Test, który pomoże wyłowić potencjalne problemy psychologiczne

To jest test psychologiczny, który obecnie musi przejść każdy kandydat do fińskiej armii. Psychiatrzy uważają, że ten test pokazuje najbardziej wiarygodne wyniki. Test pomaga wyłowić potencjalne problemy psychologiczne. Wykonanie testu nie zabiera więcej niż kilka minut.
test

Koncepcja testu jest bardzo prosta. Osoba uważnie patrzy na kartkę przez 30 sekund i mówi, jaką liczbę widzi wewnątrz kolorowego koła.

cyfry

Po upływie 30 sekund można spojrzeć na inną kartkę, na której wewnątrz koła widnieją liczby. Następnie można zabierać się do analizy i interpretacji wyników testu. Jeśli widzi wszystkie liczby, to na pewno jesteś zdrowy.

1. Nie zobaczyłeś liczby 12

12

Jeśli osoba, która przechodzi test, nie zobaczyła wewnątrz koła nr 1 liczby 12, to oznacza, że ma podwyższony poziom agresji i konfliktowości. Psycholodzy podkreślają, że takie osoby są bardzo wybuchowe, nie potrafią kontrolować własnych emocji, chociaż mogą tego się nauczyć. Zaleca się zwracać więcej uwagi na hobby, które da możliwość wyładować napięcie i agresję. Może to być boks, skoki ze spadochronem, karting.

2. Nie widzisz liczby 2

2

Osoba, która nie widzi liczby 2 wewnątrz koła nr 2, jest hiperaktywna. Dla niej ruch to życie, chociaż psycholodzy przekonują, że czasami trzeba zwolnić tempo. Nie potrafią usiedzieć na miejscu, więc muszą się nauczyć skupienia i wyciszenia. Również osoby, które nie zobaczyły liczby 2, mają niski iloraz inteligencji.

3. Nie zobaczyłeś liczby 42

42

Osoby, które nie zobaczyły wewnątrz koła nr 3 liczby 42, nie mają silnej woli. Często ulegają różnym nałogom. Psycholodzy przekonują, że zazwyczaj są alkoholikami, narkomanami i hazardzistami. Niestety osobom, które nie zobaczyły liczby 42, bardzo trudno jest zerwać z nałogami i powrócić do normalnego życia.

4. Nie zobaczyłeś liczby 71

71

Osoba, która ma problemy z kołem nr 4, wewnątrz którego znajduje się liczba 71, jest sadystą, który dręczy i katuje nie tylko zwierzęta, ale również ludzi. Takie osoby koniecznie potrzebują pomocy psychoterapeuty, który pomoże im poradzić sobie z tym problemem.

5. Nie zobaczyłeś liczby 6

6

Osoba, która ma problemy z kołem nr 5, wewnątrz którego znajduje się liczba 6, ma słabo kontrolowany pociąg do przedstawicieli tej samej płci (uśpiony homoseksualizm). Również takie osoby mogą być biseksualistami.

6. Nie zobaczyłeś liczby 5

5

Osoby, które nie widzą liczby 5 wewnątrz koła nr 6, prawdopodobnie cierpią na zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Często występują u nich huśtawki nastrojów, borykają się z depresjami. W takim przypadku zaleca się pełne badanie psychiatryczne.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty