TOP 10 szokujących ciekawostek z rezydencji Hugh Hefnera

27 września w swojej posiadłości w wieku 91 lat zmarł twórca "Playboya" - Hugh Hefner. Jego życie jest owiane legendami i mitami. Jednak najwięcej kontrowersji budzi rezydencja Playboy’a.
z rezydencji Hugh Hefnera

Więc co się działo w rezydencji Playboya, którą Amerykanie nazywają "miejscem rozpusty"?

Hugh Hefner osobiście wybierał dziewczyny, które zamieszkają w jego rezydencji

hefner playboy

Zazwyczaj były to skromne dziewczyny do 28 lat, które pochodziły z biednych rodzin. Hefner poznawał je na różnych imprezach, konkursach piękności i zapraszał do swojej rezydencji. Na początku nie miały zielonego pojęcia, co na nich czeka. Przynajmniej tak opowiadają.

Dziewczyny w rezydencji żyły wedle ściśle wyznaczonego planu

TOP 10 szokujących ciekawostek z rezydencji Hugh Hefnera

W poniedziałek Hefner zapraszał swoich przyjaciół na kolację i karty, to był męski wieczór. We wtorek przychodziła była żona Hefnera i jego dzieci. W środę wszyscy wybierali się do nocnego klubu, co kończyło się orgią. Czwartek był dniem wolnym. W piątek działo się to samo co w środę, czyli imprezowanie. W sobotę była kolacja i pokaz filmu, a w niedzielę odbywała się impreza przy basenie, wyświetlany był również film.

Dziewczyny w rezydencji żyły wedle ściśle wyznaczonych zasad

TOP szokujących ciekawostek z rezydencji Hugh Hefnera

Wszystkie mieszkające w rezydencji dziewczyny musiały być w domu o 21.00. Żadna z nich nie mogła opuścić rezydencji po tej godzinie. Dziewczyny nie mogły zapraszać gości, mieć chłopaków. Za złamanie zasad dziewczyna mogła być wygnana z "raju".

Każda dziewczyna mieszkająca w rezydencji dostawała 1000 dolarów tygodniowo na ubrania

TOP ciekawostek z rezydencji Hugh Hefnera

Dziewczyny mówią, że Hefner niechętnie rozstawał się z pieniędzmi. Czasami musiały mu przypominać w piątek, że ma dać im pieniądze. Wtedy on niechętnie szedł do sejfu i rozdawał pieniądze. Jeśli dziewczyna złamała jakąś zasadę, mógł spokojnie nie dać jej pieniędzy.

Dziewczyny zawsze musiały wyglądać perfekcyjnie

10 ciekawostek z rezydencji Hugh Hefnera

Odwiedzały salony piękności, poddawały się operacjom plastycznym. Zazwyczaj chodziło o korekcję nosa, powiększenie biustu, odsysanie tłuszczu. Jeśli dziewczyna wychodziła z domu bez makijażu, a później jej zdjęcia trafiały do magazynów, mogła być za to ukarana.

Playboy nie dbał specjalnie o swoją higienę

rezydencja Hugh Hefnera

Podobno pokój Hefnera był strasznie zabałaganiony, a sam Playboy nie dbał specjalnie o swoją higienę. Kiedy jego dziewczyna numer jeden, Madison, wprowadziła się do posiadłości z dwoma psami, sytuacja się pogorszyła. Psy nie mogły wychodzić na zewnątrz w nocy i załatwiały się gdzie popadło.

Hefner wymagał, aby wszystkie dziewczyny miały takie same różowe piżamy

Hugh Hefner

Hefner wymagał, aby wszystkie dziewczyny miały takie same różowe piżamy. Kiedy wchodził do pokoju, miały je szybko z siebie zrzucić.

Hefner uwielbiał orgie

Hugh Hefner playboy

Główny Playboy planety uwielbiał randki od razu z kilkoma dziewczynami. Hefner opowiadał:

"Każda dziewczyna ma własną sypialnię. Wracają do swoich pokoi po tym, jak wszystko się skończy w mojej sypialni".

Niektóre dziewczyny były tym zszokowane, jednak żadna z nich dobrowolnie nie wyniosła się z rezydencji.

Hefner zażywał viagrę

rezydencja Hefnera

Hefner nadużywał leków na potencję, dlatego w ciągu ostatnich lat miał problemy zdrowotne. Jednak nie miał zamiaru zrezygnować z cudownych pigułek.

Podczas imprez w rezydencji Playboya dziewczynom podawano Metakwalon

Hefner

Ten popularny lek uspokajający w połączeniu z alkoholem miał działanie rozluźniające. Hefner mówił, że to wprowadza dziewczyny w nastrój do seksu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty