TOP 13 męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że są posiadaczami nałogów, które są w stanie wywoływać u innych irytację, a nawet napady gniewu.

Sondaże pomagają uzyskać ciekawe informacje i układać rankingi. Tak więc kochające kobiety były zapytane o przyzwyczajenia mężczyzn, które wywołują u nich zdenerwowanie, psują im humor, powodują rozdrażnienie, a nawet gniew. W końcu zostały wybrane najbardziej typowe sytuacje, które być może wy też zauważyłyście?

1. Kieliszek po kieliszku, a końca nie widać.

Kieliszek po kieliszku

Alkohol jest wrogiem relacji, jeśli pić nad miarę. Wiele kobiet jest na skraju wybuchu, widząc jak ich ukochani "wpływają" do domu, nie kontrolując swoich czynów i słów, w ogóle robią wszystko, co rozdrażnia i wywołuje negatywne emocje. W takim przypadku właściwe będzie wyrażenie – "nie umiesz pić – nie pij".

2. Brudne skarpetki rosną, jak grzyby po deszczu.

szkarpetki

Czy tak trudno podczas przebierania zdjąć skarpetki i od razu wrzucić je do kosza na brudną bieliznę? Ogromna ilość kobiet skarży się, że one regularnie muszą wyciągać skarpetki spod łóżka, z szafy i innych ukrytych miejsc.

3. Oczu nie można oderwać.

oczy

Mężczyźni często zapatrują się na przebojowe, atrakcyjne i kuszące kobiety, uzasadniając to naturalnym instynktem i nie zastanawiając się nad tym, co czują ich towarzyszki, a tam, niewątpliwie, rozpala się wulkan uczuć, który jest gotów wybuchnąć w każdej chwili.

4. Żadnych melodramatów i reality show.

telewizja

Są mężczyźni, którzy są pewni, że w telewizji oprócz filmów akcji, piłki nożnej i kryminałów więcej nic normalnego nie ma. Dlatego oni, nie wahając się, wyłączają telewizor lub kłócą się, widząc, że ich ukochana ogląda melodramat lub reality show.

5. Jeśli dałeś słowo honoru – dotrzymaj je!

figa

Ten zarzut najczęściej brzmi z ust kobiet, które są niezadowolone z zachowania mężczyzny. Obiecać i nie wykonać – zwykła dla wielu sytuacja, ale to wywołuje rozdrażnienie nie tylko ukochanej kobiety, ale i innych ludzi. Jeśli masz wątpliwości, to lepiej nic nie obiecaj.

6. Sprawy kuchenne.

jedzenie

Oczywiście zasada, że kobieta jest gospodynią w kuchni, istnieje, ale to nie znaczy, że należy jej przestrzegać przez całą dobę. Pozostawiony brudny talerz, niedopita herbata, brudna łyżka na stole – wszystko to zwiększa stopień "wrzenia" kobiety.

7. Zasypiać przy dźwięku "wiertarki".

sen

Oczywiście tu chodzi nie o remont, a o nieznośne męskie chrapanie, które może nie dawać zasnąć i powoduje chęć uduszenia poduszką. Istnieją różne metody, które pomogą uporać się z taką wadą, więc się zastanów.

8. Ropy tam na prawdę nie ma.

nos

Wielu mężczyzn lubi dłubać w nosie, uchu lub zębach, i co jest dziwne i brzydkie, niektórzy robią to nawet w miejscach publicznych i nieświadomie. Kobiety, będąc obok, doświadczają podczas tego jednocześnie wstyd i rozdrażnienie.

9. Toaleta = gabinet.

wc

Ulubione zajęcie ogromnej liczby mężczyzn – to siedzenie przez długi czas w toalecie. Ktoś tam czyta czasopisma, ktoś ogląda filmy lub gra na telefonie, a ktoś nawet załatwia sprawy biznesowe. Można odnieść wrażenie, że znajduje się tam "miejsce mocy" lub magnes, który przyciąga mężczyzn.

10. Niekontrolowane dźwięki podczas jedzenia posiłków.

makaron

Mama z dzieciństwa nie nauczyła, że trzeba jeść z zamkniętymi ustami, nie wydając żadnych irytujących dźwięków? Wymówki, że tak lepiej smakuje lub jedzenie jest zbyt gorące, wyglądają śmiesznie, jak i mlaskający i siorbający człowiek.

11. Stała kontrola.

kontrola

Mężczyźni są posiadaczami, i często ich kontrola przekracza cierpliwość kobiet. Sprawdzają telefony, nie pozwalają na spotkanie z przyjaciółką i nawet podsłuchują rozmowy. Wszystko to irytuje i staje się przyczyną konfliktów.

12. Bez kobiety, jak bez ręki.

dziecko

Są mężczyźni, którzy nie są przyzwyczajeni do samoobsługi, na przykład, nie mogą podgrzać sobie posiłku, wziąć wtyczkę, przygotować kawę. Kobiety oczywiście kochają i muszą opiekować się swoimi partnerami, ale są granice wytrzymałości.

13. Komputerowa zależność.

gra

Jak bez niej w dzisiejszych czasach? Gadżety i dostęp do internetu wypełniają cały wolny czas ludzi, i często dzieje się to ze szkodą dla innych stron życia, np. relacji. Gra w czołgi, przeglądanie filmów i czytanie blogów – czy to jest ważniejsze od ukochanej kobiety?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty