TOP 10 najpiękniejszych wnuków dziadków-legend wieku XX

Dzieci gwiazd dosyć często idą w ślady swoich rodziców. A jak wygląda sytuacja z wnukami?

W niniejszym zestawieniu – wnuki Elvisa Presleya, Audrey Hepburn, Alain Delona i innych legend XX wieku.

Emma Kathleen Ferrer (wnuczka Audrey Hepburn), 23 lata

Audrey Hepburn

Emma Ferrer urodziła się w 1994 roku. Fizycznie jest podobna do babci, ale, zdaniem ojca dziewczyny, Seana Ferrera ma z nią więcej wspólnego, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać. Mówi, że jego matka była przed obiektywem taka sama jak ona: skromna, pokorna, śmieszna, emocjonalna, mocna i zarazem delikatna. Również obie kobiety tańczyły balet i posiadają wspaniały talent komediowy. Jednak Emma na razie nie ma zamiaru zostawać aktorką. Studiuje sztukę we Florencji, a również zadebiutowała jako modelka.

emma ferrer

Tuki Brando (wnuk Marlona Brando), 27 lat

tuki brando

Tuki urodził się w dosyć tragicznych okolicznościach. Jego matka, Cheyenne Brando, była narkomanką i chorą psychicznie kobietą. Będąc w ciąży, zażywała narkotyki, a po urodzeniu syna znalazła się w szpitalu psychiatrycznym. Gdy Tuki miał pięć lat, ona popełniła samobójstwo. Swego ojca chłopczyk w ogóle nigdy nie widział – został zastrzelony miesiąc przed urodzeniem dziecka. Zabił go starszy syn Brando – Christian.

tuki brando 2

Wychowywała Tuki jego babcia, Tarita. W wieku 17 lat zadebiutował jako model, zostając twarzą Versace Fall. Dziś chłopak studiuje medycynę we Francji. Jeśli chodzi o karierę aktorską, to wcale go nie interesuje.

"Nawet jeślibym chciał zostać aktorem, byłoby to dosyć trudne. Ludzie by ciągle mówili, że nie jestem na tyle dobry, jak mój sławny dziadek. Dlatego wolę robić co innego".

Riley Keoug (wnuczka Elvisa Presleya), 28 lat

rayli kio

Riley Keough jest córką Marie Presley i Danny'ego Keoughema, oraz wnuczką Elvisa Presleya i Priscilli Presley. Jest też aktorką, zagrała w serialu "The Girlfriend Experience", w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu".

rayli kio 2

Alyson Le Borges (wnuczka Alaina Delona), 31 lat

alison de borzh

Alyson Le Borges jest córką syna Alaina Delona Anthony i tancerki Marie-Hélène Le Borges. Rodzice dziewczyny rozstali się jeszcze przed urodzeniem dziecka, więc Alyson wychowywała matka. Swego słynnego dziadka zobaczyła dopiero w wieku 11 lat.

alison le borzh

"Gdy po raz pierwszy się spotkaliśmy, to byliśmy zaskoczeni tym, jak jesteśmy do siebie podobni. Gdy patrzę w lustro, myślę o nim". Alyson po dziadku odziedziczyła jaskrawą urodę, dzięki której zrobiła karierę w modelingu.

Camilla Gottlieb (wnuczka Grace Kelly), 19 lat

kamilla

Księżna Monako ma 6 wnuczek, jednak najbardziej do swojej słynnej babcie jest podobna 19-letnia Camilla Gottlieb. Matką 19-latki jest księżniczka Stephanie, najmłodsza córka księżnej Monako Grace oraz księcia Rainiera II. Dziś Camilla studiuje na jednym z uniwersytetów Monako, dużo podróżuje i fotografuje.

Tony Castro (wnuk Fidela Castro), 20 lat

toni kastro

Na razie Tony Castro jest znany tylko na Kubie, na której pracuje jako model. Patrząc na niego, można z pewnością powiedzieć, że niebawem zdobędzie światowy rozgłos.

toni kastro 2

Nico Marley (22 lata) i Skip Marley (21 lat) (wnuki Boba Marleya)

skim marli
skim marli 2

Bob Marley miał 11 dzieci od różnych kobiet, więc nie możemy podać dokładnej liczby jego wnuków. Jednak wiele z nich osiągnęło sukces. Na przykład Skip, syn jednej z córek Boba Marleya, poszedł w ślady dziadka i jest muzykiem. Nawet zapisał wspólną piosenkę z Katy Perry. Drugi wnuk Boba, Nico gra w amerykański futbol.

skip marli 2

Naomi deLuce Wilding (wnuczka Elisabeth Taylor), 41 lat

naomi uaylding

Jedna z wnuczek Elisabeth Taylor nazywa się Naomi deLuce Wilding. Jest właścicielką galerii sztuki. W wieku nastolatkowym kobieta dosyć często odwiedzała swoją słynną babcię w jej posiadłości w Los Angeles. Aktorka pokazywała jej swoją biżuterię i stylizacje.

"Inne babcie by nawet nie pozwoliły mi wyjść z domu w tych kreacjach, które dawała mi Elisabeth – w niektórych z nich na przykład był widoczny biustonosz. A moja babcia mówiła: "Po prostu zdejm go".

Tatiana Celia Kennedy Schlossberg (wnuczka Jacqueline Kennedy i Johna Kennedy), 27 lat

tatyana shlossberg

Tatiana Schlossberg – młodsza wnuczka Jacqueline i Johna Kennedy. Zawdzięcza swoje niezwykłe imię ojcu Żydowi, który emigrował z Ukrainy. Podobnie jak jej słynna babcia, dziewczyna postanowiła poświęcić się dziennikarstwu. Ostatnio pracowała w The New York Times. We wrześniu 2017 roku Tatiana wyszła za mąż za studenta medycyny George’a Marana.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty