Test psychologiczny z maskami. Poznaj prawdę o sobie

Dziś istnieje wiele różnych testów psychologicznych, które pomagają poznać całą prawdę o człowieku. Wykonanie takich testów często nie sprawia większych trudności: wystarczy spojrzeć na obrazek i wybrać jedną z opcji. Mały test z maskami działa na tej samej zasadzie.
maska

Wybierz jedną z 8 masek i zobacz, co twój wybór mówi o Tobie.

Maska nr 1

Jesteś osobą bardzo utalentowaną. Piszesz wiersze, rysujesz, składasz origami. Potrafisz panować nad swoimi emocjami. Rzadko, kiedy się wkurzasz. Jesteś osobą opanowaną i spokojną. Nie zważając na to, nie boisz się okazywać słabości, bo zdajesz sobie sprawę, że nie ma ludzi idealnych.

Maska nr 2

Jeśli wybrałeś maskę numer 2, to znaczy, że masz wspaniałe poczucie humoru. Twoje główne motto życiowe – śmiech to zdrowie. Nie bierzesz życia na poważnie. Czerpiesz z życia pełnymi garściami i cieszysz się z najmniejszych drobiazgów. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że życie jest zbyt krótkie, by marnować go na łzy, depresję i użalanie się nad sobą. Nie obchodzi cię zdanie innych. Zawsze robisz tylko to, na co masz ochotę.

Maska nr 3

Maska wojownika. Jesteś osobą waleczną i odważną. Nie lubisz przegrywać i zawsze osiągasz wyznaczony cel. Nigdy nie rezygnujesz i zawsze walczysz do samego końca. Pokonujesz wszystkie trudności, które spotykasz na swojej drodze i nieważne, ile będziesz potrzebować na to czasu. Otaczający postrzegają cię jako osobę okrutną o żelaznej woli. Ale tak naprawdę jesteś osobą nadzwyczaj wrażliwą.

Maska nr 4

Jesteś osobą wybuchową, która nie potrafi się kontrolować. Kłótnie i konflikty towarzyszą ci na co dzień. Wydaje ci się, że wszyscy dookoła coś knują przeciwko tobie i za wszelką cenę chcą cię obrazić i upokorzyć. Aby w jakiś sposób naprawić sytuację, warto wykazać się większą cierpliwością i wyrozumiałością w stosunku do otaczających. Postawić się na ich miejscu i poczuć to, co oni czują w chwili, kiedy wszczynasz awanturę o byle drobiazg.

Maska nr 5

Jesteś prawdziwym liderem. Potrafisz porwać za sobą tłumy ludzi, przekonać do swoich racji, zarazić wizją i wiarą w wyznaczone cele. Jeśli jesteś przełożonym, to twoi pracownicy cię uwielbiają. Jesteś osobą nadzwyczaj charyzmatyczną, racjonalną, która potrafi na każdą sytuację spojrzeć z innej perspektywy i szuka alternatywnych rozwiązań. Cieszysz się niekwestionowanym autorytetem u ludzi. Jesteś oddanym przyjacielem, który nigdy nie zawiedzie.

Maska nr 6

Jesteś osobą empatyczną. Doskonale wyczuwasz nastrój otaczających i dostosowujesz się do nich. Nie zważając na swoje zdolności, nigdy nie będziesz manipulować innymi dla własnych korzyści. Nie dzielisz ludzi na bogatych i biednych, ludzi sukcesu i nieudaczników. Każdy z nich ma dla ciebie jednakową wartość. Możesz się pochwalić niesamowitą intuicją i umiejętnością prognozowania, co daje ci możliwość przewidzieć rozwój praktycznie każdej sytuacji.

Maska nr 7

Jesteś osobą sentymentalną, otwartą, która zawsze chętnie przyjdzie z pomocą. Nigdy nikomu nie odmawiasz wsparcia. Właśnie dlatego często otaczają cię osoby, które cię wykorzystują, podszywając się pod prawdziwych przyjaciół. Jesteś osobą, którą bardzo łatwo oszukać. Psycholodzy radzą kierować się rozumem, a nie sercem podczas podejmowania ważnych decyzji. Zanim komuś pomożesz, mocno się zastanów, czy dana osoba zasługuje na twoje wsparcie. Przez swoją łatwowierność, często dajesz się wciągnąć w poważne tarapaty.

Maska nr 8

Jesteś osobą zamkniętą, tajemniczą i nietowarzyską. Nie lubisz być w centrum uwagi, unikasz większych skupisk ludzi. Dobrze się czujesz wyłącznie w otoczeniu swoich bliskich i nielicznych przyjaciół. Czasami wychodzisz poza strefę swego komfortu, ale zdarza się to naprawdę w wyjątkowych sytuacjach, wtedy otaczający widzą przed sobą charyzmatyczną i sympatyczną osobę, a nie odludka.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty