemienić ta delikatna dziewczyna twarz każdego człowieka.

wizażystka Zhao Yanga

Na stworzenie takiej optycznej iluzji wydaje około pięciu godzin. Za pomocą cieni i kredki do oczu dziewczyna stwarza taki make-up, że wydaje ci się, że na twarzy masz maskę. Coś fantastycznego!

nos

Mimi Choi przez trzy lata pracowała wychowawczynią w przedszkolu, ale zrozumiała, że nie może realizować swój talent i kreatywność. Odeszła z pracy i poszła na kurs makijażu. Z czasem jej dzieła zdobyły ogromną popularność, dzięki swojej niezwykłości i unikalności. Z każdym dniem ma coraz więcej fanów na Instagram!

źmija

Dziewczyna miała duże pole do popisu, gdy trzeba było stwarzać makijaż na Halloween. Udało jej się w końcu stworzyć 3D makijaż, demonstrując w taki sposób całemu światu swój talent. Po spojrzeniu na to zdjęcie masz wrażenie, że to kadr z horroru!

krew

Jeszcze kilka fantastycznych makijaży!

wizażystka Zhao Yanga

Jeszcze jedna wizażystka, która stwarza magiczny makijaż, Vanessa Davis. 34-letnia brytyjska artystka przemienia twarz w coś surrealistycznego. Nie boi się malować czaszek i przekonuje ludzi, że nie symbolizują nic złego.

Zhao Yanga

Patrzysz na dzieła tej wizażystki i masz wrażenie, że zainspirowała ją skull candy. Każdy makijaż zawiera ten element, ale każdy wizerunek jest indywidualny. Przekonajcie się w tym.

kolory

Dain Yoon z USA stwarza niezwykły iluzoryczny makijaż, który nikt nie może powtórzyć. Na pewno nie chcesz spotkać na dworze dziewczyny z taką twarzą.

makijaż

Skąd czerpie inspirację ta wizażystka? Być może Daina wykorzystuje magię do tworzenia takiego przerażającego piękna?

makijaż 2

Yoon potrafi połączyć zdjęcia i akwarele, stwarzając surrealistyczne obrazy, na których są pejzaże, ręce, oczy.

makijaż 3

Dzieła artystki wyglądają na tyle realistycznie, że trudno uwierzyć w to, że stworzono je za pomocą Photoshop. Dain Yoon mówi, że optyczne iluzje są realne.

makijaż 4
Dzieła Zhao Yanga

Jeszcze kilka makijaży, ale tym razem od artystki z Serbii Mirjany Kiki Milosevic.

Dzieła Zhao Yanga 3

Dziewczyna pracuje i wizażystką, i tworzy body art. Mirjan potrafi idealnie połączyć kolory i odcienie, więc jest uważana za jedną z najlepszych body art artystek.

Dzieła Zhao Yanga 4

Jeśli chcesz zobaczyć nie tylko fantastyczne dzieła, ale również proces tworzenia, obejrzyj to video z body art "Drewniana lalka".

Dzieła Zhao Yanga 5

To jest jedno z najlepszych dzieł dziewczyny. Zwyciężyła w konkursie NYX Face Awards w kategorii optycznej iluzji.

źródło:Llifebuzz
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty